Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2009 o 14:59, vip_konius napisał:

czy psp 3004 z softem 5.01 da sie przerobic ??

To jest jeszcze soft z którego przerobieniem nie ma takich problemów bo gdyby był 5.55 i wyżej to już znacznie gorzej

Dnia 10.10.2009 o 14:59, vip_konius napisał:

i jakie plyty glowne uniemozliwiaja to ?

Każda płyta główna psp 3k jest nieprzerabialna na stałe. To 2k mają w starszych wydaniach płyty główne przerabialne, a w nowszych podobne do tych z 3k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 15:07, Tomoya-kun napisał:

> czy psp 3004 z softem 5.01 da sie przerobic ??
To jest jeszcze soft z którego przerobieniem nie ma takich problemów bo gdyby był 5.55
i wyżej to już znacznie gorzej
> i jakie plyty glowne uniemozliwiaja to ?
Każda płyta główna psp 3k jest nieprzerabialna na stałe. To 2k mają w starszych wydaniach
płyty główne przerabialne, a w nowszych podobne do tych z 3k.

oks juz wszystko wiem jak zrobic :P

wie ktos do ktorego roku beda prodokowane gry na psp ? i czy beda teraz jakies godne premiery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 10:15, vip_konius napisał:

wie ktos do ktorego roku beda prodokowane gry na psp ? i czy beda teraz jakies godne
premiery ?

Wiesz aż takich dobrych infromacji to tu nikt nie ma, bo puki psp żyje to gry będą wychodzić, i pewnie nawet jak wydadzą nową konsolke to przez jakiś czas starsza też będzie dostawać. A co do godnych premier to niedawno był : Gran Turismo psp, MotorStorm Arctic Edge. A zbliżają się LittleBigPlanet PSP,
Assassin''s Creed: Bloodlines, Grand Theft Auto: Chinatown Wars, Tekken 6 i nieco dalej Metal Gear Solid: Peace Walker, Army of Two: The 40th Day, Final Fantasy Agito XIII, Persona 3, Valkyria Chonicles 2, God Eater, Silent Hill: Shattered Memories. No i masz jeszcze dość spory repertuar tytułów które już wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 10:15, vip_konius napisał:

wie ktos do ktorego roku beda prodokowane gry na psp?

Nikt Ci tego nie powie. Patrz chociażby na PS2 - premierę miała dawno, a gry jeszcze są wydawane na tą konsolę
>i czy beda teraz jakies godne premiery ?
Będą, będą. Np. Assassin''s Creed: Bloodlines, Star Wars Battlefront: Elite Squadron, Marvel: Ultimate Alliance 2, ...
Będzie ( i jest) w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 11:19, Harrolfo napisał:

Mam takie nietypowe pytanie - jakie są wymiary pudełka od psp?

Wysokość to około 11,5cm, długość 18,5cm a szerokość 8,5cm. Wersja 3004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie
grafika w psp do jakiej jest zblizona ? duzo gorsza niz w ps2?
jakie gry byscie mi polecili oprocz tych o ktorych juz glosno... czyli gow itd
i jaki nfs na psp najlepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 13:52, vip_konius napisał:

jeszcze jedno pytanie
grafika w psp do jakiej jest zblizona ? duzo gorsza niz w ps2?

w nowszych grach np. vice city stories ma lepszą grafikę niż vice city na pc, zależy od gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 13:57, vinnere napisał:

niewieci jak wlonczyc muzyke na sp tak zeby podczas gry chodziła?

Z tego co pamiętam to jest taka możliwość, ale trzeba ściągną z internetu jakieś pliki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 14:11, vinnere napisał:

thx za pocieszenie jak ktos wie skąd to niech powie

wpisz w google: "program do włączenia muzyki podczas grania na psp" i poszukaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 16:22, Pitej napisał:

> Za tydzień jadę sprzedać moje PSP na giełdzie komputerowej. Ile mogę za nie dostać,
jeśli
> sprzedawałbym w całym zestawie? W skład wchodzi PSP 3004 bez ani jednej ryski, karta

> pamięci 2GB, ładowarka, GTA:LCS, GTA:VCS, God of War + pudełko z gwarancją.
No to zależy na kogo trafisz... ja ustawił bym cenę na poziomie 700-850zł Trudno oszacować
tak konkretnie bo jednak wysoka cena odstrasza mimo że w oferowanym zestawie mogą być
"cuda niewidy" dlatego może i mozna byłoby chcieć więcej, ale byłby problem ze sprzedażą.
Naturalnie zależy też od giełdy na która się wybierasz, czy ludzie tam kupujący to raczej
ogarnięci czy można im wcisnąć z lekkim przegięciem. Pewnie nie bardzo ci pomogłem, ale
trudno z całym przekonaniem podać coś konkretnego, musisz próbować :)


Na giełdzie komputerowej, próbując sprzedać moje PSP + 3 gry, podano mi cenę 250-300zł za PSP i 100zł za same gry XD Nieźle, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisze jeszcze raz bo z edytowalem ale chyba nikt tego nie czyta :P
jakie gry byscie mi polecili oprocz tych o ktorych juz glosno... czyli gow itd
i jaki nfs na psp najlepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 16:08, vip_konius napisał:

napisze jeszcze raz bo z edytowalem ale chyba nikt tego nie czyta :P
jakie gry byscie mi polecili oprocz tych o ktorych juz glosno... czyli gow itd

Nie wiem o których słyszałeś zaliczając je do głośnych więc podam po prostu tytuł które mi się spodobały: Final Fantasy: Crisis Core, Dissidia: Final Fantasy, Tekken 5, Soul Calibur BD, Resistance, Disgaea Afternoon of Darkness, Silent Hill Origins, Metal Gear Solid Portable Ops, GTA:Liberty City/ Vice city stories, Medal of Honor Heroes, Monster Hunter Freedom Unite, Star Wars The Force Unleashed, Wipeout

Dnia 11.10.2009 o 16:08, vip_konius napisał:

i jaki nfs na psp najlepszy ?

Ogólnie NFS na psp są słabe, jeśli chcesz wyścigówke to lepiej zaopatrz się w Gran Turismo, MotorStorm, Toce 3 , Burnout lub Midnight Club L.A., a NFS sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze... fakt, że wyceniając trochę jednak przesadziłem - 700/750zł byłoby dobrą ceną za komplet który wcześniej przedstawiłeś. Jednak na twoim miejscu to choćbym nie wiem jak już miał dość PSP to za taką cenę (300zł) nie sprzedawałbym :]

P.S faraoneek23 No jednak przesadziłeś, bo choć VCS na PSP wygląda naprawdę dobrze, to jednak nie umywa się graficznie do VC z PC na ustawieniach wysokich i rozdzielczości choćby 1024x768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie - czy jak PSP jest wyłączone, to trzeba wykładać UMD, czy nie? Bo nie chcę, żeby niepotrzebnie jak będę zabierał kieszonsolkę, to jeszze zabierać opakowanie z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować