Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2011 o 18:41, Sigu napisał:

...

Dzięki za link do etui. Chyba będę musiał w końcu kupić.


Ja mam takie http://www.ebay.co.uk/itm/LOGIC-3-Black-Leather-Case-Pouch-Sony-PSP-NEW-/360305137529, ale tam jest miejsce tylko na konsolę. Można to założyć jak kaburę na pasek lub przypiąć dołączoną "szelkę" i nosić na ramieniu jak torebkę/chlebak (do tego w moim przypadku dołączona była jeszcze smyczka na nadgarstek). Do "grubszego" transportu mam coś takiego http://allegro.pl/super-torba-na-psp-slim-i-fat-psp2000-psp3000-i1786687211.html, można tam wpakować kilka UMD do kieszonki zasuwanej na zamek, są przegródki na 6 kart pamięci, mała kieszonka zapinana na rzepa, przegródka przypinana na rzepach do bocznych ścianek, która ma gumki do "unieruchomienia" konsoli. Mi spokojnie mieści się tam PSP, zasilacz, kabel USB, słuchawki ("pchełki") i 4 UMD. Torbę można nosić za ucho na górze lub przypiąć pasek na ramię i nosić jak torebkę/chlebak. Wiem, że na innych aukcjach można dostać podobną torbę taniej, ale mam poważne wątpliwości co do solidności "tańszych wersji". W każdym razie ja mam dokładnie tą (choć nie kupioną na tej konkretnej aukcji :)), używam już gdzieś pół roku i trzyma się dobrze, nic się nie pruje ani nie rozlatuje :).

Dnia 01.09.2011 o 18:41, Sigu napisał:

A co do karty... Kupiłem 4GB,
drogo, za drogo :/
Co mnie zdziwiło, to to, że karta Lexara kosztowała tyle samo co Sony.


MS to "firmowy" standard Sony, więc na pewno zewnętrzni producenci płacą za licencję japońskiej korporacji a to, wiadomo, musi się odbijać na cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duża ta torba. Muszę nad tym pomyśleć. Boje się nosić konsolę w kieszeni :/

A co do MS, czytałem że SanDisk i Sony produkują w podobnych cenach i jakości, a Lexar jest i tańszy i słabszy jakościowo. Dlatego jestem taki zdziwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 18:52, nightfaler napisał:

Chwalenie się przerobioną konsolą i podawanie linków, możecie się nie wybronić przed
modami...

Co do 6.60 PRO pytałem się tylko cóż to za cudo, a linka prosiłem do nowej wersji HBL. To nie jest nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuuuuuuuuuuuuuuu... Raguje na Patapony. Około 2h męczyłem się z "Crossing the Desert" i nie mogę przejść :/
Cholerny Fever Mode :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w "dwójkę", jest łatwiejsza (moim zdaniem nawet na hardzie :), a dla mięczaków jest jeszcze wręcz banalny easy ;)), ma coś na kształt tutoriala i poprawionych parę beznadziejnych rozwiązań z "jedynki" (np. nie można patapona stracić "na amen" i nie trzeba zbierać czapek poległych). No chyba, że koniecznie chcesz poznać fabułę, "dwójka" zaczyna się tam, gdzie skończyła się "jedynka", w takim wypadku musisz się trochę pomęczyć. W sumie największy problem, to wyczucie rytmu, mi bardzo pomaga obserwowanie kątem oka pulsującego obramowania ekranu, możesz też próbować wybijać sobie rytm stopą (u mnie to nie zdało egzaminu :)).
I pamiętaj, trening czyni mistrza, ja też na jakiś czas ugrzęzłem na tej misji, ale grę w końcu ukończyłem :).
EDIT Możesz też podesłać save'a na blackhandplmaupao2kropkapl (maupa = @, kropka = .), to Ci ten fragment przejdę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłbym :)
Zaraz wyślę maila.

Czytałem komentarze do misji jakiegoś kolesia i w tej misji akurat zamiast "Hard" napisał "Hard? It''s Fu*king Hard" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 17:03, Sigu napisał:

Poprosiłbym :)
Zaraz wyślę maila.

Czytałem komentarze do misji jakiegoś kolesia i w tej misji akurat zamiast "Hard" napisał
"Hard? It''s Fu*king Hard" :/


To jest chyba najtrudniejsza misja w całej grze (dla mnie gorsza jest tylko minigierka z Rumble Thump, ale minigierki są nieobowiązkowe), przy niej nawet finalny boss nie wydaje się taki straszny :). Zobaczymy przy okazji, czy nie wyszedłem z formy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie :P
Patapony na gameplayach wydają się łatwe i przyjemne, ale utrzymanie fevera dłużej niż jedną kolejkę udało mi się tylko raz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 17:10, Sigu napisał:

Mam nadzieję, że nie :P
Patapony na gameplayach wydają się łatwe i przyjemne, ale utrzymanie fevera dłużej niż
jedną kolejkę udało mi się tylko raz :/


Chyba każdy tak miał na początku (ja na pewno :)). Tak poza tym - wysłałeś mi nie tego save''a, ten, którego mi podesłałeś, jest sprzed misji "Gong the Hawkeye" :). Jak nie wiesz, który to dokładnie, to podeślij mi wszystkie a ja znajdę sobie właściwy, rozumiem, że po przejściu misji, mam zapisać grę na nowym slocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to, że nie śpiewają podczas włączania fevera, a w ogniu walki zapominam nadawać rytm, przez co kopię fevera bo np. odpalam go za wcześnie :/

To jest ten save.
Chyba musiałem po prostu nie zapisać, bo wyłączyłem PSP będąc w niezłej furii :p

Zapisz jak chcesz, ja kopię mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja, jako kolekcjoner save''ów ;), zapisuję po każdej misji na osobnym slocie i tak Ci zrobię a Ty już zrobisz, jak chcesz, ostatni save będzie po tej pustynnej misji :). Zatem już bez dalszej zwłoki ruszam w bój ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Btw, oglądałem kilka walk z tym 2 bossem i jestem jedyną osobą której nie wypadł jakiś Ice Shield :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mail poszedł, pustynię zaliczyłem za pierwszym podejściem, gorzej, że na banalnym Patata Plain minąłem sobie za pierwszym razem totem xD, że nie wspomnę o troszkę kłopotliwej przeprawie z Majidongą (zapomniałem już, jakie ma zagrywki ;)).

Przedmiotami się nie przejmuj, większość wypada losowo, więc jak nie teraz, to wypadnie Ci kiedy indziej (tak na marginesie, ta tarcza wypadła mi z grobowca na końcu pustyni, więc masz ją na stanie :)).

A co do samego grania, mi się najlepiej łapie rytm, jak przed grą się trochę odprężę, na pewno Patapony nie nadają się na odstresowanie po ciężkim dniu :). I wyłączam wszystko, co mogłoby mi zakłócić rytm (żadnej muzyki z wieży/radia - ma być cisza, najlepiej grać na słuchawkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście maniak. Dałem ci jednego save a ty oddajesz mi 6 :p

Dzięki wielkie za pomoc.

Mi Majidonga poszedł szybciej niż Dodonga.
Bossy na kolejnych poziomach są dużo trudniejsze? Zastanawiałem się ostatnio nad powalczeniem z lvl2 Dodongą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 19:27, Sigu napisał:

Rzeczywiście maniak. Dałem ci jednego save a ty oddajesz mi 6 :p

Dzięki wielkie za pomoc.


Nie ma sprawy :).

Dnia 03.09.2011 o 19:27, Sigu napisał:


Mi Majidonga poszedł szybciej niż Dodonga.
Bossy na kolejnych poziomach są dużo trudniejsze? Zastanawiałem się ostatnio nad powalczeniem
z lvl2 Dodongą :)


"Dużo" to pojęcie dość względne :). Z tą armią, którą Ci wyfarmiłem, powinieneś spokojnie dać sobie radę co najmniej do 3-4 poziomu włącznie, bossowie przede wszystkim na kolejnych poziomach mają więcej punktów zdrowia (walka trwa dłużej, więc ryzyko, że boss nam kogoś zeżre, rośnie), ich ataki chyba zadają takie same obrażenia (nie mam 100% pewności) i co jakiś czas (co parę poziomów) dochodzą chyba (tak, wiem, powtarzam się :)) nowe ataki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś dobre gry na multi,na PSP? (chodzi mi o infrastrukturę) ?

I czy w Resistance:Retribution ktoś jeszcze gra w multik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje PSP jeszcze nie było podłączone do internetu więc niestety nie powiem


~~~~
Moje pytanie:
Można podłączyć PSP do komputera i pobierać z niego internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można podłączyć PSP do komputera, ale wtedy nie można w żaden sposób korzystać z tak spreperowanego kablowego Internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 04:49, Pitej napisał:

Można podłączyć PSP do komputera, ale wtedy nie można w żaden sposób korzystać z tak
spreperowanego kablowego Internetu.


Szkoda :/
Wiem, że da się zrobić odwrotnie. Z PSP kierować sygnał na komputer. Dlaczego nikt nie wymyślił w drugą stronę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować