Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2010 o 15:47, tylor2 napisał:

Dobra Panowie. Co z tymi kartami PSN? Są w ogóle dostępne w Polsce? MIały być 14 kwietnia


Tak jak właśnie kolega wyżej podał :) Ja już swoją zamówiłem w empiku i jutro idę odebrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 20:12, vinnere napisał:

siema wiecie może skąd mam wziąść stacje dokującą do psp , ale tą big bena z głośnikami
i pilotem wszędzie pisze że nie ma i nie będzie... a może ktoś ma używaną i by sprzedał
w sumie kupie każdą byle by miała wejście na mini jecka i pilota ;D

Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 12:05, tylor2 napisał:

> odpowie mi ktoś czy nikt nic nie wie ;(

O co biega z tą stacją dokującą?


takie coś że można postawić na tym psp , ma lepsze głośniki( nie interesuje mnie to) i pilota ( to jest ważne ;) ) do tego jest jeszcze mini jack(do którego podłącz się prawdziwe głośniki ) i miejsce na ładowarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 22:11, vinnere napisał:

takie coś że można postawić na tym psp , ma lepsze głośniki( nie interesuje mnie to)
i pilota ( to jest ważne ;) ) do tego jest jeszcze mini jack(do którego podłącz się prawdziwe
głośniki ) i miejsce na ładowarkę


Jak będziesz miał to wrzuć zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy Kingdom Hearts : Birth By Sleep będzie dostępne tylko na UMD czy również będzie możliwość pobrania z PSN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie kupuj na allegro, jest spore prawdopodobienstwo, ze trafisz na chinska podrobke, ktora rozleci Ci sie po trzech miesiacach.
Jakbys znalazl gdzies microsdhc + adapter do pro duo i byloby taniej od zwyklej karty pro duo, to bierz ta pierwsza.
Ale nie kupuj kart pamieci na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś sposób na grę na słońcu? Mam PSP 2k i praktycznie widoczność zerowa w słoneczny dzień - daje po gałach jak lusterko :P Czytałem gdzieś, że folia np Hori coś tam pomaga, ale czy aby na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 16:06, tylor2 napisał:

Jak podłączyć PSP do telewizora?


Np. takim kablem:

- http://allegro.pl/item1014045514_kabel_component_av_psp_slim_podlacz_psp_do_tv_psp7.html

W psp-200x tylko na tym, co powyzej (AV Component) zagrasz w gry, na innych bedziesz mogl tylko ogladac filmy/zdjecia/itp. chyba, ze masz CFW., wtedy jest odpowiedni plugin.
w pozostalych wersjach PSP (300x i N100x) pasuje chyba dowolny kabel (w sprzedazy bylo bodajze piec roznych).

podsumowujac, kupujac kabel taki jak w powyzszym linku, nie bedziesz mial rzadnych problemow z wyswietlaniem (pod warunkiem, ze masz takie wyjscie w TV - sprawdz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować