Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2011 o 00:31, Sigu napisał:

Moje PSP jeszcze nie było podłączone do internetu więc niestety nie powiem


Tak więc,sorry,ale po co się wypowiadasz?

A grał ktoś w Monster Hunter Freedom Unite? Dobra gierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ sam miałem pytanie do zadania i nie chciałem abyś przypadkiem pomyślał, że wszyscy cię olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż... z tym Internetem to jednak nie do końca tak. W jakim celu jest Ci on potrzebny? Bo jeśli chodzi tylko o sam Internet, to jest taki homebrew, Pspdisp się chyba nazywa, który tak najogólniej mówiąc robi z naszego PSP drugi monitor. Wówczas można z PSP podłączonego kablem do komputera (lub przez Wi-Fi) sterować komputerem, co za tym idzie można także wejść do Sieci.

W ogóle ten programik jest całkiem ciekawy, polecam wypróbowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o granie w multi.
Na forum pspoland czytałem o tym, że PSP może ściągać sygnał Wi-Fi i przekierowaywać go na komputer, tak że będzie można korzystać z internetu.Chciałem pograć w multi, a pod ręką nie mam Wi-Fi więc zastanawiałem się czy z laptopa mogę wysłać sygnał do PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Firmware PSP od wersji 3.00 posiada wbudowany emulator konsoli PSX (PSOne / PlayStation 1). Emulator ten, nazywany często "POPS", dostępny jest zarówno w oficjalnym sofcie, jaki i w Custom Firmware. Istnieją dwa sposoby, dzięki którym zagramy w gry PSX na konsoli PSP.

1. Najłatwiejszy i najszybszy sposób, to zakup gry w sklepie PS Store. Niestety, liczba oraz jakość dostępnych tytułów absolutnie nie zachwyca: Lista tytułów w PSPWiki. Cena gry PSX w sklepie polskim to średnio 18 zł, w amerykańskim $5,99. W amerykańskim PSS można bez problemu kupować europejskimi kartami płatniczymi. Jak łatwo zauważyć, niektóre gry są dostępne tylko w jednym ze sklepów.
ZALETY:
+ działa na sofcie oficjalnym, nie potrzeba CFW
+ żadnego kombinowania, kupujemy i gramy
+ raz kupioną grę można zainstalować na 5 konsolach PSP lub PS3
+ atrakcyjna cena
WADY:
- bardzo słaby wybór tytułów
- konieczność płacenia za coś, za co płaciliśmy w przeszłości (jeśli mamy już jakieś płyty PSX)

2. Sposobem drugim jest własnoręczne stworzenie wersji gry, która będzie się uruchamiała na PSP. W tym wypadku potrzebujemy płyty z grą PSX (lub jej obrazu), niezbędne będzie również PSP z Custom Firmware M33 lub GEN (najlepiej najnowsze)
ZALETY:
+ możemy użyć KAŻDEJ gry PSX (chociaż nie wszystkie będą działać)
+ nie musimy płacić za gry, które już kiedyś kupilismy do konsoli PSX
WADY:
- potrzebny jest Custom Firmware, nie będą działać na oficjalnym sofcie
- przygotowanie gry może być skomplikowane dla niedoświadczonego użytkownika
- nie wszystkie gry działają prawidłowo "

Link do całego posta: http://forum.pspoland.pl/viewtopic.php?f=35&t=4907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 19:57, Sigu napisał:

No to zaraz sobie zobaczę co i jak. A co do armii to dość spora jest :)

W jakie gry grasz?


Na PSP mam tylko dwie części Patapon i GTA:LCS oraz GTA:VCS. A jeśli chodzi Ci, w jakie gry gram w ogóle - cóż, głównie RTSy (zobacz na mojego GS :)), czasem jakiegoś TPP, FPS czy managera na wesoło (coś typu Theme Hospital czy Startopia), grę przygodową (coś pokroju Ace Ventura, poważne przygodówki mnie nie bawią), cRPGa/H''n''S (Fallouty i Diablo) oraz gry trudne do sklasyfikowania, jak np. Overlord (niby to TPP, ale główny ciężar walki spoczywa raczej na barkach minionów) czy Ghost Master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o PSP :P
Nie masz zbyt dużej kolekcji.

A co Overlorda... to jest manager na wesoło ( czytaj minionów ) :D

<edit> kropeczka się postawiła nie tu gdzie było trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 21:31, bobobo napisał:

Na PSS jest Tekken 3 dostępny na PSP?


Jest Tekken 2, 3 najprawdopodobniej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 22:01, Sigu napisał:

Z tych są wszystkie.


Oo,to gites,uwielbiam Spyro 2 ;) A tak z ciekawości: jakie TY masz gry? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Patapon
- Killzone: Liberation
- Resistance: Retribution
- FIFA 11
- Tetris ( wspaniała gierka )
- Angry Birds ( na komórce gra się dużo lepiej :/ )

Chciałem sobie Mario znaleźć, ale nie zostało wydane. Zna ktoś Homebrew Mario działające pod 6.20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wychodzą w najbliższym czasie jakieś gry na PSP? Pytam,bo mój kumpel mi ostatnio powiedział "PSP już umarło,żadne gry na niego nie wychodzą" i chce wiedzieć,czy ma racje ;)

BTW. Oczywiście nei chodzi mi o jakieś sportówki typu FIFA,które wychodzą co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arcade Air Hockey & Bowling
Invizimals™ Zaginione Plemiona
Cars 2 The Video Game
The Mystery Team
EyePet™ Przygody

Te gry powinny wyjść w ciągu najbliższego miesiąca. Co do dalszych premier, nie mam pojęcia. Może jeszcze czegoś poszukam. Na PSP nie ważne czy wychodzą nowe gry. Wyszło tyle fajnych, że tylko kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 21:59, bobobo napisał:

Czy wychodzą w najbliższym czasie jakieś gry na PSP? Pytam,bo mój kumpel mi ostatnio
powiedział "PSP już umarło,żadne gry na niego nie wychodzą" i chce wiedzieć,czy ma racje
;)


Nie ma racji. W produkcji są gry takie jak: Invizimal: The Lost Tribes, The Mystery Team, Cars 2, Geronimo Stilton, The Mystery Team, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact!, tajemnicze i zarazem interesujące The Impossible Game czy mające pojawić się na 2 płytkach UMD - Final Fantasy Type-0 .

EDIT:
O widzę, że Sigu już mnie ubiegł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsze z tych co wymieniłeś,to są te,wykorzystujące kamerkę ;) Mam nadzieję,że poprawią najgorszy mankament poprzedniego EyePeta na PSP czyli OGROMNE loadingi (nie przesadzam,widziałem na yt recenzję i było pokazane,że zanim gra się całkowicie włączyła,minęło 3 minuty.) A tych Invizimalsów,to nie za dużo? ;)

Arrr,marzy mi się trylogia Spyro w lepszej grafice i z dodatkami - to by było coś :)

EDIT: Oo, Type-0 na dwóch UMD? Chyba pierwsza gra korzystająca z tego ;) Ale i tak klimaty Finala jakoś nie specjalnie do mnie podchodzą (nie trawię jRPG),o wiele bardziej wolę Monster Huntera,i czekam na premerę trójki,w Europie.

A właśnie - wiadomo coś o wydaniu Monster Hunter Portable 3rd poza Japonią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA 12
NBA 2K12
Eclosion
Pro Evolution Soccer 2012
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact
Cargasm
Louisiana: Mystery Cases
The Adventures of Tintin: Secret of the Unicorn
Spearfishing
Final Fantasy Type-0
TNT Racers
LEGO Harry Potter: Years 5-7
Dynasty Warriors 7

A ktoś jeszcze zemuluje wszystko z PS Vita na PSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować