Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Ja z takim zapytaniem: ostatnio doładowałem sobie kartę na PSN i szukam jakiś fajnych minisów do pogrania w podróży. Czy możecie coś polecić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 15:38, Muradin_07 napisał:

Ja z takim zapytaniem: ostatnio doładowałem sobie kartę na PSN i szukam jakiś fajnych
minisów do pogrania w podróży. Czy możecie coś polecić? :)

Nie ma dobrych minisów, lepiej kup coś większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie przeznaczyłem część na starsze produkcje z PSX, gier na PSP z PSN''a kupować nie będę. Dlatego szukam minisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Właśnie zauważyłem że podczas grania w Ducha Sparty bateria rozładowała się bardzo szybko.


Nie ukrywam że kupiłem PSP m.in głównie dla dwóch GoWów. Łańcuchy Olimpu przeszedłem bez większej ekscytacji, ale kiedy zacząłem Ghost of Sparta oniemiałem. Łańcuchy to przy tym bieda. Nie przypuszczałem że gierka na PSP może być aż tak efektowana. Ona wyciska chyba ostatnie soki z tej konsolki.
Są jeszcze jakieś inne gry oprócz Ducha Sparty, które maksymalnie wykorzystują możliwości PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 16:14, kaczek93 napisał:

...
Są jeszcze jakieś inne gry oprócz Ducha Sparty, które maksymalnie wykorzystują możliwości
PSP?


Nie pytaj mnie, ja mam tylko dwie części Patapon oraz GTA:LCS i GTA:VCS :). Z czego ukończyłem tylko Patapony, w LCS ugrzązłem w momencie, w którym jest wybór między dwoma misjami wyścigowymi, VCS nawet nie odpalałem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 15:53, Muradin_07 napisał:

Już sobie przeznaczyłem część na starsze produkcje z PSX, gier na PSP z PSN''a kupować
nie będę. Dlatego szukam minisów :)

Chodzi mi o to, że IMO żaden minis nie jest wart swojej ceny, chyba, że były by za darmo to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego szukam tych najlepszych, ale jeżeli nie to pewnie przeznaczę kasę całą na rzeczy z PSX. Nawet ściągnałem sobie pierwszego Crasha i mimo małego zdziwienia związanego ze sterowaniem jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś z was w stanie podać mi listę 5 dobrych FPS''ów i 5 dobrych gierek odprężających na konsolkę? Mam ostatnio trochę kaski i zastanawiam się nad zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieję, że otrzymam pomoc.
Otóż kupiłem dla kuzyna PSP Street, do tego mam kartę Sony memory stick pro duo. Ale zauważyłem, że PSP jej nie czyta. Okazuje się, że chyba nie łączy wejście bo jak dopchnę ją palcem głębiej to psp je odnajduje ale przecież nikt nie będzie słuchał muzyki i jednocześnie trzymał karty? PSP jest nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 21:41, Smileyer napisał:

Witam, mam nadzieję, że otrzymam pomoc.
Otóż kupiłem dla kuzyna PSP Street, do tego mam kartę Sony memory stick pro duo. Ale
zauważyłem, że PSP jej nie czyta. Okazuje się, że chyba nie łączy wejście bo jak dopchnę
ją palcem głębiej to psp je odnajduje ale przecież nikt nie będzie słuchał muzyki i jednocześnie
trzymał karty? PSP jest nowe.

Gdy wkładasz kartę, to powinna "zaskoczyć" w środku tak, że będzie schowana w całości, więc może za mało ją wpychasz. Drugie co przychodzi mi do głowy to, że do środka dostał się jakiś paproch. Może warto przedmuchać wejście, najlepiej sprężonym powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 22:38, Sigu napisał:

Jest ktoś z was w stanie podać mi listę 5 dobrych FPS''ów

Jeśli pytanie wciąż aktualne, to mówię, że na PSP FPSów jako takich nie znajdziesz (a przynajmniej ja żadnego nie znam). Jest za to kilka TPSów. Dwie części Syphon Filter - Dark Mirror i Logan''s Sahadow. Mocno rozbudowane strzelaniny i do tego naprawdę fajne. Jest sporo rodzajów broni i innego sprzętu, kilka rodzajów wizji - noktowizor, podczerwień i specjalna wizja która podświetla układy elektryczne i inne ukryte rzeczy (przydaje się do rozwiązania kilku prostych zagadek). Jest system chowania się za przeszkodami, oraz skradania i często misje można przechodzić na dwa sposoby - niczym Rambo, lub po cichu likwidując wrogów :)
Jest też wysoko oceniany Resistance: Retribution, oraz Killzone: Liberation, ale w żadną nie grałem.

Dnia 28.04.2012 o 22:38, Sigu napisał:

i 5 dobrych gierek odprężających
na konsolkę? Mam ostatnio trochę kaski i zastanawiam się nad zakupem :)

Masz na myśli np. jakieś platformówki? Jest gra pt. Daxter, oraz Ratchet & Clank: Size Matters jeśli chodzi o platformówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję przedmuchać wejście, kartę wkładam w taki sposób, że faktycznie słychać to kliknięcie i trzyma się poprawnie w gnieździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o FPS''ach myślałem, że ktoś poleci np. Call of Duty albo Medal of Honor albo coś w tym stylu :)
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupowanie gier na playstation store wymaga konsoli czy też można zrobić zapas gier, bo np. jest promocja gier, a samą konsolę kupić później?

PSP E1000 lub PSP Street E1004 nie mają wifi, więc połączenie z internetem/store jest za pomocą usb i komputera, tak?
Czy głośnik mono jest ok do gier, gdzie raczej beda malo mowic i glownie sa dzwieki otoczenia, czy trzeba używać słuchawek ??(a moze glosniki da się podpiac? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować