Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 00:08, CzystyZysk napisał:

To teraz ja zadam pytanie.
Mam 900 zł i chcę kupić PSP. Co za tą kwotę radzilibyście mi kupić? Jaki zestaw konsoli i co
poza nią. Tak w granicach ostatecznie 1000zł.

Jednocześnie informuję, że posiadam już Memory Stick 512MB i kabel między PSP a PC.

Pozdrawiam ;)


Za 900-1000 zł wolałbym kupić xbox''a 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:36, Tal441 napisał:

> To teraz ja zadam pytanie.
> Mam 900 zł i chcę kupić PSP. Co za tą kwotę radzilibyście mi kupić? Jaki zestaw konsoli
i co
> poza nią. Tak w granicach ostatecznie 1000zł.
>
> Jednocześnie informuję, że posiadam już Memory Stick 512MB i kabel między PSP a PC.
>
> Pozdrawiam ;)
>

Za 900-1000 zł wolałbym kupić xbox''a 360.

O ile mnie pamiec nie myli to X360 kosztuje troszeczke wiecej niz 1000zl .Dodatkowo wiaze sie to takze z posiadaniem HDTV ewentualnie jakiegos innego odbiornika o wysokiej rozdzielczosci.No i X''a nie zabierzesz ze soba w podrz .Gry na X''a nowe kosztuja ponad 200z; classici ponad 100 a platynki na PSP 79zl .Roznica jest pod kazdym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:08, CzystyZysk napisał:

To teraz ja zadam pytanie.
Mam 900 zł i chcę kupić PSP. Co za tą kwotę radzilibyście mi kupić? Jaki zestaw konsoli i co
poza nią. Tak w granicach ostatecznie 1000zł.

Jednocześnie informuję, że posiadam już Memory Stick 512MB i kabel między PSP a PC.

Pozdrawiam ;)

Prosty rachunek - kupujesz PSP Base Pack za 669zl + 3 gry Platynowe np .Tekken Dark Ressurrection ,Ridge Racer,Lumines lub Wipeout Pure.Platynki sa po 79zl a na Allegro mozesz znalesc jeszcze taniej .Mozesz tez kupic PSP Bundle Pack z Killzone PL lub inna gra za cos kolo 700zl i do tego nadal bedziesz mial sianko na 2 gry lub jakies akcesoria (folie do ekranu ,etui na konsole lub fajny stick na d-pad jesli chcesz grac w Tekkena) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:39, jackass napisał:

> > To teraz ja zadam pytanie.
> > Mam 900 zł i chcę kupić PSP. Co za tą kwotę radzilibyście mi kupić? Jaki zestaw konsoli

> i co
> > poza nią. Tak w granicach ostatecznie 1000zł.
> >
> > Jednocześnie informuję, że posiadam już Memory Stick 512MB i kabel między PSP a PC.

> >
> > Pozdrawiam ;)
> >
>
> Za 900-1000 zł wolałbym kupić xbox''a 360.
O ile mnie pamiec nie myli to X360 kosztuje troszeczke wiecej niz 1000zl .Dodatkowo wiaze sie
to takze z posiadaniem HDTV ewentualnie jakiegos innego odbiornika o wysokiej rozdzielczosci.No
i X''a nie zabierzesz ze soba w podrz .Gry na X''a nowe kosztuja ponad 200z; classici ponad
100 a platynki na PSP 79zl .Roznica jest pod kazdym wzgledem


Nowego x360 w wersji Core można kupic teraz za 900 zł. Nie trzeba mieć jakiegoś specjalnego tv, owszem im lepszy tv tym lepszy komfort. Gry zawsze można kupić używane dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:44, Tal441 napisał:

> > > To teraz ja zadam pytanie.
> > > Mam 900 zł i chcę kupić PSP. Co za tą kwotę radzilibyście mi kupić? Jaki zestaw
konsoli
>
> > i co
> > > poza nią. Tak w granicach ostatecznie 1000zł.
> > >
> > > Jednocześnie informuję, że posiadam już Memory Stick 512MB i kabel między PSP
a PC.
>
> > >
> > > Pozdrawiam ;)
> > >
> >
> > Za 900-1000 zł wolałbym kupić xbox''a 360.
> O ile mnie pamiec nie myli to X360 kosztuje troszeczke wiecej niz 1000zl .Dodatkowo wiaze
sie
> to takze z posiadaniem HDTV ewentualnie jakiegos innego odbiornika o wysokiej rozdzielczosci.No

> i X''a nie zabierzesz ze soba w podrz .Gry na X''a nowe kosztuja ponad 200z; classici
ponad
> 100 a platynki na PSP 79zl .Roznica jest pod kazdym wzgledem

Nowego x360 w wersji Core można kupic teraz za 900 zł. Nie trzeba mieć jakiegoś specjalnego
tv, owszem im lepszy tv tym lepszy komfort. Gry zawsze można kupić używane dużo taniej.

Przy next-genach sprawa z TV to nie tylko komfort .jakosc obrazu jaka uzyskasz na normalnym kineskopowym TV nie jest next-genowa ale z epoki panowania pierwszego X''a.Tu chodzi o ilosc wyswietlanych obiektor i rozdzielczosc ktorej zwykly TV nie przekonwertuje .Niewarto kupywac next-gena bez dobrego TV ktory bedzie z nim wspolpracowal .Takie moje subiektywne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:43, jackass napisał:

Prosty rachunek - kupujesz PSP Base Pack za 669zl + 3 gry Platynowe np .Tekken Dark Ressurrection
,Ridge Racer,Lumines lub Wipeout Pure.


Tekken jest w platynie? :| Jezusiczku! Jedyne co ja w empiku i na stronkach widziałem to Ridge Racer, Wipeout, Everybodies Golf, WRC, Locoroco, NFS:U i parę drobiazgów... Gdzie wy te okazje znajdujecie? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:53, Astropath napisał:

Tekken jest w platynie? :| Jezusiczku! Jedyne co ja w empiku i na stronkach widziałem to Ridge
Racer, Wipeout, Everybodies Golf, WRC, Locoroco, NFS:U i parę drobiazgów... Gdzie wy te okazje
znajdujecie? :|


Ja akurat platynowego Tekkena widziałem w EMPiKu. Długo stałem i się zastanawiałem czy nie wziąć, ale jednak stanęło na GW:Factions na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:53, Astropath napisał:

> Prosty rachunek - kupujesz PSP Base Pack za 669zl + 3 gry Platynowe np .Tekken Dark Ressurrection

> ,Ridge Racer,Lumines lub Wipeout Pure.

Tekken jest w platynie? :| Jezusiczku! Jedyne co ja w empiku i na stronkach widziałem to Ridge
Racer, Wipeout, Everybodies Golf, WRC, Locoroco, NFS:U i parę drobiazgów... Gdzie wy te okazje
znajdujecie? :|

Nawet w sklepie gram jest za 79.90 czyli po cenie platyn .Moze nie w platynowym pudelku ale w cenie serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 01:03, jackass napisał:

Nawet w sklepie gram jest za 79.90 czyli po cenie platyn .Moze nie w platynowym pudelku ale
w cenie serii.


Faktycznie, dawno tam nie zaglądałem. Ale Locoroco nadal po chorej cenie, choć można go już dostać za 79 :/
Sega MD collection, Daxter - trzeba to kupić :] Oby jeszcze TOCA w najbliższym czasie potaniała, to kupi się hurtem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:02, malpka napisał:

No i mamy downgrade z 3.50 na 1.50 z każdą płytą główną.

ale do tego chyba trzeba jakas gre i to wersje odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 00:44, Tal441 napisał:

Nowego x360 w wersji Core można kupic teraz za 900 zł. Nie trzeba mieć jakiegoś specjalnego
tv, owszem im lepszy tv tym lepszy komfort. Gry zawsze można kupić używane dużo taniej.

dokladnie jak jackass powiedział to jakosc obrazu uzyskana na zwykłym tv jest mizerna,wiec po co kupowac konsole next gen do zwylego tv. nie mialem z tym stycznosci ale roznica w obrazie wiem ze jest znaczna!bo rozdzielczosc jest duza a to ma niebagatelne znaczenie. poza tym, psp to konsola przenosna, nie wezmiesz jej na wykłady,nie pograsz z kolega w tekena na przerwie(o ile macie 2 konsole),takze wiesz, psp jest przenosna a xbox dla tych co lubia grac w domu-ja wybralem psp bo taki mam tryb zycia ze w domu mało jestem wiec takie psp jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że lepiej XBoxa 360...?
O ile wiem, to kosztuje on ponad 1400zł, ale to nie byłoby takim problemem. Gorsze jest to, że dobre gry kosztują ponad 200zł. No i nie posiadam telewizora HD, tylko zwykły. Nie, nie jakiś sprzed wojny, tylko czteroletni Grundig.
Ale czy jakość na zwykłym TV na prawdę jest tak zła?
Proszę o odpowiedzi, ponieważ się zastanawiam co kupić, PSP czy XBoxa 360.

Ps. Mówcie mi Czysty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 10:29, CzystyZysk napisał:

Mówicie, że lepiej XBoxa 360...?
O ile wiem, to kosztuje on ponad 1400zł, ale to nie byłoby takim problemem. Gorsze jest to,
że dobre gry kosztują ponad 200zł. No i nie posiadam telewizora HD, tylko zwykły. Nie, nie
jakiś sprzed wojny, tylko czteroletni Grundig.
Ale czy jakość na zwykłym TV na prawdę jest tak zła?
Proszę o odpowiedzi, ponieważ się zastanawiam co kupić, PSP czy XBoxa 360.

Ps. Mówcie mi Czysty ;)

Czysty powiem Ci ze jesli nie masz HD to nawet nie masz co sie ogladac za konsola nowej generacji .Konsola nowej generacji potrzebuja odbiornika nowej generacji .Roznica jest OGROMNA.Na zwyklym tv bedzie mizerna rozdziala ,malo detali i nie zauwazysz nawet polowy smaczkow jakie widza ludzie grajacy na HD .To jest fakt ze konsola to nie jedyny wydatek jaki trzeba pokryc jesli chcesz sie rozkoszowac najnowszymi grami .Wiesz istnieje mozliwosc podlaczenia konsoli to jakiegos dobrego monitora od kompa ktora obsluguje wysokie rozdzialki i kosztuje mniej niz TV .To tez moze byc rozwiazanie.4-letni tv w przypadku 2 letneij konsoli to juz kombatant.Ja bym Ci polecal PSP.Nie dosc ze jest tanszy zarowno w cenie sprzetu,eksploatacji i gier to jeszcze zabierzesz go wszedzie gdzie chcesz a grafike ma naprawde wypasiona .Gry sa fenomenalne ,same konsolowe hity jak God of War,Burnout,Tekken ,GTA.Nie zawiedziesz sie na tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 10:29, CzystyZysk napisał:

Mówicie, że lepiej XBoxa 360...?

Ostatnio coraz częściej pojawiają się i co gorsza potwierdzają plotki o dużej awaryjności tej konsoli.

Dnia 02.07.2007 o 10:29, CzystyZysk napisał:

O ile wiem, to kosztuje on ponad 1400zł, ale to nie byłoby takim problemem.

Wersja Core jest tańsza, bo kosztuje nieco ponad 1000 zł, ale nie posiada np. HDD, który z tego co się orientuję jest potrzebny np. do odpalania gier ze starego xboxa.

Dnia 02.07.2007 o 10:29, CzystyZysk napisał:

Gorsze jest to, że dobre gry kosztują ponad 200zł.

I to chyba jest najbardziej bolesne w tym momencie. Nawet używane gry na allegro osiągają ceny powyżej 100 złotych, a na PSP często za ok. 50 można już coś ciekawego upolować.

Dnia 02.07.2007 o 10:29, CzystyZysk napisał:

No i nie posiadam telewizora HD, tylko zwykły. Nie, nie jakiś sprzed wojny, tylko czteroletni Grundig.
Ale czy jakość na zwykłym TV na prawdę jest tak zła?

Nie widziałem X360 w akcji na zwykłym telewizorze, ale na logikę grafika i tak musi być lepsza niż na przykład ta z PS2, a takie Gran Turismo 4 wygląda całkiem całkiem. Popytaj o to w wątku o nowych konsolach: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&u=2059

Dnia 02.07.2007 o 10:29, CzystyZysk napisał:

Proszę o odpowiedzi, ponieważ się zastanawiam co kupić, PSP czy XBoxa 360.

To zależy na czym Ci bardziej zależy. Jeżeli masz zamiar grać tylko w domu, to chyba jednak X360. Ja mam PSP, bo często się poruszam, zmieniam miejsce zamieszkania i niemożliwe by było targać wszędzie ze sobą telewizor.

Dnia 02.07.2007 o 10:29, CzystyZysk napisał:

Ps. Mówcie mi Czysty ;)

Dobra, Czysty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 10:39, CzystyZysk napisał:

Ok, przekonałeś mnie. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Jeszcze jedno pytanie - PSP lepiej kupić w wersji Base czy Value Pack ?


Base Pack to sama konsola z ładowarką .Kosztuje 669zl .Value pack ma jeszcze akcesoria jak np.sluchawki ,sciereczke do ekranu ,pokrowiec ,pasek zeby konsolke na nadgarstku powiesic ,plytke z demkami ,ale tez kosztuje troche wiecej .Zalezy ile masz sianka ale lepiej kupic Value Pack bo masz te fajne akcsoria ktore jednak przydadza ci sie .Oczywiscie mozesz je kupic osobno ale wtedy troche wiecej Ci wyniesie .Jest jeszcze Bundle Pack czli konsola w zestawie z gra i wychodzi taniej niz gdybys kupil gre osobno oraz Giga Pack z 2GB karta pamieci i jakimis tam dodatkowymi rzeczami niz te z Value .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :(
Moge kupic sobie PSP ale starsza oznajmiła że jeżeli nie wydam kasy na konsolkę to będzie mi dawać 50 zł/miesięcznie oraz dokładać stuwe na moje konto :(

CO MAM ZROBIĆ ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:01, kkusio1991 napisał:

CO MAM ZROBIĆ ?!
/.../


Rachunek chyba jest prosty: godzisz się na odkładanie co miesiąc kasy i za 5 miesięcy masz 750 zł, za które kupujesz PSP. A pieniądze dalej będą wpływać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:04, Klimos napisał:

> CO MAM ZROBIĆ ?!
> /.../

Rachunek chyba jest prosty: godzisz się na odkładanie co miesiąc kasy i za 5 miesięcy masz
750 zł, za które kupujesz PSP. A pieniądze dalej będą wpływać :P

Mało tego :D to beda akurat swieta :D zazyczy sobie kilka gier do konsoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować