Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2010 o 15:51, Snafu napisał:

Jest pewna gra, nad którą się zastanawiam, Fina Fantasy( ta z gram.pl). Grał ktoś w nią?
Jakie wrażenia?

Chodzi ci o Final Fantasy VII: Crisis Core czy Dissidia: Final Fantasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 21:38, Kosmitus napisał:

> Jest pewna gra, nad którą się zastanawiam, Fina Fantasy( ta z gram.pl). Grał ktoś
w nią?
> Jakie wrażenia?
Chodzi ci o Final Fantasy VII: Crisis Core czy Dissidia: Final Fantasy?


Chodzi Mi o Crisis Core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestes fanem serii Final Fantasy czy jrpg/action-rpg, to jest to pozycja obowiazkowa. Jesli nie... wciaz warto w to zagrac, fabula dobra, walki takze, zwlaszcza z bossami, misje poboczne niestety bardzo schematyczne, ale ogolem gra dobra, wg mnie solidne 8/10, dla fana FF pewnie okolice 8.5-9.x/10 ;)

ps. gral ktos w Dissidie? porownywalna z Crisis Core, lepsza, gorsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 23:24, kuba9876543210 napisał:

ps. gral ktos w Dissidie? porownywalna z Crisis Core, lepsza, gorsza?

Cóż Dissidia to gra kompletnie inna niż Crisis Core i przy okazji jedna z najlepszych gier na psp(ba dla niej warto jest je posiadać). Jest to diabelnie efektowna i rozbudowana "bijatyka"(ciężko to sprecyzować) z prostym systemem walki pozwalającym tworzyć comba niemal jak w filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 22:00, Snafu napisał:

Chodzi Mi o Crisis Core

No to tak. Grałem i ukończyłem i jest to bardzo fajny Action jRPG. System walki jest zręcznościowy i jest bardzo podobny do tego z serii Kingdom Hearts. Wygląda to z grubsza tak że w rogu ekranu mamy menu (które sami sobie zapełniamy zdolnościami i czarami) które obsługujemy przyciskami R i L i zatwierdzając wybraną komendę, odpalamy atak. Pod innymi przyciskami mamy dodatkowo blok i unik. Cały system pakowania postaci i tworzenia nowych materii też jest bardzo przyjemny.
Fabuła spodoba się głównie tym co grali w FF VII, gdyż Crisis Core jest jej prequelem. Jest cała masa postaci i innych nawiązań do FF VII, nie mówiąc już o tym że końcówka fabuły przedstawia wydarzenia od których rozpoczęła się ta cała afera z Sephirothem. Można jednak bez problemu grać bez znajomości siódemki, tyle że nie będzie się już widzieć tych wszystkich nawiązań i mrugnięć do fanów :)
Na koniec mamy wyjątkowo ładna jak na PSP grafikę i genialne wstawki filmowe:
http://www.youtube.com/watch?v=R7yJ-hruqcM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 20:49, kulfonito napisał:

Posiadacze Gran Turismo, zgłoście się! :D

Ja również jestem jej posiadaczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 22:09, Jackaloppe napisał:

Gran Turismo? Tfu, F1 2009!


Gran Turismo też fajne... :D

Ale w F1 to bym sobie zagrał bo już granie w moda mi się znudziło, a i też czekanie na 2010 to też dla mnie za długo. Ale mam pytanie... Czy ogólnie gra jest dobra? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 00:02, Muradin_07 napisał:

/.../


Gra się bardzo przyjemnie. Czujesz prędkość (czego imo brakuje w GT), jedzie się... po prostu ciekawie. Jednakże jeśli idzie o grafikę - F1 przegrywa. Widać, że gra nie była robiona jako wizerunkowy ideał, ale chyba nie tylko ja sądzę, że bardziej liczą się inne aspekty.

Gra zgnojona przez recenzentów, lubiana przez graczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2010 o 09:09, Jackaloppe napisał:

Gra się bardzo przyjemnie. Czujesz prędkość (czego imo brakuje w GT), jedzie się... po
prostu ciekawie. Jednakże jeśli idzie o grafikę - F1 przegrywa. Widać, że gra nie była
robiona jako wizerunkowy ideał, ale chyba nie tylko ja sądzę, że bardziej liczą się inne
aspekty.


To ja mam małe pytanka;)
1. Jest dostępny sezon/kariera?
2. Jest możliwa zmiana w czasie sezonu(jeśli jest oczywiście) teamu? Przykładowo śmigasz w barwach Renault i na następny sezon przenosisz się do Ferrari ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 09:09, Jackaloppe napisał:

Gra się bardzo przyjemnie. Czujesz prędkość (czego imo brakuje w GT), jedzie się... po
prostu ciekawie. Jednakże jeśli idzie o grafikę - F1 przegrywa. Widać, że gra nie była
robiona jako wizerunkowy ideał, ale chyba nie tylko ja sądzę, że bardziej liczą się inne
aspekty.

Gra zgnojona przez recenzentów, lubiana przez graczy. :)


No w sumie racja... Grafika jakoś w tym momencie nie będzie dla mnie miała większego znaczenia. Chodzi o to żeby pograć w ten sezon. A teraz tym bardziej że w Essentials wyjdzie to sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 15:06, Longer napisał:

Jak and Daxter : The Lost Frontier
Daxter
Ratchet and Clank : Size Matters
Która platformówka z tej trójki najlepsza?


Zdecydowanie Jak and Daxter: The Lost Frontier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować