Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2007 o 19:14, mateuszkalach napisał:


> > -Czy wyjdzie w końcu to PSP Slim, jeśli tak to kiedy?
> Tak, wyjdzie. Według ostatnich informacji przewidywany termin to wrzesień-październik
bieżącego
> roku. Czy dotyczy to całego świata, czy tylko Japonii bądź USA, to niestety nie dopatrzyłem

> się.

No więc skoro ma wyjść akurat w tym terminie ( i z tego co czytałem ma być tańsza) to chyba
najlepszym wyjściem jest kupno PSP Slim;]


To jest w końcu jedyne rozwiązanie. PSP już chyba zostało wycofane z produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy PSP w zestawie z Ładowarką, Baterią Kartą pamięci - Memory Stick Duo (32MB), Pokrowcem ochronnym w kolorze czarnym Słuchawkami z pilotem w kolorze białym, UMD demo, Paskiem na przegub dłoni Ściereczką do czyszczenia za 688 zł to dobra oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 09:21, debus3 napisał:

Mam pytanie czy PSP w zestawie z Ładowarką, Baterią Kartą pamięci - Memory Stick Duo (32MB),
Pokrowcem ochronnym w kolorze czarnym Słuchawkami z pilotem w kolorze białym, UMD demo, Paskiem
na przegub dłoni Ściereczką do czyszczenia za 688 zł to dobra oferta?



To jest chyba Value Pack, tak? Jeśli tak, to jest bardzo dobra oferta, bo za 660zł jest zwykły Base Pack z zasilaczem (ładowarką) i instrukcją. A tutaj masz za nie wiele więcej kartę pamięci, ściereczkę i inne gadżety. Jak dla mnie - warto.

Ps. To jest oferta ze sklepu, czy z Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 09:36, CzystyZysk napisał:

> Mam pytanie czy PSP w zestawie z Ładowarką, Baterią Kartą pamięci - Memory Stick Duo (32MB),

> Pokrowcem ochronnym w kolorze czarnym Słuchawkami z pilotem w kolorze białym, UMD demo,
Paskiem
> na przegub dłoni Ściereczką do czyszczenia za 688 zł to dobra oferta?


To jest chyba Value Pack, tak? Jeśli tak, to jest bardzo dobra oferta, bo za 660zł jest zwykły
Base Pack z zasilaczem (ładowarką) i instrukcją. A tutaj masz za nie wiele więcej kartę pamięci,
ściereczkę i inne gadżety. Jak dla mnie - warto.

Ps. To jest oferta ze sklepu, czy z Allegro?

a wg mnie nie warto. bo sluchawiki sa nie dosc ze badziewnej jakosci to jeszcze grosze kosztuja, to samo z pozostalmi dodatkami. ja swoje psp kupilem z karta 1 GB (oryginalna z value packa),oryginalna gra,ladowarka i sciereczka za 599 zł- to jest dopiero atrakcyjna oferta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 10:05, danzelmario napisał:

to jest dopiero atrakcyjna oferta:)



Wiesz jak ciężko znaleźć taką atrakcyjną ofertę? ;> Value Pack w cenie Base Packa - płacisz tyle samo a dostajesz więcej, dlatego to jest atrakcyjna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 11:17, totek11 napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=2QqvuMkvZx0

chlopaki jest moze ta gra na psp czy koles ja jakos przez karte pamieci wgral bo ja nigdzie
jej nie wiidzialem

i jeszcze taka jedna gra final fantasy VII jest ona gdzies do kupienia czy jakos przez karte
sie da ja wgrac jak tak to jak


Jezu TH Project8 nie widziałeś, przykładowo można w saturnie kupić, a jak wgrać to ci nie powiem, bo nie będę piractwa szerzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:00, CzystyZysk napisał:

Czy ktoś wie, kiedy będzie do kupienia Test Drive Unlimited na PSP i czy ktoś może już grał
i czy warto kupić tą grę?

W sprzedaży już jest, ale nieoficjalnej - ściągnij z angielskiego sklepu najlepiej. A gra jest całkiem niezła, miło pograć - choć do wersji z wielkich konsol się nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 11:47, CzystyZysk napisał:

> to jest dopiero atrakcyjna oferta:)
>


Wiesz jak ciężko znaleźć taką atrakcyjną ofertę? ;> Value Pack w cenie Base Packa - płacisz
tyle samo a dostajesz więcej, dlatego to jest atrakcyjna oferta.

no moze i tak, ale ja trafilem na lepsza oferte:-) dlatego powiedziałem ze dla mnie ta za niemalze 700 zł bez porzadnej karty pamieci(1 gb np) nie jest ciekawa oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:13, debus3 napisał:

Czy da sie wgrać soft do psp za pomocą pc bez czytnika kart pamięci ?


Jeśli chodzi o nieoficjalny soft to jest to jedyny sposób. Jeśli chodzi o oficjalne oprogramowania Sony to też to powinno być możliwe. Jednak zdecydowanie łatwiej jest wgrać go z dysku UMD. Prawie każda gra posiada update softu do wymaganej przez nią wersji. Poza tym, aby nagrać coś na kartę pamięci wcale nie potrzebujesz komputera z czytnikiem MS Pro Duo. Wystarczy podłączyć kabelek USB i w XMB wybrać USB Connection.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:13, debus3 napisał:

Czy da sie wgrać soft do psp za pomocą pc bez czytnika kart pamięci ?



Wszystko tak, jak napisał mój poprzednik, lecz update softu do najnowszego jest możliwy też, dzięki opcji Network Update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:19, CzystyZysk napisał:

Wszystko tak, jak napisał mój poprzednik, lecz update softu do najnowszego jest możliwy też,
dzięki opcji Network Update.


Tyle że w tym wypadku należy być podpiętym pod jakiegoś Access Pointa. Wątek ten mam przypięty i śledzę na bieżąco gdzieś od grudnia ubiegłego roku i patrząc po postach jakie tu się pojawiają, dla wielu jest to coś w rodzaju Mission: Impossible ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:27, Klimos napisał:

Tyle że w tym wypadku należy być podpiętym pod jakiegoś Access Pointa. Wątek ten mam przypięty
i śledzę na bieżąco gdzieś od grudnia ubiegłego roku i patrząc po postach jakie tu się pojawiają,
dla wielu jest to coś w rodzaju Mission: Impossible ;)



Tak, to prawda. Złapanie Acces Pointa jest trudne. Gdy jechałem przez Polskę, to zauważyłem, że nawet KFC nie mają ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:42, CzystyZysk napisał:

Tak, to prawda. Złapanie Acces Pointa jest trudne. Gdy jechałem przez Polskę, to zauważyłem,
że nawet KFC nie mają ich...


Nie chodzi o samo złapanie sygnału, bo jednorazowy koszt umożliwienia podłączenia PSP do Internetu to raptem kilkadziesiąt złotych, zakładając że już mamy łącze w domu. Poza tym specjalnie kiedyś szedłem z PSP po osiedlu i byłem w stanie podłączyć się przynjamniej do kilkunastu niezabezpieczonych sieci bezprzewodowych. Więc z zasięgiem nie jest wcale tak źle jakby się wydawało.

W poprzednim poście chodziło mi bardziej o pytania co to w ogóle jest internet w PSP i jak się podłączyć. Kiedyś napisałem ładny krótki poradnik: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4927&pid=558, ale nie pomogło. Pytania i tak powracają z częstotliwością minimum 1-2 na stronę wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:50, Klimos napisał:

Poza tym specjalnie kiedyś szedłem z PSP po osiedlu i byłem w stanie podłączyć się przynjamniej do kilkunastu
niezabezpieczonych sieci bezprzewodowych


Niezabezpieczonych? Jak jak próbuję podłączyć się z internetem gdzieś na osiedlu to w 80% przypadków łapie mi neostradę, lub jakieś inne połączenie z zabezpieczeniem WEB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:54, CzystyZysk napisał:

Niezabezpieczonych? Jak jak próbuję podłączyć się z internetem gdzieś na osiedlu to w 80% przypadków
łapie mi neostradę, lub jakieś inne połączenie z zabezpieczeniem WEB.


Tak, niezabezpieczonych. Dodatkowo na każdą takową przypadała kolejna z WEPem, którą przy odrobinie roboty idzie złamać. Dobrze chronionych sieci, czyli WPA było naprawdę niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować