Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2010 o 17:04, tylor2 napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, na PSP 3k, nie pogram sobie na TV?


Pograsz, bez problemu.

@sirdoom

szukaj pluginu odblokowujacego piaty poziom jasnosci w psp, tylko wiedz, ze bateria moze wczesniej zdechnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 17:06, kuba9876543210 napisał:

szukaj pluginu odblokowujacego piaty poziom jasnosci w psp, tylko wiedz, ze bateria moze
wczesniej zdechnac.


Plugin mam, ale to nie jest rozwiązanie, bo nie ma sensu codziennie wozić ładowarki, dlatego szukam jakiegoś wymatowienia tego lustra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie mam tej konsolki ale zawsze mi sie podobala. Jedno co mi nie pasuje ze nie da sie na tym grac w pokemony. Tak sie zastanawiam czy sa jakies pokemono podobne gry na psp? Nie chce kupowac nintendo ds bo wyglada koszmarnie. Wie ktos cos na ten temat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 16:33, Harrolfo napisał:

Według Wikipedii nie: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Portable_games
(nie ma obok tytułu PSN)


Na szczęście nie dowierzałem Ci i sam poszukałem;) http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_downloadable_PSP_games
Force Unleashed jest dostępny z PSN, Dante Inferno nie wiem, może później się ukaże. Najbardziej boli mnie brak Silent Hill Origins i Shattered Memories. Na PSP Go raczej nie pogram w te gry. No ale mówi się trudno. Zostaje mi pierwsza część ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 17:25, Eilene napisał:

Hej, nie mam tej konsolki ale zawsze mi sie podobala. Jedno co mi nie pasuje ze nie da
sie na tym grac w pokemony. Tak sie zastanawiam czy sa jakies pokemono podobne gry na
psp? Nie chce kupowac nintendo ds bo wyglada koszmarnie. Wie ktos cos na ten temat?:)

Na pokemonach to ja się nie znam,ale do konsoli możesz wgrać emulator i np. zagrać w pokemony z GAMEBOYA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:55, Longer napisał:

> Według Wikipedii nie: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Portable_games

> (nie ma obok tytułu PSN)

Na szczęście nie dowierzałem Ci i sam poszukałem;) http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_downloadable_PSP_games
Force Unleashed jest dostępny z PSN, Dante Inferno nie wiem, może później się ukaże.
Najbardziej boli mnie brak Silent Hill Origins i Shattered Memories. Na PSP Go raczej
nie pogram w te gry. No ale mówi się trudno. Zostaje mi pierwsza część ;)

Dante''s Inferno jest dostępne napewno.
A jeśli nie ma jakiejś gry na koncie Europejskim to powinna być na PSS Amerykańskim.
Załóż sobie konto na Amerykę i będziesz miał więcej gier do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2010 o 19:31, vale4694 napisał:

Dante''s Inferno jest dostępne napewno.
A jeśli nie ma jakiejś gry na koncie Europejskim to powinna być na PSS Amerykańskim.
Załóż sobie konto na Amerykę i będziesz miał więcej gier do wyboru.


Aha a jest to...legalne? I czy można mieć w takim razie dwa konta (amerykańskie i europejskie) i w obydwu używać jednej karty kredytowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 00:47, Longer napisał:


> Dante''s Inferno jest dostępne napewno.
> A jeśli nie ma jakiejś gry na koncie Europejskim to powinna być na PSS Amerykańskim.

> Załóż sobie konto na Amerykę i będziesz miał więcej gier do wyboru.

Aha a jest to...legalne? I czy można mieć w takim razie dwa konta (amerykańskie i europejskie)
i w obydwu używać jednej karty kredytowej?

Tak,tylko jest jeden haczyk.
Ściągając gry na koncie Europejskim,nie pograsz sobie w te gry będą na koncie Amerykańskim więc musisz sie przelogować.To taki mały minus i nie masz się co martwić napewno Ci nie zbanują konsoli ani nie zablokują kont :P
Jak Ci będzie mało to możesz jeszcze na Japońskie konto wchodzić XD.Tam powinieneś już prędzej znaleźć jakiegoś Sillent Hilla choć nie dam sobie ręki uciąć.
PS.A to się ludzie muszą namęczyć z tym Go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z konsolką... Jak chcę puszczać muzykę z niego to leci gdzieś z 20-30 sekund i zmienia piosenkę... Później w miejscu tego pliku pojawia się napis "Corrupted Data".

Czy może ten najnowszy update 6.20 coś pomoże... Ja mam 6.10 po kupnie Tekkena 6... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 17:25, Eilene napisał:

Hej, nie mam tej konsolki ale zawsze mi sie podobala. Jedno co mi nie pasuje ze nie da
sie na tym grac w pokemony. Tak sie zastanawiam czy sa jakies pokemono podobne gry na
psp? Nie chce kupowac nintendo ds bo wyglada koszmarnie. Wie ktos cos na ten temat?:)


Istnieje emulator game boya na psp a to znaczy że się da grać w "pokemonki" na konsoli psp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy te złote z karty doładowującej są przypisane do konta na PSS czy do konsoli? W skrócie: czy część pieniędzy bedę mógł wydac na coś na PSP, a część na coś na PS3? I drugie pytanko: Czy jak ściągnę grę na PS3 albo PSp, to moge ją później gdzieś nagrać, czy jest trwale na HDD/karcie pamięci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 21:24, Harrolfo napisał:

Cześć, czy te złote z karty doładowującej są przypisane do konta na PSS czy do konsoli?
W skrócie: czy część pieniędzy bedę mógł wydac na coś na PSP, a część na coś na PS3?
I drugie pytanko: Czy jak ściągnę grę na PS3 albo PSp, to moge ją później gdzieś nagrać,
czy jest trwale na HDD/karcie pamięci?


Co do I pytania to chyba tak. Pieniądze są przywiązywane do konta.
Pytanie II : Tzn. gra zapisujesię na karci/HDD , jak ją usuniesz to możesz jeszcze raz pobrać z PSN ( już za darmo). Piszę tak bo nie do końca Cię zrozumiałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sobie wrzucic Opere Mini (tylko bedziesz potrzebowal emulatora Javy np. PSPKMV, i wtedy wrzucisz komorkowa opere mini). Oprocz tego jest jeszcze patch (HB ofc) na zwykla przegladarke, ale nie pamietam jak sie toto nazywalo (nie moge znalezc ladowarki do psp, zeby sprawdzic :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować