Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2010 o 17:25, Eilene napisał:

Hej, nie mam tej konsolki ale zawsze mi sie podobala. Jedno co mi nie pasuje ze nie da
sie na tym grac w pokemony. Tak sie zastanawiam czy sa jakies pokemono podobne gry na
psp? Nie chce kupować nintendo ds bo wyglada koszmarnie. Wie ktos cos na ten temat?:)

Jak już nie którzy tu ci pisali ze można odpalic emulator Game Baoya, to tak jeszcze wspomnę żeby to było możliwe musisz mieć przerobionego PSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem początkujący w tych wszystkich Procesorach, nie procesorach... Ale mam do was pytanie tylko poprosze o odpowiedź po ludzku :p Poprostu chodzi mi o to że... mam ruter "tp-link" przewodowy jakby co :p ale niewiem czy PSP Slim Będzie miec internet jeżeli owy ruter mam Jak mam zrobić internet? Może sam wskoczy jak wykryje z rutera? Prosze o odpowiedź z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko na temat PSP GO. Powiedzmy, że kupię sobie Go, zakładam konto na PSN i następnie mogę już kupić grę i ściągać czy jeszcze coś jest do zrobienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:52, Longer napisał:

Mam pytanko na temat PSP GO. Powiedzmy, że kupię sobie Go, zakładam konto na PSN i następnie
mogę już kupić grę i ściągać czy jeszcze coś jest do zrobienia ?


Z tego comi wiadomo to:
1) Idziesz do sklepu
2) Bierzesz pudełko z PSP Go pod pachę
3) idziesz w strone kasy ( tylko niedaj sie zlapać strażnikowi, jeśli nie zamierzasz płacić :-) )
4) W domu rozpakowywujesz pudełko
5) Zakładaszkonto PSN
6) Wybieraszdaną grę, klikasz taki pom. prostokącik z napisem Buy
7) Postępujesz zgodnie z instrukcjami wyświtlanymi na ekranie
8) czekasz śr. 6-8h na ściągnięcie się gry
9) grasz

UWAGA[/b
Żeby wykonać punkt nr 4 musisz mieć ok. 1099 zł w kieszeni
Żeby wykonać punkt 6 musisz miećkasę na koncie PSN

Mam nadzieję że wyraziłem się zrozumiale :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, czyli nie trzeba czekać kilka dni aż PSN się uaktywni co kilku znajomych mi wciskało ;) A jeśli idzie o punkt 4...to cena PSP GO w niektórych sklepach jest mniejsza, a już na pewno w internetowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:52, Longer napisał:

Mam pytanko na temat PSP GO. Powiedzmy, że kupię sobie Go, zakładam konto na PSN i następnie
mogę już kupić grę i ściągać czy jeszcze coś jest do zrobienia ?

Ino bądź gotówy na to że na PSN niema wszystkich gier. Hity są napewno, co do reszty to już trochę gorzej...

No i z tego co mi wiadomo, to trochę trudno jest przerobić PSPS GO, ale tu niech się ktoś inny wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Jeżeli kupie psp slim&light albo Psp 3004 i jedną gre to musze sie martwic czy gra pójdzie i tu i tu? chodzi gry typu UMB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 17:02, soviet20 napisał:

Czy Jeżeli kupie psp slim&light albo Psp 3004 i jedną gre to musze sie martwic czy gra
pójdzie i tu i tu? chodzi gry typu UMB

Hehehe... sorry stary ale troche mnie rozwaliłeś swoim postem. Po pierwsze nie slim&light tylko slim&lite(no chyba że chodzi ci bright), a że podałeś model 300x do modelu (chyba, o ile o to ci chodziło:)) 200x.
Co do gier to nie ma takiego typu. Gry są zapisane na NOŚNIKU UMD(nie UMB).I każde PSP oprócz GO odtwarza te płytki. Z tyłu masz napęd.No i nie musisz się martwic każdą gra na tym nośniku pójdzie. U góry masz FAQ, w którym masz wszystko wytłumaczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no cóż... :p ale konsolka nieprzerobiona 3004 posiada Wi-Fi ? Czy to zalezy od modelu itp ? :p sory że pytania mogą wydawać się głupie ale zanim coś kupie wolę se dowiedzieć wszystko xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 17:36, soviet20 napisał:

Hehe no cóż... :p ale konsolka nieprzerobiona 3004 posiada Wi-Fi ? Czy to zalezy od
modelu itp ? :p sory że pytania mogą wydawać się głupie ale zanim coś kupie wolę se
dowiedzieć wszystko xd

Wszystkie modele PSP posiadają Wi-Fi. A to czy jest przerobiona czy nie, to nic nie zmienia w Hardware PSP. To zmienia ci tylko software, czyli możesz sobie dużo fajnych rzeczy dodać do psp, np YouTube, odpalanie gier z karty pamięci, emulatory roznych konsolek(gameboy,SNES). A tak jeszcze żebyś wiedział:
PSP-100x(FAT) nawet zanim nie patrz bo znak czasów:D
PSP-200x(Slim&Lite)- Chudsza, lepsza bateria, szybszy procesor oraz więcej pamieci,Wyjście TV-out(component jeśli chciałeś grac na TV, a nie oglądać filmy lub zdjęcia).
PSP-300x(Slim&Bright)- Nie wiem czy chudsza, ma nowy, lepszy wyświetlacz oraz wbudowany mikrofon,(głównie do skype, nie wiem do czego tam może jeszcze być), wyjście TV-out(już tutaj do grania wystarcza chinch).
Jeszce wspomne o tym ze musisz sobie do tego kartę pamięci kupić jak chcesz sobie sejwy gdzieś zachować

http://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Portable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie czy jeżeli mam router w domu korzystam z niego na komputer i przesyłam też routerem internet do dziadka :p Router ma hasło To czy będe mógł korzystać z niego na PSP ( internetu ) niewiem oco chodzi z Wi-Fi ale wydaje mi sie że to coś z internetem ;p I że każda 3004 wersja PSP ma go wbudowanego ( chodzi o psp nieprzerobione nowe ze sklepu )


P.S- Sieć bezprzewodowa LAN (standard IEEE 802.11b) co to oznacza że będe mógł przez router opisany powyżej łączyć się z internetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 16:10, Marekvader napisał:

> Mam pytanko na temat PSP GO. Powiedzmy, że kupię sobie Go, zakładam konto na PSN
i następnie
> mogę już kupić grę i ściągać czy jeszcze coś jest do zrobienia ?
Ino bądź gotówy na to że na PSN niema wszystkich gier. Hity są napewno, co do reszty
to już trochę gorzej...

Wiem, nie raz się nad tym długo zastanawiałem. W sumie gdybym nie sprzedał swojego PSP to nad GO bym nawet nie myślał a tak to już sam nie wiem. Wszystko co mnie ciekawi jest na PSN. Hity z PSX które mnie ciekawią są, God of War też, Patapon, LocoRoco, LBP, Monster Hunter i FIFA/PES. Cóż chcieć więcej? ;)

Dnia 09.05.2010 o 16:10, Marekvader napisał:

No i z tego co mi wiadomo, to trochę trudno jest przerobić PSPS GO, ale tu niech się
ktoś inny wypowie.

Przerabianie mnie nie interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 18:00, soviet20 napisał:

Mam do was pytanie czy jeżeli mam router w domu korzystam z niego na komputer i przesyłam
też routerem internet do dziadka :p Router ma hasło To czy będe mógł korzystać z niego
na PSP ( internetu ) niewiem oco chodzi z Wi-Fi ale wydaje mi sie że to coś z internetem
;p I że każda 3004 wersja PSP ma go wbudowanego ( chodzi o psp nieprzerobione
nowe ze sklepu )


P.S- Sieć bezprzewodowa LAN (standard IEEE 802.11b) co to oznacza że będe mógł przez
router opisany powyżej łączyć się z internetem ?


Tak. Normalnie jak w lapku przy próbie połączenia z PS Store konsola znajdzie sieć wifi i poprosi o wpisanie hasła. Potem już będzie się łączyć bez potrzeby wpisywania hasła za każdym razem. Pamiętaj tylko żeby przycisk wlan u góry konsoli był w odpowiedniej pozycji przesunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, polećcie jakieś gry z elementami skradanki na PSP... :)
Mam Splinter Cell Essentials i Secret Agent Clanck z takich gier jak coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 18:41, Harrolfo napisał:

Cześć, polećcie jakieś gry z elementami skradanki na PSP... :)
Mam Splinter Cell Essentials i Secret Agent Clanck z takich gier jak coś...


Metal Gear Solid (klasyk z PSX)
Metal Gear Solid Portable Ops
Hmm....Manhunt 2 ?
Syphon Filter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię japońskich tematów, a w Manhunta grałem na PC i śreniawa gra IMO...
EDIT: A Która część Syphon Filtera? I czy tam się głównie nie strzela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zadam juz ostatnie pytanie dotyczące dan technicznych psp

jaka to jest pojemność w kb lub mb ?

Pojemność: 1200 mAh

czy PSP posiada wbudowaną karte pamieci Chodzi czy jeżeli kupie nowe psp czy bedzie tam jakas standardowa? (psp 3004) Ile to będzie mega lub gigabajtów

W danych mam też


- Pamięć główna: 64 MB
- Pamięć DRAM: 4 MB

niewiem o co w tym chodzi mógłby ktoś mi poweidziec które z tych 3 opcji to karta pamieci na której moge save''ować?

Po lie chodzą karty pamięci do psp 3004 takie aby wystarczyły na kilka save''ow i 2 góa 3 filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 18:45, Harrolfo napisał:

Nie lubię japońskich tematów, a w Manhunta grałem na PC i śreniawa gra IMO...
EDIT: A Która część Syphon Filtera? I czy tam się głównie nie strzela?

Metal Gear Solid jest super, szczególnie właśnie 1 część. Manhunt rzeczywiście słaby ale z tego co pamiętam to jedynka miała niezły klimat.
Syphon Filter kojarzy mi się ze skradanką. Strzelania też jest dużo ale nie napisałeś, że ma to być czysta skradanka więc...;)
sovier20
Do PSP musisz kupić karte pamięci. PSP GO z tego co wiem posiada tylko w zestawie i jest to 16GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować