Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2011 o 23:33, Kosmitus napisał:

> Crisis Core to jRPG, czy takie bardziej "nasze" RPG?
Jak napisał nightfaler CC to jRPG. W końcu to odłam serii Final Fantasy :) Od głównej
serii różni ją to że posiada zręcznościowy system walki, podobny do tego z Kingdom Hearts.

Czyli tu się walczy tak jak w (np.) Monster Hunter("osobiście" machając mieczaem), a nie jak w FFVII (wybierając ataki z listy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 11:48, tylor2 napisał:

Czyli tu się walczy tak jak w (np.) Monster Hunter("osobiście" machając mieczaem), a
nie jak w FFVII (wybierając ataki z listy)?

Jeśli o to Ci chodzi to tak, osobiście walczysz mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 11:48, tylor2 napisał:

Czyli tu się walczy tak jak w (np.) Monster Hunter("osobiście" machając mieczaem), a
nie jak w FFVII (wybierając ataki z listy)?

Tak, tyle że w rogu ekranu mamy małe menu które obsługujemy przyciskami L i R. Znajdują się w nim ataki i czary które wcześniej tam sobie powkładaliśmy. Właśnie to menu przywodzi na myśl Kingdom Hearts. Cała walka toczy sie jednak w czasie rzeczywistym, musimy blokować, robić uniki, a jak uda nam się zajść wroga od tyłu to zawsze zadajemy krytyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 13:21, Selv napisał:

Wcale nie, trzeba wybrać atak listy ;)

Aaa tam czepiasz się szczegółów;p Co nie zmienia faktu, że masz racje, ale koniec końców sposób potyczek odbiega od typowego turowego jRPG,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 16:46, hammerfall87 napisał:

takie pytanie gry z ps1 zakupione w ps store mozna przegrac z psp jednego na drugie ?

gre dostajesz na kompa i mozesz ja przegrac na ile psp chcesz ( w praktyce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat żywszy, więc tu napiszę, Chain of Olympus.

Panowie, zaciąłem się , to jest ten moment:
http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_22/20080531204937.jpg

Tylko te dziury są z lewej strony, po prawej są jakieś drzwi nie do otwarcia, schody na dole które przedtem wyjeżdżały są rozwalone, przed nimi są takie duże schody którymi wszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 18:12, Pitej napisał:

Ja natomiast zapytam o minis. Które uważacie za najlepsze? Potrzebuję rekomendacji :)

Angry Birds bardzo fajne ;) Może jeszcze N.O.V.A, jeszcze jeden fajny był, ale tytułu sobie nie mogę przypomnieć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 18:51, zerohunter napisał:

Temat żywszy, więc tu napiszę, Chain of Olympus.

Panowie, zaciąłem się , to jest ten moment:
http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_22/20080531204937.jpg

Tylko te dziury są z lewej strony, po prawej są jakieś drzwi nie do otwarcia, schody
na dole które przedtem wyjeżdżały są rozwalone, przed nimi są takie duże schody którymi
wszedłem.


Też miałem z tym kłopot, sam nie znalazłem, musiałem poradnika użyć.
Musisz zejść niżej do tych jak je określiłeś dużych schodów. Trzeba je pociągnąć do siebie i rozsunąć, ale nie wchodzić na górę, tylko pobiec z ich lewej strony i wejść pod nimi do niewidocznej od przodu komnaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 19:23, binerek napisał:

> Ja natomiast zapytam o minis. Które uważacie za najlepsze? Potrzebuję rekomendacji
:)
Angry Birds bardzo fajne ;) Może jeszcze N.O.V.A, jeszcze jeden fajny był, ale tytułu
sobie nie mogę przypomnieć ;(


No oczwiście Tetris. Fajnie urozmaicili rozgrywkę dodając wyzwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy wiecie moze cos wiecej o takich grach jak: Assassins Cread, Dantes Inferno, Lord of Arcana, jezeli chodzi o te 2 ostatnie to sa to typowe gry akcji w ktorej musimy zniszczyc przeciwnika czy sa tez jakise elemty dodatkowe jak fabula, swobodne poruszanie, rozmowy, questy? bardziej chodzi mi o polaczenie rpg z akcja (moze cos jak baldurs gate na pc) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 09:40, destro177 napisał:

Czy można bezkarnie przekopiować zawartość jednej karty pamięci na drugą i mieć zachowane
wszystkie zapisane gry?


Tak.
Z zachowaniem układu folderów rzecz jasna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy orientuje sie ktos gdzie mozna kupic oryginalna baterie do sony psp slime 3004? i oryginalnie zapakowana?
Ktos kiedys cos wspominal o autoryzowanym serwisie Sony, tylko ktorym .... bo niestety trudno jest dostac takie bateria w Polsce.
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować