Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 11:08, kkusio1991 napisał:

Problem w tym tkwi że: tej kasy z kąta ruszać nie będę ruszać. Czyli tylko 50 na miesiecznie
:(

nie trzymaj kasy w kącie bo jak ktos zobaczy ze tam leza to moze ci zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:10, kkusio1991 napisał:

A jeśli ryszę chodziaż złotowke to "... bye bye miesięczne wpłaty..."

to po co ci siano ktorego nie mozesz dotknac i wydac ?? <lol> nie rozumiem po co ci to kONto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:14, kkusio1991 napisał:

Wydawać moge tylko jak ruszę kase to mi przestanie starsza wpłacać.
A konto po to żeby mi starsi kasy nie skrojili za złe oceny :(



Trochę nie rozumiem. Dostajesz pieniądze, których jednocześnie nie możesz wydać...? Co za nonsens ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że trzeci post pod postem, ale jeszcze jedno pytanie mam. Patrzyłem dzisiaj w internecie i skompletowałem sobie taki zestaw:

PSP Base Pack + GTA VCS = 770zł
Folia ochronna HORI = 15zł
Killzone Liberation = 80zł
--------------
Łącznie 865 PLN


www.menago.com


Czy to dobry zestaw? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 15:11, CzystyZysk napisał:

Czy to dobry zestaw? ;]


Zestaw dobry, ale mam jedno ale: folia HORI to największy za przeproszeniem szajs jaki widziałem. Nie wiem czy ja jej nie umiem przyklejać, czy rzeczywiście jest taka beznadziejna. Jest to folia klejowa, wiec zapomnij o wielokrotnym użyciu w razie czego. Poza tym do kleju bardzo łatwo przyklejają się drobinki kurzu, więc za pierwszym razem jak ją nałożyłem na ekran PSP, to nie dało się grać, tyle mikro-włosków i inyych mikro-drobinek znalazło się między folią a ekranem. Potem próbowałem to naprawić odklejając folię i czyszcząc ją wodą z mydłem, ściereczkami do LCD i wacikami ze spirytusem. Niczym mi się nie udało, a za którymś razem folię uszkodziłem tak, że sama na rogu zaczęła odchodzić.

Zdecydowanie bardziej polecam ten przedmiot: http://www.allegro.pl/item207641714_folia_ochronna_sony_psp_bez_klejowa_.html
Kupiłem od tego sprzedawcy folie na PSP, trzy aparaty cyfrowe i dwa telefony komórkowe dla siebie i znajomych. Folia jest bezklejowa i nakleja się nakładając na ekran odrobinę wody. Wszelkie bąbelki powietrza bez problemu można wycisnąć spod folii i pozostawia na kilkanaście minut do wyschnięcia. W razie przypadkowego zadraśnięcia, folię można w każdej chwili odkleić i przykleić tym samym sposobem na nowo. Więcej informacji sprzedawca zamieścił na stronie: http://www.folie.forsale.pl/lcd/pod/naklejanie.bk.htm

Wiem, że to może wyglądać na reklamę, ale chciałbym oświadczyć, że nic ze sprzedającym mnie nie łączy. Korzystałem z jego aukcji kilkakrotnie i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli któryś z moderatorów uzna powyższe zalecenia za niezgodne z regulaminem, proszę odpowiednio ocenzurować posta i pozostawić informację, że folia jest do znalezienia przez Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 17:00, CzystyZysk napisał:

Dzięki za odpowiedź i za linki. Jednak jak zwykle staram się unikać Allegro, jakaś taka wrodzona niechęć ;P

A może czas się przełamać?
Sprzedający jest sprawdzony, ma kilkanaście tysięcy komentarzy za aukcje i zajmuje się praktycznie tylko sprzedażą folii na wyświetlacze LCD. Ja sam kupowałem u niego sześć razy.

Dnia 02.07.2007 o 17:00, CzystyZysk napisał:

Co sądzisz o tej folii?

O tej, jak i o każdej innej nic Ci nie powiem. Swoje zdanie mam tylko o dwóch foliach, o których wspominałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym sobie kupić Psp. Mam takie pytania. Czy różni się czymś konsola biała od czarnej? (nielicząc koloru)
Jaką grę kupić na początek? Zastanawiam się nad Gta VC stories.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:41, Tal441 napisał:

Witam. Chciałbym sobie kupić Psp. Mam takie pytania. Czy różni się czymś konsola biała od czarnej?
(nielicząc koloru)

Nie licząc koloru to nie różnią się absolutnie niczym. Cenę chyba też mają podobną.

Dnia 03.07.2007 o 01:41, Tal441 napisał:

Jaką grę kupić na początek? Zastanawiam się nad Gta VC stories.

To już zależy jakiego typu gry lubisz. Jeżeli podobały Ci się inne części GTA, to LCS albo VCS możesz brać w ciemno.
W moim przypadku było dowrotnie: w inne PCtowe części tej serii zacząłem grać, bo spodobało mi się LCS. Wcześniej obok GTA III, GTA: VC i GTA: SA przechodziłem dość obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:43, ufo344 napisał:

Czy można kupić pustą płytke umd?i później na nią coś nagrać z kompa?


Nie, nie ma nagrywalnych płyt UMD i nie ma także nagrywarek do płyt UMD, są jedynie tłoczone. Własny nośnik Sony, do którego nie ma urządzenia nagrywającego to element walki Sony z tzw. "wiatrakami", czyli piractwem. Jeżeli chcesz coś nagrać z komputera, aby potem móc odtworzyć na PSP masz do dyspozycji jedynie kartę pamięci Memory Stick Pro Duo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:41, Tal441 napisał:

Witam. Chciałbym sobie kupić Psp. Mam takie pytania. Czy różni się czymś konsola biała od czarnej?
(nielicząc koloru)
Jaką grę kupić na początek? Zastanawiam się nad Gta VC stories.



Kupuj tylko czarne PSP! Poza tym, że czarne łądniej wygląda (ale to rzecz gustu) to białe ma płytę główną TA-082, która na sytuacje obecną nie pozwala robić żadnego Downrada. Przez co stracisz wiele możliwości dodatkowych jakie oferuje konsola.

Polecam Killzone Liberation w całości po polsku za 80zł albo tak jak mówisz GTA VCS za około 140zł.


Polecam przeczytanie tych tematów:


Pytania związane z PSP przed jego kupnem


http://forum.pspoland.pl/topics1/pytania-zwiazane-z-psp-przed-jego-kupnem-vt2639.htm


Wszystko o kartach pamięci do PSP


http://forum.pspoland.pl/topics23/wszystko-o-kartach-pamieci-do-psp-vt8759.htm


Zakup PSP
Gdzie kupić?co dokupić?Jaki pack?Jaki soft?


http://forum.pspoland.pl/topics23/zakup-psp-vt10058.htm


Pozdrawiam

CzystyZysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 13:55, CzystyZysk napisał:

Kupuj tylko czarne PSP! Poza tym, że czarne łądniej wygląda (ale to rzecz gustu) to
białe ma płytę główną TA-082, która na sytuacje obecną nie pozwala robić żadnego Downrada.
Przez co stracisz wiele możliwości dodatkowych jakie oferuje konsola.


Niestety, w nowszych czarnych egzemplarzach PSP również znajduje się płyta TA-083 (vide moja własna konsolka), więc to nie jest gwarancja że się na taką płytę nie trafi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 14:00, SlimPole napisał:

Niestety, w nowszych czarnych egzemplarzach PSP również znajduje się płyta TA-083 (vide moja
własna konsolka), więc to nie jest gwarancja że się na taką płytę nie trafi :/


TA-082, nie ten klawisz wcisnąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:55, CzystyZysk napisał:

Kupuj tylko czarne PSP! Poza tym, że czarne łądniej wygląda (ale to rzecz gustu) to
białe ma płytę główną TA-082, która na sytuacje obecną nie pozwala robić żadnego Downrada.


Piszesz o sytuacji sprzed co najmniej kilku miesięcy. Downgrader na płytę TA-082 pojawił się pod koniec ubiegłego roku, dokładanie nie pamiętam, ale coś mi chodzi po głowie, że było to między 26 a 29 grudnia. W chwili obecnej downgradery są już niezależne od płyty i dla wszystkich softów od 1.52 do 3.50 z powodu luki odkrytej niedawno w grze Lumines (nawet na gram.pl o tym był news). Poza tym, sam posiadam PSP koloru czarnego i jest w nim zamontowana właśnie wspomniana płyta TA-082, a kupowane było 6/12/2006, więc podejrzewam, że we wszystkich nowych konosolacj jest już ta nowsza płyta główna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 14:00, SlimPole napisał:

Niestety, w nowszych czarnych egzemplarzach PSP również znajduje się płyta TA-083 (vide moja
własna konsolka), więc to nie jest gwarancja że się na taką płytę nie trafi :/



Tak, lecz słyszałem, że w białym PSP znacznie cześciej jest płyta główna TA-082.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oouups... Jak tak, to przepraszam. Widocznie mam nieświeże informacje -.- . Jak tak, to kolor faktycznie nie ma żadnego znaczenia... No może poza tym, że białe jest łatwiej zachować w czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować