Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2010 o 16:22, Jackaloppe napisał:

> /.../

... a jeśli zdecydujesz się na Jaka & Daxtera to możesz wypróbować najpierw demo. :)

Próbowałem demo, ale miałem z nim małe problemy i zawsze przy próbie wyjścia z gry PSP się wieszało więc usunąłem. A trochę mnie dziwi, że proponujecie J&D a nie samego Daxtera który podobno na PSP jest bardzo dobry. Ale posłucham was;p A wiecie może czy wersja na PSN również jest po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 16:27, Longer napisał:

/.../


Ja nie polecam. Ja mówię, że można wypróbować demko. Więc mnie nie bierz pod uwagę. A czy po polsku na PSN znajdziesz to nie wiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 16:29, Jackaloppe napisał:

> /.../

Ja nie polecam. Ja mówię, że można wypróbować demko. Więc mnie nie bierz pod uwagę. A
czy po polsku na PSN znajdziesz to nie wiem. ;)


Ok, w sumie według mnie Jak & Daxter z tej trójki, jeśli patrzeć na oceny jest najsłabszy, najbardziej kusi mnie Daxter. Więc lepiej poczytam jeszcze kilka recenzji o każdej grze i wieczorem kupię najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można jeszcze kupić Monster Hunter Freedom Unite? Szukałem w sklepach internetowych, ale jedyne co znalazłem to 2 sklepy które miały grę w cenach około 170 zł, ale po wysłaniu maila okazało się że jednak towaru już nie ma. A może lepiej wziąść dostępny od ręki Monster Hunter Freedom 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... Czy się opłaca kupić MGS''a Portable Ops Plus?? Bo już zwykłego przeszedłem i chcę jeszcze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 14:32, Muradin_07 napisał:

Mam pytanko... Czy się opłaca kupić MGS''a Portable Ops Plus?? Bo już zwykłego przeszedłem
i chcę jeszcze... :D

Lepiej poczekaj jeszcze trochę na premierę Peace Walker, tam masz lepsze sterowanie,grafike, historię i więcej VR missions (chyba 150)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 13:05, KofeinowyPablo napisał:

Gdzie można jeszcze kupić Monster Hunter Freedom Unite? Szukałem w sklepach internetowych,
ale jedyne co znalazłem to 2 sklepy które miały grę w cenach około 170 zł, ale po wysłaniu
maila okazało się że jednak towaru już nie ma. A może lepiej wziąść dostępny od ręki
Monster Hunter Freedom 2?

MHU jest najnowszy i najbardziej obszerny, nie ma chyba sensu brać starszych wersji skoro jest nowa lepsza. Ewentualnie możesz zawsze na PSN kupić za 70 zł (o ile się nie mylę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 14:32, Muradin_07 napisał:

Mam pytanko... Czy się opłaca kupić MGS''a Portable Ops Plus?? Bo już zwykłego przeszedłem
i chcę jeszcze... :D

Z tego co mi wiadomo to ten Plus to jest tylko jakiś dodatek dedykowany pod multi głównie. Bierz więc PW jak Ci poradzono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To spoko... bo tak naprawdę nie wiedziałem czym się różni wersja plus od normalnej... A PW to mam zamiar sobie kupić bo naprawdę dobrze będzie sobie zagrać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mam psp 1000 (fat) i niedługo kupię sobie słuchawki z mikrofonem to wtedy będę mógł gadać przez skype ? (ściągnę sobie aplikację z netu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 12:50, Longer napisał:

Wie ktoś może czy jest przewidziane demo God of War : Ghost of Sparta?


Powinno być, ale dokładnej daty nie podano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2010 o 16:01, Ryan-Kam napisał:

Powinno być, ale dokładnej daty nie podano.

Kurde 4 lipca wyjeżdżam do Niemiec do pracy i wrócę dopiero we wrześniu, fajnie gdyby demo pojawiło się do lipca ale na to raczej nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.
Korzystał ktoś z programu Thingy1.1? Bo kurcze kompletnie nie wiem jak za jego pomocą zapisać rom''a NES do GBA.
Ewentualnie wie ktoś gdzie mozna znaleźć emulator NES działający na sofcie 5.03 gen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Z okazji że wyszło PSN+ postanowiłem poszperać trochę po stronie Sony za jakimś info. No i znalazłem http://tiny.pl/htb2d

Czy konto PlayStation Plus działa zarówno w systemie PlayStation 3, jak i PSP?
Tak. Jedno konto PlayStation Plus obsługuje posiadany system PlayStation 3 i PSP. Z pobranych materiałów można korzystać zarówno w systemie PS3, jak i PSP, pod warunkiem, że są one zgodne z każdym systemem.

Mimo że członkowie PlayStation Plus mają dostęp do ofert specjalnych dla systemu PSP, do PlayStation Plus nie można przystąpić za pośrednictwem PlayStation Store w systemie PSP ani programu Media Go. Funkcje Testowanie pełnej wersji oraz Automatyczne pobieranie nie są dostępne w systemie PSP.


Trochę nie mogę tego ogarnąć:) Tzn. z tego co zrozumiałem PSN+ będzie działać na PSP ale nie można do niego przystąpić z poziomu PSP oraz Media Go? Bo jeśli tak to w jaki sposób mam do niego przystąpić? Musze iść do kumpla z PS3 aby aktywować je u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować