Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

http://www.traveliada.pl/info/id,200/EMIRATY_ARABSKIE_wakacje_DUBAJ_wczasy_oferty_do_Dubaju_Emiratow.html

Jakie są gniazdka w Emiratach?

220V 50HzHz, europejska wtyczka standardowego typu z dwoma okrągłymi otworami wtyczki brytyjskie z dwoma otworami podłużnymi, poprzecznymi i jednum podłużnym pionowym. Adaptery dostąpne sa w hotelach i w sklepach elektrycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 12:44, crash807 napisał:

Mam pytanie, czy jeżeli zakupię konsolę która została sprowadzona z Dubaju to czy orientuje
się ktoś czy wejście na ładowarkę będzie takie samo i czy jak nie to wystarczy kupić
przejściówkę? Oraz czy wie ktoś może czy pozostałe wejścia są takie same?


Wejścia w konsolce zawsze są TAKIE SAME. Pozostaje tylko kwestia ewentualnego zakupu nowej ładowarki albo przejściówki do niej. Nie powinieneś mieć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, konsola jest, aktualizacja zrobiona, konto z poziomu konsoli stworzone, darmowy theme pobrany, a jakiegoś maila, czy jestem czy nie jestem zakwalifikowany do promocji nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 06:38, nightfaler napisał:

No, konsola jest, aktualizacja zrobiona, konto z poziomu konsoli stworzone, darmowy theme
pobrany, a jakiegoś maila, czy jestem czy nie jestem zakwalifikowany do promocji nie
dostałem.

Na stronie pisze, że do tygodnia to może potrwać, ale raczej nie będziesz musiał tak długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 10:20, Namaru napisał:

Na stronie pisze, że do tygodnia to może potrwać, ale raczej nie będziesz musiał tak
długo czekać.

Hai, już doszedł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 18:54, kuba9876543210 napisał:

Wejdzie i 32GB, ale bedzie to drogo kosztowac (co najmniej 250zl).

Wiesz to bo sam taką masz, czy zgadujesz? Niedawno zmieniałem memorkę i robiłem rekonesans właśnie w tej sprawie i z tego co udało mi się znaleźć to podobno 16gb to max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 22:15, ChrisBgnr napisał:

Wiesz to bo sam taką masz, czy zgadujesz? Niedawno zmieniałem memorkę i robiłem rekonesans
właśnie w tej sprawie i z tego co udało mi się znaleźć to podobno 16gb to max.


Nie mam az tyle, bo nie potrzebuje, ale jest powszechnie wiadome, ze 32GB to maks. (kiedys fw. obslugiwal mniej), nie wazne czy microSDHC czy Pro Duo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 10:10, tylor2 napisał:

/.../


Też na to liczyłem, ale z tego co się dowiedziałem od kolegów w tym temacie, Sony zaprzeczyło, ażeby miało w planach wypuszczenie trofeów (edit: i im podobnych) na PSP.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Kupilem psp go i kupilem do niego pare dosyc drogich gier.
dzisiaj zmienilem konto i gry
mi nie dzialaja.
pisze mi ,ze ze te gry
nie moga byc odtwarzane na tym koncie.
da sie cos z tym zrobic?
zapomnialem juz hasla do tamtego konta no a za gry
troche zaplacilem.
Bardzo prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czasem nie jest tak jak ze steam, że gry przypisują się tylko na jedno konto ? Bo jak tak to już możesz się z nimi pożegnać. Chyba, że jest opcja przypomnienia hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 14:26, colin321 napisał:

A czasem nie jest tak jak ze steam, że gry przypisują się tylko na jedno konto ? Bo jak
tak to już możesz się z nimi pożegnać. Chyba, że jest opcja przypomnienia hasła.


Tak z tego co wiem to gry są przypisywane do konta. Przypomnienie hasła też jest, bodajże forgot password się nazywa. Jeśli nie ma w konsoli, to eddy1x właż tu: http://pl.playstation.com/psn/ i zaloguj się. Tu opcja przypomnienia hasła jest na pewno.

BTW: Po kiego grzyba zmieniałeś konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką największą memory stick mogę dostać na PSP Fat?
I jak możecie, to może polecicie jakieś dobre marki?
Próbowałem już Sony i Sandisk, wszystkie spisują się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować