Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 00:20, SinClers napisał:

idę sobie z psem i co widzę przed sobą, gierkę na psp.
Możecie mi powiedzieć czy ta gierka jest sprawna?


Pewnie ktoś miał za trudną misję i wyrzucił grę przez okno. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wierzchu PSP masz taki plastikową szybkę i pod tym jest dopiero ekranik więc on sam się nie porysował. Tylko nie wiem jak można wyciągnąć ten plastik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawna ale już jako gotowa do kopii. Walnij to do cd i zrób obraz, wyślij na net i pomożesz tym, którzy najbardziej potrzebują twojego miłosierdzia :P Wielu graczy się bardzo ucieszy ;) Oczywiście nie będzie im się chciało ściągać ponad 1,5gb, ale co tam, najważniejsze, że zrobisz dobry uczynek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 15:31, gogiell napisał:

Na wierzchu PSP masz taki plastikową szybkę i pod tym jest dopiero ekranik więc on sam się
nie porysował. Tylko nie wiem jak można wyciągnąć ten plastik :/


Chyba można tą szybkę oderwać nożykiem i przykleić nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 18:04, Tal441 napisał:

Chyba można tą szybkę oderwać nożykiem i przykleić nową.

Choć ja osobiście polecam młot pneumatyczny. Też będzie fajnie. Bzdura, niech nikt nie dziabie nożem w PSP, bo to się skończy raczej słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 18:06, Cmq napisał:

> Chyba można tą szybkę oderwać nożykiem i przykleić nową.
Choć ja osobiście polecam młot pneumatyczny. Też będzie fajnie. Bzdura, niech nikt nie dziabie
nożem w PSP, bo to się skończy raczej słabo...


Nie posiadam niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 18:06, gogiell napisał:

Tak. Poleć mu włożyć DVD do płyty głównej albo dyskietkę do napędu CD/DVD... No i zachęcasz
do piractwa...



OMFG! A jak chcesz inaczej kopie zrobic? Myslales ze co to jakies bluray-dvd-cd-combo-niewiadomo-co trza zeby umdki zgrywac? Nie zachecam do piractwa lecz do czynienia dobra potrzebujacym ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 15:16, gogiell napisał:

A jak chcesz włożyć UMD do napędu CD/DVD Gdzie żeś takie bzdury wyczytał. UMD do NICZEGO nie
wchodzi :O



No tak ty uzywasz jeszcze stacji dyskietek. Niektorzy sa zacofani (tylko nie obrazaj sie), a niektorzy wiedza o czym mowa ;* Jak kiedys sobie kupisz cd/dvd to popatrz na tacke (to jest to takie co sie wysuwa) i tam jest miejsce na umd. To nie jest wymysł dla psp tylko jest to juz od ch... dawna i postanowiono zastosowac to w pspkach. A ze sony to gowno to wpakowalo to w ten plastik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tez tym linkiem sam sie wpakowales moj drogi :)

"Format UMD został już złamany. Każdy dysk używa systemu plików podobnego do standardu ISO 9660, więc pliki mogą być nagrywane, bądź odczytywane na zwykłym napędzie CD lub DVD" pwnt tak zwane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UMD i mini disc TO CO INNEGO. OWSZEM JA TEŻ MYŚLAŁEM NA POCZĄTKU ŻE TO TO SAMO TYLKO UMD SĄ ZWYCZAJNIE MNIEJSZE. CZY TY MASZ W OGÓLE PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbys nie gral przez cale zycie tylko zainteresowal sie jak sie wszystko robi itp to bys wiedzial. Ale wytlumacze ci.

Kazdy czlowiek (nie liczac inwalidow) posiada rece. Otoz podnosisz 1 reke (lub 2 jesli jestes slaby) chwytasz plytke, otwierasz naped i wkladasz plytke. Zamykasz naped, popychajac badz tez klikajac na taki fajny przycisk od zamykania/owierania :) Ot cala filozofia. Jesli nie zrozumiales moge ci narysowac ;] A skoro na wszechzajefajnej wikipedii ci pisze ze w zwyklych cd/dvd to chyba znaczy ze mozna. Sprobuj ale na wlasny koszt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem odpowiednie zdjęcia tylko muszę poszukać kabelka do aparatu i ci pokaże... Ja już znalazłem napęd UMD
Przecież jest w każdym PSP :P Nie ma napędu UMD bo... przeczytaj jeszcze raz te info na wikipedii. Sony chciało się zabezpieczyć na wypadek piractwa więc zrobiło taką płytkę do której nie ma i nie będzie napędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować