Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

A czy ktoś wie, jak się tam zarejestrować na yourpsp.com? Po kliknięciu na Sign up otwiera mi się nowe okno, a gdy tam kliknę ponownie tę samą opcję to. wywala mnie na stronę główną i tak non stop..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Wchodzisz na głowną yourpsp.com i zamiast "sign up" klikasz na "Your PSP Account". Wtedy wyskakuje nowe okienko (albo otwiera się drugi raz strona główna, wtedy klikasz jeszcze raz na "Your PSP Account" i pojawia się właściwie okno do logowania) z opcjami logowania: albo podajesz maila i hasło, albo zakładasz nowe konto klikając proceed w prawym dolnym rogu okna. Potem wybór kraju, następnie podawanie danych personalnych i numeru seryjnego PSPka i inne pierdoły tego typu ;] Też miałem z tym problem, ale doszedłem co i jak '']
smiglox - ja dostałem :P Idzie pocztą koło 1,5-2 tygodni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 23:51, RX-8 napisał:

Sprawa jest prosta. Wchodzisz na głowną yourpsp.com i zamiast "sign up" klikasz na "Your PSP
Account". Wtedy wyskakuje nowe okienko (albo otwiera się drugi raz strona główna, wtedy klikasz
jeszcze raz na "Your PSP Account" i pojawia się właściwie okno do logowania) z opcjami logowania:
albo podajesz maila i hasło, albo zakładasz nowe konto klikając proceed w prawym dolnym rogu
okna. Potem wybór kraju, następnie podawanie danych personalnych i numeru seryjnego PSPka i
inne pierdoły tego typu ;] Też miałem z tym problem, ale doszedłem co i jak '']
smiglox - ja dostałem :P Idzie pocztą koło 1,5-2 tygodni :P


a ty ten pokrowiec dostałęś za zarejstrowanie czy wysłałeś list z końca instrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miał z was ktoś jakiegoś fppka jestem zainteresowany kupnem jakiegoś i tu moje pytanie jak jest ze sterowaniem którym się chodzi,nacelowuje i cała reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem na stanowisku firmy swiat gier i chciałem wymienić na fired up był używany więc otworzyłem pudełko i co sprintel cell tam była firma nie była zadowolna,biorę drugą sztukę i jest ta gra więć na nią wymieniam i wydawało mi się że włożyłem ją z powrotem do opakowania, leżą dwa pudełka od tej gry otwieram jedną i jest tam gra więć biorę i dopiero półżniej się skapnełem że mam fired up w psp otwieram pudełko od tej gry i co sprintel cell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:23, wojtósio napisał:

mam PSP z USA czy będą na nim chodzić gry w wersji PAL ????????


Bez żadnych problemów (sam mam amerykańską wersję konsoli). Natomiast z filmami może być różnie.

Dnia 11.10.2006 o 17:23, wojtósio napisał:

miał z was ktoś jakiegoś fppka jestem zainteresowany kupnem jakiegoś i tu moje pytanie jak jest ze sterowaniem > którym się chodzi,nacelowuje i cała reszta


Jest Coded Arms, ale - tak po prawdzie - nie polecam. O ile do sterowania na upartego można się przyzwyczaić, tak do schematycznej rozgrywki raczej ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się ściąga z tego yourpsp.com (wcale nie jestem mało rozgarnięty) problem w tym że wkładam to do plecka (chyba tak można tp przetłumaczyć) i zgadzam się na jakąs umowę i dopiero mogę wziąść podajźe na my download i tam jak klikam na nazwe jakięś żecy to mischodzi strzałka w duł i jest takie szare pole nic tam nie ma w czym problem .

zarejsrowałem się na yourpsp.com i dzisiaj dostałem futerał na umdeki i memorki , słyszałem że trzeba im wysłać list z kisiążecki dodawanej do psp ale to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 13:02, smigolx napisał:

jak się ściąga z tego yourpsp.com (wcale nie jestem mało rozgarnięty) problem w tym że wkładam
to do plecka (chyba tak można tp przetłumaczyć) i zgadzam się na jakąs umowę i dopiero mogę
wziąść podajźe na my download i tam jak klikam na nazwe jakięś żecy to mischodzi strzałka w
duł i jest takie szare pole nic tam nie ma w czym problem .

zarejsrowałem się na yourpsp.com i dzisiaj dostałem futerał na umdeki i memorki , słyszałem
że trzeba im wysłać list z kisiążecki dodawanej do psp ale to nie prawda


a ile dni czekałeś na przesyłkę od Sony bo ja czekam już ponad półtora miesiąca i dalej nic nie dostałem.
Żeby ścignąć coś z yourpsp.com musicz mieć podłączone PSP do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 14:40, Misiek_ napisał:

> jak się ściąga z tego yourpsp.com (wcale nie jestem mało rozgarnięty) problem w tym że
wkładam
> to do plecka (chyba tak można tp przetłumaczyć) i zgadzam się na jakąs umowę i dopiero
mogę
> wziąść podajźe na my download i tam jak klikam na nazwe jakięś żecy to mischodzi strzałka
w
> duł i jest takie szare pole nic tam nie ma w czym problem .
>
> zarejsrowałem się na yourpsp.com i dzisiaj dostałem futerał na umdeki i memorki , słyszałem

> że trzeba im wysłać list z kisiążecki dodawanej do psp ale to nie prawda

a ile dni czekałeś na przesyłkę od Sony bo ja czekam już ponad półtora miesiąca i dalej nic
nie dostałem.
Żeby ścignąć coś z yourpsp.com musicz mieć podłączone PSP do komputera.


wielkie dzięki . 10 dni coś takiego i jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 18:10, smigolx napisał:

Powiedz mi jak się z tej strony ściąga bo podałanczam psp i nic powiedz mi krok po kroku oki
?

najpierw dodajesz wybrany tytuł do koszyka następnie naciskasz Proceed To Checkout następnie zaznaczasz pole przy napisie Please tick this box to confirm you have read i klikasz na Proceed To Checkout teraz podłączasz PSP poprzez kabel USB do kompa i naciskasz Download Now. Jeśli czegoś dalej nie bedziesz wiedział to pisz.
A gdzie mam się zwrócić z tym że nie dostałem jeszcze prezentu powitalnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować