Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2009 o 21:41, tylor2 napisał:

A pozostałe?

z pozostałymi niestety się nie spotkałem... może ktos inny ci pomoże ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 21:46, 1096 napisał:

> A pozostałe?
z pozostałymi niestety się nie spotkałem... może ktos inny ci pomoże ;-).


Aha i jeszcze jedno. Skąd można pobrać dema na PSP? Jestem na tym całym Playstation Network, ale tam nic prawie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 21:35, tylor2 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem jednej z kilku gier, ktoś może cośz nich polecić? Oto one
- Rock Band

Na początku całkiem niezła ale im dalej tym bardziej się nudzi. Niestety granie po raz któryś tego samego kawałka w karierze naprawde z czasem potrafi do niego zniechęcić. No i nie ma w tej części też jakich specjalnie dobrych utworów(kilka jest niezłych ale jest za dużo średnich)

Dnia 16.10.2009 o 21:35, tylor2 napisał:

-Gran Turismo

Największą bolączką gry jest brak kariery. Bo narazie jestem jeszcze na początku (czyt. mam tylko 10 samochodów) i gra się świetnie. Grafika jest bardzo ładna no i masz tu ponad 800 samochodów i dużą grywalność. Tylko jak pisałem gra by dużo zyskała na karierze bo niestety takie wyścigi losowe nie są tak emocjonujące jak ona.

Dnia 16.10.2009 o 21:35, tylor2 napisał:

-Motor Storm

W to nie grałem

Dnia 16.10.2009 o 21:35, tylor2 napisał:

-Monster Hunter

Chyba najbardziej rozbudowana gra na psp i jedna z moich ulubionych. Niestety jest dość trudna i trzeba poświęcić jej dużo czasu ale warto bo w pełni to rekompensuje. Masz tu ogrom broni, pancerzy i innego rodzaju itemów, emocjonujące starcia z ogromnymi bossami i całkiem niezły klimat. Osobiście polecam najbardziej z tych gier ale to tytuł dość specyficzny i niektórzy przy nim się nudzą bo jednak jest czasochłonny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 21:55, Tomoya-kun napisał:

> Zastanawiam się nad kupnem jednej z kilku gier, ktoś może cośz nich polecić? Oto
one
> - Rock Band
Na początku całkiem niezła ale im dalej tym bardziej się nudzi. Niestety granie po raz
któryś tego samego kawałka w karierze naprawde z czasem potrafi do niego zniechęcić.
No i nie ma w tej części też jakich specjalnie dobrych utworów(kilka jest niezłych ale
jest za dużo średnich)
> -Gran Turismo
Największą bolączką gry jest brak kariery. Bo narazie jestem jeszcze na początku (czyt.
mam tylko 10 samochodów) i gra się świetnie. Grafika jest bardzo ładna no i masz tu ponad
800 samochodów i dużą grywalność. Tylko jak pisałem gra by dużo zyskała na karierze bo
niestety takie wyścigi losowe nie są tak emocjonujące jak ona.
> -Motor Storm
W to nie grałem
> -Monster Hunter
Chyba najbardziej rozbudowana gra na psp i jedna z moich ulubionych. Niestety jest dość
trudna i trzeba poświęcić jej dużo czasu ale warto bo w pełni to rekompensuje. Masz tu
ogrom broni, pancerzy i innego rodzaju itemów, emocjonujące starcia z ogromnymi bossami
i całkiem niezły klimat. Osobiście polecam najbardziej z tych gier ale to tytuł dość
specyficzny i niektórzy przy nim się nudzą bo jednak jest czasochłonny.


Z tego co napisałeś wnioskuję, że na początek (i tak prędzej czy później kupię wszystkie :-)) to najlepiej MH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:08, tylor2 napisał:

Z tego co napisałeś wnioskuję, że na początek (i tak prędzej czy później kupię wszystkie
:-)) to najlepiej MH?

On na pewno starczy ci na najdłużej ale jaki pisałem jest to tytuł dość specyficzny więc nie wszystkim się podoba. Tu masz video recenzje i sam zobacz jak to wygląda http://www.youtube.com/watch?v=gqADTXK5WG0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:19, Tomoya-kun napisał:

> Z tego co napisałeś wnioskuję, że na początek (i tak prędzej czy później kupię wszystkie

> :-)) to najlepiej MH?
On na pewno starczy ci na najdłużej ale jaki pisałem jest to tytuł dość specyficzny
więc nie wszystkim się podoba. Tu masz video recenzje i sam zobacz jak to wygląda http://www.youtube.com/watch?v=gqADTXK5WG0


Ściągnąłem demo i jest super
A GDZIE JEST POLSKIE TŁUMACZENIE!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:08, tylor2 napisał:

Z tego co napisałeś wnioskuję, że na początek (i tak prędzej czy później kupię wszystkie
:-)) to najlepiej MH?


Ja nie polecam MH na początek, ta gra jest bardzo specyficzna i albo możesz ją pokochać, albo znienawidzić. Polecam prędzej wymienione Gran Turismo albo np Loco Roco, God of War, Burnouty, Final Fantasy Crisis Core, Fight Night Round 3, GTA którekolwiek, Killzone, Tekken DR.

>A GDZIE JEST POLSKIE TŁUMACZENIE!?
Ni ma :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:21, loczyn napisał:

> Z tego co napisałeś wnioskuję, że na początek (i tak prędzej czy później kupię wszystkie

> :-)) to najlepiej MH?

Ja nie polecam MH na początek, ta gra jest bardzo specyficzna i albo możesz ją pokochać,
albo znienawidzić. Polecam prędzej wymienione Gran Turismo albo np Loco Roco, God of
War, Burnouty, Final Fantasy Crisis Core, Fight Night Round 3, GTA którekolwiek, Killzone,
Tekken DR.

Gran Turismo - może
Loco Roco - nie (mam demo)
GoW - mam
Burnouty - co to?
FFCC - nie (grałem)
FNR 3 - Adamek mnie nie kręci
GTA - nienawidzę żadnej części
Kilzone, Tekken - mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:21, tylor2 napisał:

Ściągnąłem demo i jest super
A GDZIE JEST POLSKIE TŁUMACZENIE!?

Na psp praktycznie nie ma gier po polsku więc odrazu nastaw się na granie po angilesku. Bo jedynym spolszczonym tytułem który kojarzę to Killzone Liberation (swoją droga nie wiem co ludzie w tym widzą, mnie nie przyciągneła wcale)

Edit. To może jeszcze sprawdź Dissidia: Final Fantasy która jest jednaz najlepszych "bijatyk"(nie mam pojęcia jak ją sklasyfikować) na psp (a napewno najbardziej efektowną, bo niektóre walki potrafią być epickie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:30, Tomoya-kun napisał:

> A GDZIE JEST POLSKIE TŁUMACZENIE!?
Na psp praktycznie nie ma gier po polsku więc odrazu nastaw się na granie po angilesku.
Bo jedynym spolszczonym tytułem który kojarzę to Killzone Liberation (swoją droga nie
wiem co ludzie w tym widzą, mnie nie przyciągneła wcale)


Grałem i jak dla mnie może być, ale raczejjej ( szczególnie za 70zł) bym niekupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:29, tylor2 napisał:

Burnouty - co to?

Burnout Dominator i Legens, super ścigałki

Dnia 16.10.2009 o 22:29, tylor2 napisał:

FFCC - nie (grałem)

To masz gigantyczne braki ;]

Dnia 16.10.2009 o 22:29, tylor2 napisał:

FNR 3 - Adamek mnie nie kręci

Nie ma tam Adamka ;]

Dnia 16.10.2009 o 22:29, tylor2 napisał:

GTA - nienawidzę żadnej części

Dlaczego?

@Tomoya-kun
>Killzone Liberation (swoją droga nie wiem co ludzie w tym widzą, mnie nie przyciągneła wcale)
Zagraj na multi. Wtedy to nawet K2 z PS3 wymięka.

>Dissidia: Final Fantasy która jest jednaz najlepszych "bijatyk"
Całkiem spoko, ale Tekkena i tak nic nie przebije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:47, loczyn napisał:

>Dissidia: Final Fantasy która jest jednaz najlepszych "bijatyk"
Całkiem spoko, ale Tekkena i tak nic nie przebije :)

Dlatego teraz czekam na premierę 6. Bo jeszcze Soul Calibur miał szanse byc niezły ale niestety jak go sprawdziłem to wypadł dość średnio no i tak jak GT niestety nie ma tam nawet story czy choćby porządnego arcade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:50, tylor2 napisał:

może źle zrozumiałeśgrałem wFFCC, ale mi się nie spodobało

O rzeczywiście, przepraszam :D Tak to jest jak się człowiek spieszy.

@Tomoya-kun
Mi osobiście bardzo SC się podobał, niestety na dłuższą metę samemu nie ma tam co robić, zostaje tylko multi.
GT ma, co prawda Challengów jest bardzo mało i brakuje mi klasycznej kariery, ale myślałem, że będzie dużo gorzej.

Powiem tak, jeśli ktoś gra samemu to jego odbiór gier będzie w 70% wyglądać totalnie inaczej niż osoby która gra po multi. Ten bez neta powie, że CS to gra denna, natomiast ten Z, powie że fantastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:55, loczyn napisał:

Powiem tak, jeśli ktoś gra samemu to jego odbiór gier będzie w 70% wyglądać totalnie
inaczej niż osoby która gra po multi. Ten bez neta powie, że CS to gra denna, natomiast
ten Z, powie że fantastyczna.

Powiedział bym że to też zależy od osoby bo ja np. preferuje single nad multi który mi się znacznie szybciej nudzi (od mmo odbijam się bardzo szybko więc omijam je szerokim łukiem). I preferuje gry gdzie jest porządna historia i sporo do roboty(lub tyle akcji że nie ma czasu się nudzić). Na psp też próbowałem ale nadal mnie to nie bierze, jedynie w Tekkena i Dissidie grałem z przyjemnością na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 23:05, Tomoya-kun napisał:

Powiedział bym że to też zależy od osoby bo ja np. preferuje single nad multi który mi
się znacznie szybciej nudzi (od mmo odbijam się bardzo szybko więc omijam je szerokim
łukiem). I preferuje gry gdzie jest porządna historia i sporo do roboty(lub tyle akcji
że nie ma czasu się nudzić). Na psp też próbowałem ale nadal mnie to nie bierze, jedynie
w Tekkena i Dissidie grałem z przyjemnością na multi.

Porównanie do MMO niezbyt trafne, bo przy PSP spotykasz się ze znajomymi, to raczej przypomina sieć LAN.
Ja najwięcej po multi grałem w bijatyki, MH, ścigałki, dużo grałem w Killzona. Śmiechu podczas gry było co niemiara, chociaż sama rozgrywka jest banalna jak budowa cepa. Brakuje mi trochę kafejek gdzie gracze z konsolkami mogliby się spotykać, jak np w Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam takie ooytanko/problem. PSP nie widzi mi zdjęć z folderów IMAGES ani dem, jak je mam w folderze GAME. Próbowałem wrzucić je osobno do folderu PSP i nie działa. Próbowałem luzem (te foldery z folderu PSP) obok DCIM - nie działa. Jpgi działają tylko z tego DCIM. Co mam zrobić? Mam konsole PSP-3000 B

20091017104045

20091017104117

20091017104153

20091017104229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować