Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2007 o 09:14, totek11 napisał:

siemka mozna jakos sciafnac z neta i ustawic w psp motytwy(tematy) jak to zrobic jak mozecie
podajcie jakas stronke z motywami i opiszczeie jak je wgrac zgóru dzieki

Od razu ostrzegam, prosta sprawa to nie jest. Podobno można też wgrywać themy na softach oficjalnych od Sony, ale polecam te od Dark_Alexa - zdecydowanie tam łatwiej, a co najważniejsze - bezpieczniej.

Osobiście uważam, że wystarczający zbiór najładniejszych jest na PSP-Team.pl - na forum. Najpierw musisz dostać się do flash0 - najlepiej przez Recovery Mode, dostępne tylko w softach OE. Tam na PC masz dostęp do flasha, gdzie wrzucasz pliki z thema - to wszystko. Gorzej z kasowaniem, nigdy nie wywalaj wszystkich plików - tylko te ze skórką. Inaczej możesz poważnie i na zawsze spieprzyć PSP.

Aha, na forum PSP-Team są też dokładniejsze tutoriale jak to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 17:25, Cmq napisał:

nigdy nie wywalaj wszystkich plików - tylko te ze skórką. Inaczej możesz poważnie i na zawsze
spieprzyć PSP.



Przepraszam, że się wtrącę, ale wiem, że jest w softach od Dark Alexa Recovery Mode. Czy w tej sytuacji o której mówisz - nie byłby on w stanie uratować konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 17:30, CzystyZysk napisał:


> nigdy nie wywalaj wszystkich plików - tylko te ze skórką. Inaczej możesz poważnie i na
zawsze
> spieprzyć PSP.


Przepraszam, że się wtrącę, ale wiem, że jest w softach od Dark Alexa Recovery Mode. Czy w
tej sytuacji o której mówisz - nie byłby on w stanie uratować konsoli?

Niestety nie. Wtedy wykasowane zostałyby bardzo ważne, UNIKALNE dla każdej konsolki pliki - choć oczywiście można zrobić backup całego flash0 na PC, ale i taka opcja podobno jest szkodliwa. Najlepiej po prostu nie tykać tych plików i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytania:
1) co mozna robic kamerka do psp??
2) czy do kamerki i GPS trzeba jakas aplikacje??
3) na jakich softach chodzi GPD i kamerka(tylko na oe czy tez na orgilnalnych)
4) czy aby chulało GPS trzeba byc połaczony z netem czy chodzi odrazy jak podlaczymy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 21:51, totek11 napisał:

siemka mam pytania:
1) co mozna robic kamerka do psp??

Nagrywać 30 sekundowe filmiki, robić fotki.

Dnia 08.07.2007 o 21:51, totek11 napisał:

2) czy do kamerki i GPS trzeba jakas aplikacje??

Nie.

Dnia 08.07.2007 o 21:51, totek11 napisał:

3) na jakich softach chodzi GPD i kamerka(tylko na oe czy tez na orgilnalnych)

Na oryginalnych też, pewnie od 3.00 w górę

Dnia 08.07.2007 o 21:51, totek11 napisał:

4) czy aby chulało GPS trzeba byc połaczony z netem czy chodzi odrazy jak podlaczymy??

Nie, GPS łapie z oddzielnego satelity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy słyszeliście o tym, że niedługo ma wyjść PSP Slim, któe ma kosztować niecałe 500zł ? Czytałem to na forum PSPoland, ale nie chce mi się wierzyć - niecałe 500zł za PSP? Zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 16:35, CzystyZysk napisał:

Witam, czy słyszeliście o tym, że niedługo ma wyjść PSP Slim, któe ma kosztować niecałe 500zł
? Czytałem to na forum PSPoland, ale nie chce mi się wierzyć - niecałe 500zł za PSP? Zbyt piękne,
aby mogło być prawdziwe chyba :-)

Też o tym czytałem tylko gdzie indziej. Sony jednak zaprzeczyło temu tak jak PSPhone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 16:35, CzystyZysk napisał:

Witam, czy słyszeliście o tym, że niedługo ma wyjść PSP Slim, któe ma kosztować niecałe 500zł
? Czytałem to na forum PSPoland, ale nie chce mi się wierzyć - niecałe 500zł za PSP? Zbyt piękne,
aby mogło być prawdziwe chyba :-)


A ja myślę, że to prawda. Przynajmniej częściowo i przynajmniej na razie. Faktycznie Sony zapowiedziało obniżkę ceny PSP jakoś w okolicach maja i ta obniżka już nastąpiła - konsola nie kosztuje 750-800 złotych a 600-650. Tak więc na razie kolejna obniżka nam nie grozi. Na razie, bo w przyszłości na pewno jeszcze cena pójdzie w dół. Co do drugiej części domysłów, czyli rzekomego PSP slim, informacja jest również potwierdzona przez japoński koncern (był nawet news na gram.pl: http://www.gram.pl/news_9wfgGe4_Nowe_PSP_potwierdzone.html). Czy to będzie slim czy nie slim i jak się nowe PSP będzie nazywać nie wiadomo. Wiadomo tyle, że będzie "Mniejszy, lżejszy", przy tych samych możliwościach technicznych i przy tym samym dużym ekranie. Mimo że informacja ma już prawie dwa miesiące, to jeszcze nikt na oczy nowego projektu nie widzał. Nie zanmy także daty ewentualnej premiery nowego handhelda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem wiele razy, jedną rzecz, która dość często na różnych forach o PSP powtarza, mianowicie - Wrzesień. Czyżby w tym miesiącu miało wyjść nowe PSP? Poza tym pracownicy Sony, musieli pojechać na specjalną konferencję dotyczącą właśnie PlayStation Portable. I jeszcze te braki PSP w sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko mam zapiar kupic psp i czy czekac na nowe czy kupowac to stare ?? gry tdo tego psp nowego beda takie same jak do staarego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 10:44, Meykan napisał:

Właśnie też się zastanawiam.
Kiedy ma wyjść nowe PSP bo podobne lepsze jest???


Przeczytalibyście oboje z totkiem dwa posty umieszczone nad waszymi. Na razie nic nie wiadomo o premierze odchudzonego PSP, a internetowe plotki mówią o wrześniu. Nowa konsola niekoniecznie musi być lepsza. Będzie po prostu mniejsza i lżejsza i tuż po premierze zapewne w takiej samej cenie jak obecnie stara konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zapewne będzie miała wbudowany dysk 8GB bez możliwości zmiany go na innego. Niekoniecznie to fajne, bo pewnie taka karta nie będzie dopuszczać np. plików .iso, .cso, .dax, czy choćby downgrade. Choć i to pewnie da się złamać, ale i tak nie byłbym taki pewien, czy nowe PSP nie jest tylko kolejną próbą zwalczenia piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 02:40, Tal441 napisał:

Ale lipa nie ma gdzie teraz kupić psp.


Jest! Zapraszam na www.menago.pl - dzisiaj o 11:15 zamówiłem i o 13 otrzymałem emalia, że wysłali! PSP Base Pack jest za 669zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 02:40, Tal441 napisał:

Ale lipa nie ma gdzie teraz kupić psp.


Byłem dzisiaj w EMPiKu i normalnie na półce sobie leżały. Nie wiem co wy ostatnio z tymi brakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosyć zasadnicze pytanie:
- Czy warto kupować teraz (tj. do końca sierpnia) - czy czekać na coś lepszego , czy też jakąś obniżkę
- No i czy wam przypadło PSP do gustu;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:01, mateuszkalach napisał:

Ja mam dosyć zasadnicze pytanie:

Podałeś dwa ;)

Dnia 12.07.2007 o 17:01, mateuszkalach napisał:

- Czy warto kupować teraz (tj. do końca sierpnia) - czy czekać na coś lepszego , czy też jakąś obniżkę

W tym momencie chyba jednak bym się wstrzymał i poczekał aż wyjdzie to nowe, które ogłosili wczoraj na E3.

Dnia 12.07.2007 o 17:01, mateuszkalach napisał:

- No i czy wam przypadło PSP do gustu;]?

No jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:24, Klimos napisał:

W tym momencie chyba jednak bym się wstrzymał i poczekał aż wyjdzie to nowe, które ogłosili
wczoraj na E3.

A czy możliwe, że PSP które obecnie jest w sprzedaży stanieje(znowu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować