Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2006 o 18:18, Misiek_ napisał:

> Powiedz mi jak się z tej strony ściąga bo podałanczam psp i nic powiedz mi krok po kroku
oki
> ?
najpierw dodajesz wybrany tytuł do koszyka następnie naciskasz Proceed To Checkout następnie
zaznaczasz pole przy napisie Please tick this box to confirm you have read i klikasz
na Proceed To Checkout teraz podłączasz PSP poprzez kabel USB do kompa i naciskasz Download
Now. Jeśli czegoś dalej nie bedziesz wiedział to pisz.
A gdzie mam się zwrócić z tym że nie dostałem jeszcze prezentu powitalnego??


chodzi o to że jak dam download now to mi wyskakuje strzałka w duł i szare pole (pewnie na link downloadu) i nic tam się nie pojawia . Może zmień dane bo np coś źle wypełniłeś przez przypadek a jak nie to sprubuj zarejstrować się jeszcze raz może wyjdzie chodź wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeste zainteresowany kupnem konsoli psp lub ipoda.I treaz mam pytanie,zastanawia mnie czemu konsola jest tansza nawet od ipoda nano 4 gb(900 zl).Czy koszt konsoli czyli te ponad 700 zl to do piero paczatek(oczywiscie nie wliczajac gier;))??czy bede musial jeszcze wydac drugie tyle na akcesoria??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:24, żyrafa napisał:

jeste zainteresowany kupnem konsoli psp lub ipoda.I treaz mam pytanie,zastanawia mnie czemu
konsola jest tansza nawet od ipoda nano 4 gb(900 zl).Czy koszt konsoli czyli te ponad 700 zl
to do piero paczatek(oczywiscie nie wliczajac gier;))??czy bede musial jeszcze wydac drugie
tyle na akcesoria??


W zasadzie, jeśli chcesz używać konsoli nie tylko do gier, ale również jako odtwarzacza multimedialnego, to powinieneś zainwestować w kartę MS Duo. Przydałby się jeszcze jakiś futerał/zbroja. No i to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:07, Spayki PL napisał:

> jeste zainteresowany kupnem konsoli psp lub ipoda.I treaz mam pytanie,zastanawia mnie
czemu
> konsola jest tansza nawet od ipoda nano 4 gb(900 zl).Czy koszt konsoli czyli te ponad
700 zl
> to do piero paczatek(oczywiscie nie wliczajac gier;))??czy bede musial jeszcze wydac drugie

> tyle na akcesoria??

W zasadzie, jeśli chcesz używać konsoli nie tylko do gier, ale również jako odtwarzacza multimedialnego,
to powinieneś zainwestować w kartę MS Duo. Przydałby się jeszcze jakiś futerał/zbroja. No i
to chyba tyle.


hmmm a co to jest ta karta??czy ona powieksza pamiec??i mam jeszcze kilka pytan:jak patrzylem na pamiec psp to na jakim systemie gra sie w gry??chyba nie instaluje?i filmy sa w dobrej jakosci??czy zeby ogladac filmy to je sie kupuje czy jakos inaczej??i jak moge powiekszyc pamiec zebym mogl miec duzo plikow mp3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2006 o 19:51, żyrafa napisał:

jak moge powiekszyc pamiec zebym mogl
miec duzo plikow mp3?


do tego są karty pamięci. A poczytam odpowiedzi na resztętwoich pytań, do też jestem konsolką zainteresowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 19:51, żyrafa napisał:

hmmm a co to jest ta karta??czy ona powieksza pamiec??


MS Duo to po prostu karta pamięci do PSP. Konsola jako taka nie ma wbudowanej pamięci, z której mógłbyś korzystać. W zestawie Value Pack znajduje się karta o pojemności 32 MB. Wystarczy to na save''y. Do multimediów przydałaby się większa. Powiedzmy 1 GB.

Dnia 12.11.2006 o 19:51, żyrafa napisał:

i mam jeszcze kilka pytan:jak patrzylem na pamiec psp to na jakim systemie gra sie w gry??chyba nie instaluje?


Karta nie jest niezbędna do zabawy, ale bez niej nie zapiszesz stanu gry.
Nie, nie instaluje się. PSP to konsola, czyli - jak w przypadku innych sprzętów tego typu - gra uruchamiana jest bezpośrednio z nośnika.

Dnia 12.11.2006 o 19:51, żyrafa napisał:

filmy sa w dobrej jakosci??


Porównywalnej z DVD. Mówię oczywiście o filmach na UMD, jakość mp4 zależy od stopnia kompresji.

Dnia 12.11.2006 o 19:51, żyrafa napisał:

czy zeby ogladac filmy to je sie kupuje czy jakos inaczej??


Albo dyski UMD (dostępne choćby w sklepach i na allegro) albo ręczne konwertowanie filmów na kompie.

Dnia 12.11.2006 o 19:51, żyrafa napisał:

i jak moge powiekszyc pamiec zebym mogl miec duzo plikow mp3?


Duża karta pamięci = dużo miejsca na mp3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:06, żyrafa napisał:

a duzo taka karta 1 gb kosztuje?


Sprawdź proszę sam :) Allegro, sklepy internetowe

>hmm niezabardzo rozumiem czyli mozna milo poogladac filmy i ,,widziec" co siedzieje na ekranie??;)

Co masz na myśli, bo zupełnie nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:11, Spayki PL napisał:

> a duzo taka karta 1 gb kosztuje?

Sprawdź proszę sam :) Allegro, sklepy internetowe

>hmm niezabardzo rozumiem czyli mozna milo poogladac filmy i ,,widziec" co siedzieje na
ekranie??;)

Co masz na myśli, bo zupełnie nie rozumiem?

no jezeli ogladam film to czy jest on tak rozmazany albo tak niewyrazie sie oglada ze odrazu sie zniecheca czlowiek czy wszystko fajnie i git:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:13, żyrafa napisał:

no jezeli ogladam film to czy jest on tak rozmazany albo tak niewyrazie sie oglada ze odrazu
sie zniecheca czlowiek czy wszystko fajnie i git:D??


Napisałem, jakość jest porównywalna z DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że jakość jest dobra to jednak oglądania filmów na tak małym wyświetlaczu nie polecam nikomu- komfort zerowy.
Możliwość oglądania filmów jest dodana trochę na siłę i o ile MP3 jest całkiem przydatną funkcją (choć jakość w porównaniu z porządnymi odtwarzaczami jest dość niska) o tyle filmy to nieporozumienie.


A jeżeli chodzi o karty, to 1GB w sklepie kosztuje ok. 200zł, na Allegro ceny są różne często dużo niższe niż w sklepach, ale można naciąć się na podróbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to sam juz nie wiem jedni mowia ze dobrze filmy sie oglada inni iz beznadziejnie:/a czy 2 gb to max karta do psp??i jeszcze pytanie dotyczace filmow:czy jezlei mam film na kompie to go normalnie z usb na psp daje??czy musze specjalnym programem??jak programem to czy trudno to sie robi i czy jezeli juz go dam na psp to on bedzie mial taki rozmiar jak na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ceny to ja swoją 1 GB do PSP Sandiska kupiłem za 219 zł
A jeżeli chodzi o maksymalne pojemności kart do PSP to największa chyba jest 4 GB za ok. 500 zł ( przynajmniej za tyle takową widziałem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co polecilibyście jako pierwszą grę na PSP. Zastanawiam się nad GTA: Liberty City Stories oraz nad jakimiś wyścigami: Ridge Racer, NFS: Underground Rivals, Burnout Legends. Jak ma się kieszonkowe GTA do tych, znanych z PC? Która z trzech wymienionych ścigałek jest najciekawsza? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, czy jak bym kupił teraz nowe PSP to czy wersja Firmewareu była by od razu zaktualizowana do 3.1 czy "młodsza" wersja. Pytam się z ciekawości, poza tym coraz bardziej PSP mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować