Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 09:15, Klimos napisał:

> No to tak. Muzyka: jakieś 10 godzin, gry: 4-5 godzin jak umiesz oszczędzać energię, filmy
to około godziny-dwóch.

Muzyka to nie wiem jak długo, bo od słuchania mam iPoda. Gry 4-5 godzin to się zgodzę, ale
jeśli chodzi o filmy to niejednokrotnie w trakcie podróży udało mi się obejrzeć dwa o długości
1,5-2 h każdy, więc czas ten spokojnie można zanotować jako 3-4 godziny a baterii i tak mi
jeszcze trochę zostało.

Filmów osobiście nie oglądam, podałem dane Sony. Czyli pewnie jest z grami, da się troszkę wyciągnąć z baterii, jak się umie ją oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 03:33, Cmq napisał:

> jak długo wytrzymuje bateria pełna bateria jak ciągle słucham muzyki, gram, oglądam filmy.

No to tak. Muzyka: jakieś 10 godzin, gry: 4-5 godzin jak umiesz oszczędzać energię, filmy to
około godziny-dwóch.

a jak będę grał bez przerwania? z pełną baterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 15:58, SinClers napisał:

a jak będę grał bez przerwania? z pełną baterią.

4-5 godzin. Ale od czasu do czasu zrób kilkuminutową przerwę, żeby bateria mogła nieco obniżyć temperaturę - gorąca rozładowuje się szybciej. Poza tym najlepiej, jakbyś grał na najmniejszym stopniu podświetlenia. Wtedy dociągniesz i do 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra jakość. Na pewno wytrzymalsza od zwykłego PSP. Piękne ręcznie popisane przyciski.. Cud miód i orzeszki. Kiedy wychodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 00:20, SinClers napisał:

idę sobie z psem i co widzę przed sobą, gierkę na psp.
Możecie mi powiedzieć czy ta gierka jest sprawna?


Z takiej jakości zdjęć to trudno cokolwiek wywnioskować, bo szczegółów nie widać. Jeżeli plastikowa osłonka dysku jest nieuszkodzona a płytka w środku nie jest porysowana, to gra powinna być sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 09:28, gogiell napisał:

Chyba GTA Liberty City Stories. Ale na zdjęciu widać że odpada plastikowa osłonka, więc chyba nie pójdzie.


Zawsze można podkleić jakimś Super-Glue, albo kropelką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 09:38, Klimos napisał:

> Chyba GTA Liberty City Stories. Ale na zdjęciu widać że odpada plastikowa osłonka, więc
chyba nie pójdzie.

Zawsze można podkleić jakimś Super-Glue, albo kropelką ;)

jak coś płytka jest w idealnym stanie.
tak to gta:libertycitystores

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 10:21, SinClers napisał:

mam pytanko co jest według was lepsze PlayStation Portable czy Xbox360.?


Zależy do czego i w jaki sposób będziesz konsoli używał. Ja mam PSP, bo ostatnio dość często jestem w ruchu, często zmieniam miejsce zamieszkania i w takim trybie życia nie wyobrażam sobie zabierania za każdym razem ze sobą stacjonarnej konsoli oraz telewizora, ani też dobrego PC do grania. Jeżeli siedzisz w jednym miejscu, masz, że tak powiem, stałe miejsce zamieszkania, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie Xbox. Jeżeli sporo podróżujesz i transport będzie dla Ciebie kłopotem, to polecam handhelda Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 09:28, gogiell napisał:

Chyba GTA Liberty City Stories. Ale na zdjęciu widać że odpada plastikowa osłonka, więc chyba
nie pójdzie.

mysle ze pojdzie poniewaz ja mialem demo disc wlasnie z takim uszkodzeniem i chodzilo wszystko jak zloto...niestety ze zdjec nie mozna wywnioskowac czy wewnetrzna plytka nie jest porysowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 10:43, Klimos napisał:

> mam pytanko co jest według was lepsze PlayStation Portable czy Xbox360.?

Zależy do czego i w jaki sposób będziesz konsoli używał. Ja mam PSP, bo ostatnio dość często
jestem w ruchu, często zmieniam miejsce zamieszkania i w takim trybie życia nie wyobrażam sobie
zabierania za każdym razem ze sobą stacjonarnej konsoli oraz telewizora, ani też dobrego PC
do grania. Jeżeli siedzisz w jednym miejscu, masz, że tak powiem, stałe miejsce zamieszkania,
to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie Xbox. Jeżeli sporo podróżujesz i transport będzie
dla Ciebie kłopotem, to polecam handhelda Sony.

kiedy wychodzę na dwór to lubię se posłuchać muzy, czasami nawet mi się chce grać :).
na polu jestem około 4-5hdziennie. to dalej psp jest gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować