Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2011 o 13:47, Largooo napisał:

A co to ten hbl. Co to daje?

Pozwala odpalać homebrew, czyli programy i gry robione przez ludzi "w domu" takie pecetowe freeware ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 21:41, Marekvader napisał:

> A coś odnośnie zhakowania GO już jest?
WSZYSTKIE psp na sofcie 6.20 mają nowego HEN-a...

Kurde, akurat jak to napisałem, to wylazł HEN na soft 6.31 i 6.35... A myślałem że go dopiero zobaczymy na marzec/kwiecień... Się chłopaki sprężyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 22:24, Marekvader napisał:

Kurde, akurat jak to napisałem, to wylazł HEN na soft 6.31 i 6.35... A myślałem że go
dopiero zobaczymy na marzec/kwiecień... Się chłopaki sprężyły...

Czyli darować sobie hbl? Bo właśnie zacząłem go rozkminiać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 22:29, nightfaler napisał:

> Kurde, akurat jak to napisałem, to wylazł HEN na soft 6.31 i 6.35... A myślałem
że go
> dopiero zobaczymy na marzec/kwiecień... Się chłopaki sprężyły...
Czyli darować sobie hbl? Bo właśnie zacząłem go rozkminiać;p

Żeby odpalic HEN na sofcie 6.31 lub 6.35(nie wiem jaki tam masz) MUSISZ mieć HBL. Ma nadzieję że jest ci on potrzebny do niepirackich celów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 22:34, Marekvader napisał:

Żeby odpalic HEN na sofcie 6.31 lub 6.35(nie wiem jaki tam masz) MUSISZ mieć HBL.
Ma nadzieję że jest ci on potrzebny do niepirackich celów?

W bazę programów homebrew dostępnych na psp się póki co nie zagłębiałem, ale myślę że za emulator snesa, jakiś budzik czy inną przeglądarkę się nie obrazisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 22:37, nightfaler napisał:

> Żeby odpalic HEN na sofcie 6.31 lub 6.35(nie wiem jaki tam masz) MUSISZ mieć
HBL.
> Ma nadzieję że jest ci on potrzebny do niepirackich celów?
W bazę programów homebrew dostępnych na psp się póki co nie zagłębiałem, ale myślę że
za emulator snesa, jakiś budzik czy inną przeglądarkę się nie obrazisz?

No, spoko tylko nie wiem czy wszystkie będą chodzić... Ale wszyscy piszą że Homebrew działa normalnie, więc powinno być okej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 22:37, nightfaler napisał:

> Żeby odpalic HEN na sofcie 6.31 lub 6.35(nie wiem jaki tam masz) MUSISZ mieć
HBL.
> Ma nadzieję że jest ci on potrzebny do niepirackich celów?
W bazę programów homebrew dostępnych na psp się póki co nie zagłębiałem, ale myślę że
za emulator snesa, jakiś budzik czy inną przeglądarkę się nie obrazisz?



zaraz zaraz jest jakiś budzik na psp na oryginalny soft ? ogólnie bardzo żałowałem, że wgrałem sobie oryginał nie ze względu na gry bo i tak bym je nabywał, ale ze względu na aplikacje takie jak budzik czy przeglądarka gdzie da się znaleźć aplikacje na oryginał 6,35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 22:55, vinnere napisał:

> > Żeby odpalic HEN na sofcie 6.31 lub 6.35(nie wiem jaki tam masz) MUSISZ
mieć
> HBL.
> > Ma nadzieję że jest ci on potrzebny do niepirackich celów?
> W bazę programów homebrew dostępnych na psp się póki co nie zagłębiałem, ale myślę
że
> za emulator snesa, jakiś budzik czy inną przeglądarkę się nie obrazisz?


zaraz zaraz jest jakiś budzik na psp na oryginalny soft ? ogólnie bardzo żałowałem, że
wgrałem sobie oryginał nie ze względu na gry bo i tak bym je nabywał, ale ze względu
na aplikacje takie jak budzik czy przeglądarka gdzie da się znaleźć aplikacje na oryginał
6,35?


Niestety, rzadny homebrew i tego typu programy nie działają normalnie na oryginalnym sofcie Sony. Konsolę musisz mieć przerobioną. A własnie wyszedł HEN na 6.35(Ja mam 6.31, ale i tak działa, a ludziska na forum piszą że też im śmiga na OFW 6.35) Na razie znalazłem jakiś Homebrew Geometry Wars i w sumie śmiga normalnie więc to już jest raczej sprawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 14:16, Largooo napisał:

Cześć, jeśli chodzi o ładowanie PSP to od ilu % można śmiało podłączać? 20-30?

Ja ładuję zazwyczaj jak mi ikona baterii miga, ale jak mam gdzieś wybyć, to nie patrzę na stan baterii, tylko ładuję. Jeszcze z konsolką nic mi się nie stało... jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładuj kiedy chcesz. PSP jest wyposażone w akumulatorek litowo-jonowy, który nie ma efektu pamięci zmniejszającego drastycznie pojemność przy "podładowywaniu" (zamiast pełnych cykli od pełnego naładowania do prawie całkowitego rozładowania). Wystarczy tylko raz na jakiś czas (kilkadziesiąt "cykli") wykonać jedno ładowanie od prawie całkowitego rozładowania by układ sterujący ładowaniem wbudowany w akumulator mógł się skalibrować (nie chodzi tu o tzw. formatowanie, które w przypadku akumulatorów Li-ion jest niepotrzebne).
Oczywiście chodzi mi o oryginalne akumulatorki, podróbki zwykle i tak nie nadają się do niczego po paru ładowaniach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Help.
Kumpel pożyczył PSP, ale do ładowania dołączył tylko kabel USB.
Wczoraj zostało jeszcze troszke na baterii prądu ale dzisiaj gdy chciałem odpalić PSP to już niestety nic.
Jest jakiś sposób żeby podładować rozładowanego slima? Mam ładowarkę na Mini USB z takimi samymi napięciami, ale nie wiem czy podziała.
Pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest w starszych wersjach. Ale ja GO! ładuje poprzez podłączenie do komputera kablem USB. Nie zawsze, ale zdarza się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 11:34, NikiNicoo napisał:

Help.
Kumpel pożyczył PSP, ale do ładowania dołączył tylko kabel USB.
Wczoraj zostało jeszcze troszke na baterii prądu ale dzisiaj gdy chciałem odpalić PSP
to już niestety nic.
Jest jakiś sposób żeby podładować rozładowanego slima? Mam ładowarkę na Mini USB z takimi
samymi napięciami, ale nie wiem czy podziała.
Pomysły?


spoko naładujesz, ale będzie to troche dłużej trwało niż normalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh Sony następną bitwę z piratami przegrało ;( Aktualnie można każde PSP przerobić. Ciekawe co teraz wymyślą? Może firmware z numerkiem 7 będzie szczęśliwe. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 11:00, tofikt25 napisał:

Ehh Sony następną bitwę z piratami przegrało ;( Aktualnie można każde PSP przerobić. Ciekawe co teraz >wymyślą? Może firmware z numerkiem 7 będzie szczęśliwe. Co o tym myślicie?


Może być szczęśliwe, ale tylko przez jakiś czas. Jak to się mówi w moich stronach: "jeżeli złodziej będzie chciał coś ukraść, prędzej czy później i tak ukradnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze, ze ludziom udaje sie wgrywac nieoficjalny soft. Gdyby nie CFW, nie bylo by calej sceny homebrew. Sony nie potrafi wykorzystac mozliwosci PSP i nie wrzuca nawet takich podstawowych rzeczy jak budzik czy kalkulator (!), ktore mozna znalezc w najtanszych telefonach. A na CFW. ma fajne gierki i programy :) No i nie trzeba tachac ze soba wszystkich plytek UMD, mozna zgrac sobie gry na karte. Druga strona medalu jest, to ze zatrwazajaco spora czesc osob posiadajacych CFW. odpala obrazy gier bez kupowania danej gry w sklepie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować