Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2010 o 19:49, Marekvader napisał:

Siema wszystkim. Z okazji że wyszło PSN+ postanowiłem poszperać trochę po stronie Sony
za jakimś info. No i znalazłem http://tiny.pl/htb2d

Czy konto PlayStation Plus działa zarówno w systemie PlayStation 3, jak i PSP?

Tak. Jedno konto PlayStation Plus obsługuje posiadany system PlayStation 3 i PSP. Z pobranych
materiałów można korzystać zarówno w systemie PS3, jak i PSP, pod warunkiem, że są one
zgodne z każdym systemem.

Mimo że członkowie PlayStation Plus mają dostęp do ofert specjalnych dla systemu PSP,
do PlayStation Plus nie można przystąpić za pośrednictwem PlayStation Store w systemie
PSP ani programu Media Go. Funkcje Testowanie pełnej wersji oraz Automatyczne pobieranie
nie są dostępne w systemie PSP.


Trochę nie mogę tego ogarnąć:) Tzn. z tego co zrozumiałem PSN+ będzie działać na PSP
ale nie można do niego przystąpić z poziomu PSP oraz Media Go? Bo jeśli tak to w jaki
sposób mam do niego przystąpić? Musze iść do kumpla z PS3 aby aktywować je u siebie?



No na to wygląda, ale na mój gus [cytat][ Funkcje Testowanie pełnej wersji oraz Automatyczne pobieranie

Dnia 25.06.2010 o 19:49, Marekvader napisał:

nie są dostępne w systemie PSP] [koniec cytatu] mając tylko PSP nie ma sensu tego brać, zwłaszcza, że płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2010 o 21:20, tylor2 napisał:

No na to wygląda, ale na mój gus [cytat][ Funkcje Testowanie pełnej wersji oraz Automatyczne
pobieranie
> nie są dostępne w systemie PSP] [koniec cytatu] mając tylko PSP nie ma sensu tego
brać, zwłaszcza, że płatne


Miałem nadzieję na 4 darmowe pełniaki, 2 minis i 1 PSP classic wybranego przez Sony... Muszę do nich maila napisać jak z tym w sumie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2010 o 22:21, Marekvader napisał:

Miałem nadzieję na 4 darmowe pełniaki, 2 minis i 1 PSP classic wybranego przez Sony...
Muszę do nich maila napisać jak z tym w sumie jest.


Daj nam znać później czego się dowiedziałeś;) Sam chętnie korzystałbym z + ale skoro nie mam PS3 to na razie się wstrzymam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 14:16, tylor2 napisał:

ale to miałybyć triale. mógłbyś je pobrać na 1godz pózniej kup całość

Tak, masz rację, ale to nie tylko. Jako premium użytkownik Możesz ściągnąć 4 pełniaki, 2 minis i jeden klasyk PSone(tak jest na PS3).
Tylko problem z tym że nie wiadomo czy to będzie na PSP(w sensie gier) i jeśli tak to czy to ty będziesz mógł wybrać gry, czy to będą wybrane przez Sony.

No, zajrzałem na S, to będą wybrane gry prze nich. Pytanie czy będzie na PSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 19:32, Marekvader napisał:

> ale to miałybyć triale. mógłbyś je pobrać na 1godz pózniej kup całość
Tak, masz rację, ale to nie tylko. Jako premium użytkownik Możesz ściągnąć 4 pełniaki,
2 minis i jeden klasyk PSone(tak jest na PS3).
Tylko problem z tym że nie wiadomo czy to będzie na PSP(w sensie gier) i jeśli tak to
czy to ty będziesz mógł wybrać gry, czy to będą wybrane przez Sony.

No, zajrzałem na S, to będą wybrane gry prze nich. Pytanie czy będzie na PSP...


Ale mimo wszystko chyba nie będziesz mógł co miesiąc sćiągnąć pełnych wersji gier ( nawet wybranych przez S) za darmo. Bo jeśli będzie można to kupuję konto Premium Choćby dla samego PS3 :-)

EDIT: Choć jeśli kupisz FFVII (jako klasyk PSX za darmo) na PS3 to grę masz do pobrania n razy także na PSP (bo jest kompatybilna z obema konsolami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 21:34, tylor2 napisał:

> > ale to miałybyć triale. mógłbyś je pobrać na 1godz pózniej kup całość
> Tak, masz rację, ale to nie tylko. Jako premium użytkownik Możesz ściągnąć 4 pełniaki,

> 2 minis i jeden klasyk PSone(tak jest na PS3).
> Tylko problem z tym że nie wiadomo czy to będzie na PSP(w sensie gier) i jeśli tak
to
> czy to ty będziesz mógł wybrać gry, czy to będą wybrane przez Sony.
>
> No, zajrzałem na S, to będą wybrane gry prze nich. Pytanie czy będzie na PSP...


Ale mimo wszystko chyba nie będziesz mógł co miesiąc sćiągnąć pełnych wersji gier ( nawet
wybranych przez S) za darmo. Bo jeśli będzie można to kupuję konto Premium Choćby dla
samego PS3 :-)

EDIT: Choć jeśli kupisz FFVII (jako klasyk PSX za darmo) na PS3 to grę masz do pobrania
n razy także na PSP (bo jest kompatybilna z obema konsolami)


No właśnie się też już dowiedziałem że PSN+ śmiga z PSP ale musisz mieć PS3 na nim i rzeczy muszą być kompatybilne ze sobą(tzn PS3 i PSP). Więc w sumie szkoda, albo czekamy jak Sony zrobi podobną usługę, ale oddzielną, na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 14:58, Marekvader napisał:

No właśnie się też już dowiedziałem że PSN+ śmiga z PSP ale musisz mieć PS3 na nim i
rzeczy muszą być kompatybilne ze sobą(tzn PS3 i PSP). Więc w sumie szkoda, albo czekamy
jak Sony zrobi podobną usługę, ale oddzielną, na PSP.



Hurra!!! W sobotę kupiłem PS3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, da się jakoś tak zrobić, żeby przy nagraniu w PSP była miniatura fotki albumu, z którego ono pochodzi? Np. mam w PSP/MUSIC Nickelback - Savin'' Me i mam miniaturkę taką jak w poście z albumu All the Right Reasons?

20100629112551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że wrzucisz to zdjęcie to folderu w którym trzymasz piosenki. Na przykład Music/nazwa albumu/ i w to miejsce wrzucasz i muzykę i zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. A jaki ma być rozmiar fotki? I jak mam kilka piosenek z jednego albumu we wspólnym folderze ze wszystkimi piosenkami, które mam na karcie pamięci, to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 11:25, Harrolfo napisał:

Cześć, da się jakoś tak zrobić, żeby przy nagraniu w PSP była miniatura fotki albumu,
z którego ono pochodzi? Np. mam w PSP/MUSIC Nickelback - Savin'' Me i mam miniaturkę
taką jak w poście z albumu All the Right Reasons?

Jeśli masz po podpisywane wszystkie tagi w piosenkach to myślę że spokojnie ci wystarczy np. WMP. Mój brat w ten sposób dodaje sobie okładki do swoich piosenek. WMP jeśli sam auto. nie wykryje okładek, to można to zrobić manualnie, co też jest łatwą rzeczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 13:38, Harrolfo napisał:

No a jak mam poprostu zrzucone z płyty na kompa i z kompa na PSP, to co dokładnie mam
zrobić?

Spróbuj odpalić normalnie te piosenki prze WMP. Jeśli sam automatycznie ci nie wykryje wejdź sobie na biblioteke i szukaj swojej piosenki bądź albumu. Jak znajdziesz i nie będzie obrazka to prawym przyciskiem kliknij bądź na pustym obrazku lub na piosence i wybierz Znajdź informacje o albumie. Wtedy rób wszystko co ci się tam wyświetli. Na koniec zrób synchronizacje z PSP(te piosenki które są na nim ci nie wywali) i Voilà.Wszystko powinno śmigać pięknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko... Jaki format muzyki słuchacie na swoich konsolach??? Bo jak zrzucam zwykłe MP3 to mi pokazuje corrupted data a jak robię sobie w formacie WAW to 8 GB mieści zaledwie 200 piosenek i jeszcze są przeskoki... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrzucam z płyty na kompa Windows Media Playerem w formacie MP3, wchodzę wtedy w kartę pamięci PSP i do folderu MUSIC (w głównym folderze, zaden podfolder) wrzucam nagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 18:23, Harrolfo napisał:

Ja zrzucam z płyty na kompa Windows Media Playerem w formacie MP3, wchodzę wtedy w kartę
pamięci PSP i do folderu MUSIC (w głównym folderze, zaden podfolder) wrzucam nagrania.


No właśnie tak robiłem i kiszka... Ścina w części piosenki i nie można jej odtworzyć... Próbowałem już z różnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze psp, ale rozważam kupno. I mam pytanie: czy są i czy można instalować na psp jakieś aplikacje? odtwarzacze filmów/mp3 itp. lub np. jakiś kalkulator, organizer/kalendarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, ale na forum jest bardzo krótki czas edycji. Czy do grania multiplayer konsolki mogą łączyć się między sobą bez pomocy internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować