Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2009 o 16:26, crash807 napisał:

ee... w Soul Calibur główny bohater z gry "God of War" ?!

taka tradycja serii. Przy każdej odsłonie gry pojawiają się postaci z "innej bajki". W SoulCalibur 4 był Mistrz Yoda, Vader i StarKiller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ścianą sąsiad ma internet, nie wiem jak to tam się nazywa, ale pół miasta ma od niego internet (oczywiście nie za darmo :p), w tym i ja;p Na jednym z komputerów u mnie jest od niego bezprzewodowy internet przez wi-fi, jest normalnie nazwa użytkownika i hasło, czy mogę jakoś z tego połączenia korzystać z internetu na PSP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 17:00, Zauri napisał:

aaa pamietam, ze w ktores czesci byl nawet Heichatchi z tekkena :D chyba w 3..


No i Yoshimitsu. Też z Tekkena. Postać funkcjonująca w obu grach jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, co się dzieje. PSP po prostu wariuje. Gdy przemieszczam się po menusach klawisze zamieniają się funkcjami, muzyka zawiesza się, połączenie z komputerem się przerywa. W grach albo ciągle włącza się pauza albo gorzej (tekken) - wraca do głównego menu. O co chodzi? To tak kompletnie bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 00:11, tomoliop napisał:

Kurczę, co się dzieje. PSP po prostu wariuje. Gdy przemieszczam się po menusach klawisze
zamieniają się funkcjami, muzyka zawiesza się, połączenie z komputerem się przerywa.
W grach albo ciągle włącza się pauza albo gorzej (tekken) - wraca do głównego menu. O
co chodzi? To tak kompletnie bez powodu.


Możliwe że Ci się uszkodziła płyta główna... Spadła albo była zalana konsola kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 21:33, T-Tronix napisał:

> Kurczę, co się dzieje. PSP po prostu wariuje. Gdy przemieszczam się po menusach
klawisze
> zamieniają się funkcjami, muzyka zawiesza się, połączenie z komputerem się przerywa.

> W grach albo ciągle włącza się pauza albo gorzej (tekken) - wraca do głównego menu.
O
> co chodzi? To tak kompletnie bez powodu.

Możliwe że Ci się uszkodziła płyta główna... Spadła albo była zalana konsola kiedyś?


Nie, nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kolejny powód aby nie kupować PSP Go, mianowicie to że będzie ono kosztować w okolicy 999- 1100zł ! Za tyle to można kupić nowego x360 lub używane ps3, ale tyle kasy za przenośną konsolke?! Coraz bardziej upewniem się że Go będzie wpadką sony(wygląda tragicznie, brak wymiany bateri, brak UMD, i jeszcze ta cena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować