Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2007 o 16:54, des1og napisał:

Tak czy siak, zakup podróbki wiąże się ze sporym ryzykiem..


Tak czy siak pewien incydent sprzed półtora roku nauczył mnie regularnego robienia kopii zapasowych i to przynajmniej dwóch jeśli chodzi o ważne dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Tekkena: DR. Słyszałem dużo dobrym opini o tej grze, lecz nadal zastanawiam sie czy ją kupić... Jak uważacie - jest warta 80zł ?

I druga sprawa - czy ktoś ma może głośniki Logitech PlayGear Amp ? Chciałbym je kupić, lecz nie wiem czy warto. A może znacie jakieś lepsze również ze stacją dokującą i na pilota? I z ceną ~~ 150zł?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 20:10, CzystyZysk napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Tekkena: DR. Słyszałem dużo dobrym opini o tej grze, lecz nadal
zastanawiam sie czy ją kupić... Jak uważacie - jest warta 80zł ?


to jeden z bezkonkurencyjnych bestsellerow na PSP.Jesli lubisz bijatyki to Tekken jest dla Ciebie :D Jest warty conajmniej 80zl .Zagrywalem sie w tekkena na PS2 i to jest mistrz bijatyk.Jesli bedziesz gral przez wi-fi to tymbardziej kupuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 15:37, des1og napisał:

> 1gb to ok 47zł na allegro*

Za taką cenę to na bank podróba. Oryginalna karta 1 gb kosztuje nie mniej niż 80-90 zł.


http://allegro.pl/item220112934_memory_stick_pro_duo_1gb_sony_oryginalna_.html
http://allegro.pl/item221927072_new_sony_duo_2_gb_pro_memory_stick_psp_magic_gate.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 21:12, Tal441 napisał:

> > 1gb to ok 47zł na allegro*
>
> Za taką cenę to na bank podróba. Oryginalna karta 1 gb kosztuje nie mniej niż 80-90 zł.


http://allegro.pl/item220112934_memory_stick_pro_duo_1gb_sony_oryginalna_.html
http://allegro.pl/item221927072_new_sony_duo_2_gb_pro_memory_stick_psp_magic_gate.html

Ta karta 2 GB do której dałeś linka to jest podróbka
to jest poradnik jak odróżnić oryginał od karty podrobionej http://forum.pspoland.pl/topics23/jak-rozroznic-oryginalna-karte-sony-mspd-od-podrobki-vt5218.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że w tytule aukcji występuje słowo "oryginalna", wcale nie oznacza, że ta karta nie jest podrabiana. Nie każdy allegrowicz jest uczciwy i nie zawsze opis aukcji jest zgodny z prawdą ;/ Ja na Twoim miejscu nie ryzykowałbym i nie kupiłbym ani pierwszej, ani tym bardziej drugiej karty (2 GB za 84 zł? LOL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PSP jedynkę ( bardzo stare nie ?) i już nie gram ,bo jest popsute ale mam zamiar kiedyś... sobie kupić PSP 3 ile takie PSP3 może kosztować 1000 ,2000 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 12:39, dambialko napisał:

Ja mam PSP jedynkę ( bardzo stare nie ?) i już nie gram ,bo jest popsute ale mam zamiar kiedyś...
sobie kupić PSP 3 ile takie PSP3 może kosztować 1000 ,2000 ?


Domyślam się, że popełniłeś literówkę i chodzi Ci o zwykłe PlayStation? PS3 kosztuje obecnie od około 2000 (używana) do 2500 zł (egzemplarze nowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:40, dambialko napisał:

Looz ale co się od razu wściekasz spytać nie wolno ?!.Kosztuje tyle bo PS3 jest nowa ,a jak
by wyszło PS4 to PS3 by kosztowało z 1000 zł.


Ja nie widze zeby des1og gdzies w swym poscie sie wsciekal na kogokolwiek.. jedyna co wywnioskowalem, to to ze chyba jestes czlowiekiem o dosc slabych nerwach . ?! Hmm... udzielil on Ci rzetelnej, milej informacji, czego chciec wiecej. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 18:26, gogiell napisał:

Co mi polecacie do kupna z dwóch hitowych tytułów:
Loco Roco czy Killzone? Bo nie mogę sie zdecydować :/


Gry zgoła odmienne. Pierwsza to przecież słodka cukierkowa logiczna zręcznościówka raczej dla dzieci, ale oczywiście potrafiąca wciągnąć także dorosłych (sam zagrywałem się w demo ;). Druga to produkcja przeznaczona zdecydowanie dla starszych graczy (jak teoretycznie niemal każda strzelanka). Na www.yourpsp.com możesz ściągnąć dema obu tytułów, więc może to Ci coś podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oba demka w oba się zagrywam :P Na szczęście jest parę demek Loco Roco więc żeby przejść na 100 % wszystkie (na razie mam dwa) zajmie mi trochę czasu. A killzone też spoko, Grałem z kolegą w demka przez sieć. Kupuje teraz nagrywarkę DVD i jeszcze w drugiej kolejności jakiś tytuł na PSP więc wybór jest ciężki. A może wy mi coś polećcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić dobrą i nie trudną grę na PSP, to polecam GTA: Vice City Stories. Jest to prawie takie samo Vice City, jak na PS2 czy PC a nawet lepsze. Poza tym bardzo dobry jest też Ridge Racer 2, jeśli lubisz wyścigówki.
Aha - i jeszcze Tekken: DR, to też gra typu "must have" na PSP, sam niebawem chcę kupić.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Metal Gear SOlid: Portable Ops.

Dzis ukonczylem i z reka na sercu mowie wam. ze gra mnie oniesmielila. wniosla naprawde wiele do fabuly. kazdy nastepny dialog przynosil do mej glowy inne informacje. gdy to pokojarzylem. to walsnie rozgladam sie za MGS 1 na PSXa oraz MGS3: Subsistence, bo chce zagrac w MG i MG2 na ps2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA Vice city stories kupiłem jako pierwsze. Tekkena kupie od kolegi brata za kilkadziesiąt złotych... A co sądzicie o Splinter Cellu na PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:40, dambialko napisał:

Looz ale co się od razu wściekasz spytać nie wolno ?!.Kosztuje tyle bo PS3 jest nowa ,a jak
by wyszło PS4 to PS3 by kosztowało z 1000 zł.


Wcale się na Ciebie nie wściekam. Zapytałeś się, ile może kosztować PS3, więc Ci kulturalnie odpowiedziałem. Nie wiem, co Cię w mojej wypowiedzi tak rozjuszyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądałem jeden sklep internetowy i natrafiłem na ciekawy zestaw PSP, dla tych co chcą je kupić.


Sony PSP + karta 4GB + kabel USB
http://sklepgekon.pl/product_info.php/cPath/25_16/products_id/5726/nh/Sony_PSP_karta_4GB_kabel_USB_PSP_Sprzet.html[ /u]
Za 950zł

I wysyłka 24h, więc propozycja chyba dobra, dla tych co mają kasę :-)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:53, CzystyZysk napisał:

Właśnie przeglądałem jeden sklep internetowy i natrafiłem na ciekawy zestaw PSP, dla tych co
chcą je kupić.

Osobiście bym z tego nie skorzystał. O karcie wspomnieli, nie mówiąc przy tym nic więcej, zaś Kabelek USB to gadżecik za 4zł, nie powód do chwalenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować