Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2009 o 09:51, Tomoya-kun napisał:

Jest kolejny powód aby nie kupować PSP Go, mianowicie to że będzie ono kosztować w okolicy
999- 1100zł ! Za tyle to można kupić nowego x360 lub używane ps3, ale tyle kasy za przenośną
konsolke?! Coraz bardziej upewniem się że Go będzie wpadką sony(wygląda tragicznie, brak
wymiany bateri, brak UMD, i jeszcze ta cena)


Przy dobrej okazji za 1100zł kupić będzie można nowe PS3. PSP Go nie opłaca się kupować. A kupią go ludzie, którzy zbierają wszystkie rodzaje ipodów,zen''ów, konsol Nintendo itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 13:12, tosz napisał:

czy na konsolce można oglądać filmy z polskimi napisami ?


Jeśli są scalone z filmem to obejrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 13:58, cypers napisał:

> czy na konsolce można oglądać filmy z polskimi napisami ?

Jeśli są scalone z filmem to obejrzysz.

jaki program to robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu ma znowu nowy firmware wyjść, 6.0. Jak zwykle nowe patenty anty pirackie, poza tym dodanie paru opcji pod PSP GO związane z Bluetoothem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik w PSP, często w menu sie zawiesza tzn. nie reagują przyciski i wyłącza sie głos niewiem co zrobić.
Bardzo często sie tak dzieje. Można to jakoś samemu naprawić czy tylko pomoże w tym salon.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 19:43, MaccCry napisał:

oO Nie było na nich wirusów!?

omg staaary co ty, to jest PSP przecież ;P
w LCS jeszcze nie grałem, wolę przejść VCS najpierw, bo dwie gry na raz to za dużo, a i tak Killzone: Liberation jeszcze fabularnie (i z misjami) nie przeszedłem, troszkę nudnawy, ale fajna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zle robisz, bo grajac najpierw w vcs nie bedzie ci sie pozniej chcialo grac w gre z mniejszym potencjalem.. najpierw zaczac od slabszej lcs tak radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:10, Zauri napisał:

zle robisz, bo grajac najpierw w vcs nie bedzie ci sie pozniej chcialo grac w gre z mniejszym
potencjalem.. najpierw zaczac od slabszej lcs tak radze

wiem, czytalem to i owo o tych grach
ale badz co badz musialem od VCS, Vice City na PC to moja ulubiona czesc chyba ;] a to, ze LCS jest ogolnie gorsza to coz... ale jest Liberty City i motocykle! xD
byle by byly ciekawe misje, w ten weekend sprawdze chociazby zeby sprawdzic, czy UMD jest sprawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 16:09, rakcio napisał:

Czy waszym zdaniem lepiej czekac na PSP GO czy kupić psp 3000??

>
To zależy. Jeżeli będziesz chciał bawić się z homebrew i CFW(przerobiony soft) to o GO i 3000 zapomnij. Wtedy musisz zainwestować w FATA albo 2000. Jeżeli będziesz używał OFW(oficjalny soft)to proponuje slimke 2000 lub 3000. Nie warto przepłacać za GO- nie dość że ekranik będzie mniejszy, to nie będzie możliwości wymiany baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 16:09, rakcio napisał:

Czy waszym zdaniem lepiej czekac na PSP GO czy kupić psp 3000??

Zobacz jakie gry są na PSStore, jakie na allegro dostępne i w jakich cenach (bo główna różnica w używaniu to sposób dystrybucji gier). Porównaj i sam oceń co wolisz. Bo co Ci się bardziej z wyglądu podoba to już sam musisz zadecydować ;)
Ja sam kupiłem 3k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 17:54, rakcio napisał:

co to CFW i homebrew?

Homebrew są to aplikacje tworzone przez programistów i użytkowników PSP. Do ich grona można zaliczyć różnego rodzaju programy pozwalające odczytywać pliki textowe, emulatory( np gier z PS1) i aplikacje pozwalajace na różnorodne modyfikacje wyglądu menu(np. mozna przerobić wygląd tak że menu bedzie wyglądało jak Windows XP). Żeby uruchomić aplikacje Homebrew trzeba mieć wgrany CFW(Custom Firmware), czyli nieoficjalne oprogramowanie. Niestety na konsole PSP 3000 i GO (a także na niektóre modele PSP2000) nie można wgrać CFW gdyż zabezpieczenia płyty głownej na to nie pozwalają. Sony walczy z CFW ponieważ pozwala ono uruchamiać pirackie wersje gier z karty pamięci.

Co do wyboru konsolki: Jeżeli intersują cię aplikacje typu Homebrew musisz zdecydować się na FAT lub 2000(uwaga nie wszytskie są przerabialne!)Jeżeli takie aplikacje Cie nie intersują to polecam wszystkie modele z wyjątkiem GO.
Oobiście mam FATa i jestem bardzo zadowolony. Gdybym mial wybierać teraz wybrałbym 2000(modele 3000 mają drobny defekt z wyświetlaczem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

To jak to w końcu jest na allegro masa ofert przerobionych psp 3k, albo serwis oferujący takie cuś, jest tylko warunek że oryginalny soft nie może być wyższy niż 5.03, więc prawda to czy pic na wodę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować