Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 13:55, CzystyZysk napisał:

> Witam. Chciałbym sobie kupić Psp. Mam takie pytania. Czy różni się czymś konsola biała
od czarnej?
> (nielicząc koloru)
> Jaką grę kupić na początek? Zastanawiam się nad Gta VC stories.
>


Kupuj tylko czarne PSP! Poza tym, że czarne łądniej wygląda (ale to rzecz gustu) to
białe ma płytę główną TA-082, która na sytuacje obecną nie pozwala robić żadnego Downrada.
Przez co stracisz wiele możliwości dodatkowych jakie oferuje konsola.

Polecam Killzone Liberation w całości po polsku za 80zł albo tak jak mówisz GTA
VCS
za około 140zł.


Polecam przeczytanie tych tematów:


Pytania związane z PSP przed jego kupnem


http://forum.pspoland.pl/topics1/pytania-zwiazane-z-psp-przed-jego-kupnem-vt2639.htm


Wszystko o kartach pamięci do PSP


http://forum.pspoland.pl/topics23/wszystko-o-kartach-pamieci-do-psp-vt8759.htm


Zakup PSP
Gdzie kupić?co dokupić?Jaki pack?Jaki soft?


http://forum.pspoland.pl/topics23/zakup-psp-vt10058.htm


Pozdrawiam

CzystyZysk



rotfl^^ pomijając fakt, że któryś mod mógłby się wkurzyć po przeczytaniu tego (downgrade jest nielegalny), to nie wprowadzaj innych w błąd. Widzę Twoje dalsze posty, już Ci Klimos wytłumaczył co i jak, ale jednak:
To, że w białych PSP może być TA - 082. może być spowodowane tym, że Ceramic White został wprowadzony później, a ta płyta jest przecież nowszą. Lecz nie wydaje mi się, żeby była to jakaś zasada, bo jestem pewien, że nadal robi się czarne PSP, tak więc nie ma tu żadnej zależności chyba. Druga sprawa, że, jak już mówiłem downgrade jest nielegalny - w praktycznie każdym nowym sofcie, jest uzupełniana jakaś luka z wcześniejszego softu ( tak jak np. 3.51 wyszło tylko po to, żeby uniemożliwić downgrade''a z 3.50). Niestety SONY, nie dopuszcza homebrew, przez co konsola bardzo dużo traci. Pomijając nawet ISO(czy CSO/JSO), to themy (co prawda podobno istnieje inny sposób, także nielegalny, ale na normalnym sofcie), można wgrywać poprzez RM w modyfikowanych softach - co jest bardzo miłym udogodnieniem, ponieważ normalne XMB może się znudzić. Tak samo notatniki/budziki/psp''kowe painty etc. są możliwe tylko na modyfikowanych softach. A co do linków które podałeś: nie korzystałem z równie znanego psp-team.(chyba)pl ale z pspoland.pl uczyłem się wszystkiego o PSP - po prostu świetna strona, dzięki której, jeżeli ma się czas, można się wieeele nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak sprawdzic jaka mam plyte głowna i ktora jest jepsza . i jeszcze jedno chcialbym sobie wgrac filmiki na karrte pamieci do psp i jakiego programy uzyc aby je skonwersowac pliki avi. lub rmvb. zeby chodizly na konsoli i gdzie pózniej te pliki skonwersowane wkleic(do jakiego folder w na karcie) i czy mozna grac przez kabel multiplayer to znaczy ze moja konsola sie podlancza do drugie i sie gra tak jakby przez siec czy jest jeszcze jakas inna mozliwosc.


z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:13, totek11 napisał:

czy psp zawiera swoja pamiec ?? zeby zapisac save musze miec karte pamieci??

Tak wymagana jest ale w kazdym zestawie jaki kupisz masz minimum 64MB Memory Stick Duo .Na save w zupelnosci wystarczy ale jak chcesz zdjecia,filmy i muze to musisz miec wieksza.Wbudowanej pamieci nie ma ,sa tylko sticki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:02, jackass napisał:

Czy w Base Packu znajduje sie karta pamieci 64MB ??


W Base Packu nie ma żadnej karty pamięci. W Value Packach jest 32MB a w Giga Packu 1GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak sprawdzic jaka mam plyte głowna i ktora jest jepsza . i jeszcze jedno chcialbym sobie wgrac filmiki na karrte pamieci do psp i jakiego programy uzyc aby je skonwersowac pliki avi. lub rmvb. zeby chodizly na konsoli i gdzie pózniej te pliki skonwersowane wkleic(do jakiego folder w na karcie) i czy mozna grac przez kabel multiplayer to znaczy ze moja konsola sie podlancza do drugie i sie gra tak jakby przez siec czy jest jeszcze jakas inna mozliwosc.


z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 07:05, totek11 napisał:

mam pytanie jak sprawdzic jaka mam plyte głowna i ktora jest jepsza . i jeszcze jedno chcialbym
sobie wgrac filmiki na karrte pamieci do psp i jakiego programy uzyc aby je skonwersowac pliki
avi. lub rmvb. zeby chodizly na konsoli i gdzie pózniej te pliki skonwersowane wkleic(do jakiego
folder w na karcie) i czy mozna grac przez kabel multiplayer to znaczy ze moja konsola sie
podlancza do drugie i sie gra tak jakby przez siec czy jest jeszcze jakas inna mozliwosc.


z góry dzieki


W sieci można grać tylko przez WiFi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:08, CzystyZysk napisał:

Oouups... Jak tak, to przepraszam. Widocznie mam nieświeże informacje -.- . Jak tak, to kolor
faktycznie nie ma żadnego znaczenia... No może poza tym, że białe jest łatwiej zachować w czystości.

Fakt. PSP ma z przodu taką plastikową osłonkę, która strasznie się palcuje. W białym widać ślady dopiero pod mocnym słońcem to w czarnym znacznie bardziej to widać.
Nie wiem ale kiedy byłem u kolegi który ma PSP zauważyłem, że czarne jest lżejsze od białego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat został zamknięty, więc napiszę tutaj...


Witam. Więc zamierzam kupić konsolę PSP i patrzę - w Empiku - nie ma PSP, w Avansie - nie ma PSP, w Media Markt - nie ma PSP... Co jest? No więc pozostają mi sklepy Internetowe. Ok:

Sklep PSX Extreme (www.sklep.psxextreme.pl) Nie ma PSP

Ultima (www.ultima.pl) Brak - termin dostawy nie jest potwierdzony

Euro (www.euro.com) Termin realizacji: od 14 do 28 dni

123 Gry (www.123gry.pl) Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny


Co może być tego przyczyną? To chyba nie przypadek, że chyba w każdym sklepie z PSP, tych konsol nie ma :|

Są różne teorie na temat, dlaczego w sklepach już nie ma konsol PSP.
Jedne mówią, że jest to spowodowane tym, że nie długo wyjdzie PSP 2, lecz są też inne bardziej drastyczne.

Te drugie mówią, że hakerom udalo sie złamać 3.50 co wkurzyło sony..wycofali wszystkie psp ze sprzedaży...Wprowadza już tylko z 3.51 żeby niemożna bylo grac na piratach proste....Sony wypowiedziało wojnę hackerom..dopadli już D_A teraz pozmieniają softy w konsolach w sprzedaży i każdą nowa gra będzie wymagać 3.51...


Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 11:15, CzystyZysk napisał:

Co o tym sądzicie ?


Teoria spiskowa rodem z "Faktu" czy "Super Expressu". Byłem wczoraj w MM i w EMPiKu i konsole sobie najspokojniej na świecie leżały na półce i czekały na nabywcę. Jak w Twoim mieście nie ma, to spokojnie możesz kupować PSP przez allegro - nowe, oferowane przez sklepy internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż co do teorii spiskowych, miesiąc temu kupiłem sobie PSP. Była promocja w empiku, że do Base Packa dostajesz grę (Medievil, lub F1). Przeszukałem wszystkie empiki na Śląsku i w każdym znajdowały się tylko białe PSP. W Zabrzu w M1 pytałem się gościa czemu nie ma czarnych? Koleś odpowiedział, że zamawiają czarne a dostają białe i najlepiej jak zamówię sobie w internecie na Empik.com. Wchodzę na stronkę, dodaje do koszyka PSP i grę, lecz cena sumuje się tak jakby żadnej promocji nie było. Dzwonie do centrali i dostaje odpowiedź że w internecie promocja nie obowiązuje. Dlatego mam białe PSP :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 12:23, CzystyZysk napisał:

A za ile kupiłeś w promocji białe PSP razem z grą ?

Za 650 zł (gra za darmo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 12:28, gogiell napisał:

> A za ile kupiłeś w promocji białe PSP razem z grą ?
Za 650 zł (gra za darmo)



Hm.. Oferta niezła. Tylko szkoda, że biała. Czarna jest (moim zdaniem) ładniejsza i bardziej ekskluzywna. Tak jak czarna limuzyna. Ale i tak za 650zł razem z grą to dobra oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 12:33, CzystyZysk napisał:

> > A za ile kupiłeś w promocji białe PSP razem z grą ?
> Za 650 zł (gra za darmo)
>


Hm.. Oferta niezła. Tylko szkoda, że biała. Czarna jest (moim zdaniem) ładniejsza i bardziej
ekskluzywna. Tak jak czarna limuzyna. Ale i tak za 650zł razem z grą to dobra oferta.

Mogłem sobie zamówić psp w necie ale wolałem za oszczędzić i kupić okazyjnie z 80 zł na allegro GTA VCS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować