Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2007 o 14:01, Rumcajs52 napisał:

>
Ja bym kupił zwykłe PSP bo jest tańsze

wcale nie jest tansze bo nowki obydwu wersji kosztuja po 649zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:11, bartek_kawa napisał:

> >
> Ja bym kupił zwykłe PSP bo jest tańsze(a parametry o ile mi wiadomo takie same) i jest
takie
> hmm... solidniejsze.
>
Slim ma 2x więcej RAMu - zwykle 32mb, a slim 64mb. Co to daje? Szybsze ładowanie gier na PSP,
ale nie wszystkich - tzn. albo ładują się dużo szybciej, albo tak samo.

w takim wypadku na facie nalezy zaopatrzyc sie w san disk ultra 2, soft 3.71m33,zrobic kopie swojego UMD(bo chyba to legalne?) i loadingi beda o wiele krotsze bo o dziwo na nowym sofcie najlepsze karty przyspieszaja o jakies 2mb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:39, bojanzaw napisał:

Wie ktoś kiedy będzie ogólnodostępne demo GoW: COO? :/ Przecież nie będę zawracał głowy kuzynowi
o demo gry...

zapewne na dniach bo skoro zostalo wydane na UMD to niedlugo bedzie zripowane i do sciagniecia z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 18:13, jackass napisał:

> Wie ktoś kiedy będzie ogólnodostępne demo GoW: COO? :/ Przecież nie będę zawracał głowy
kuzynowi
> o demo gry...
zapewne na dniach bo skoro zostalo wydane na UMD to niedlugo bedzie zripowane i do sciagniecia
z neta


Ale zripowane oznacza, że będzie tylko dla CFW. Mi chodzi o oficjalne, takie do ściągnięcia z oficjalnej strony PSP oraz innych mediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 13:58, bartek_kawa napisał:

GTA: Vice City Stories(przeszedłem po tygodniu NAPRAWDĘ intensywnej gry),


Tylko tydzień ??
Mnie przejście poprzedniej części, czyli LCS na 100% zajęło przynajmniej miesiąc po jakieś 2-3 godziny dziennie minimum. Zegar w statystykach gry wskazywał coś około 60h gry non-stop. A trzeba wziąć pod uwagę, że nie bierze on pod uwagę sytuacji gdy odczytujesz stan gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnej stronie nie ma zadnych info .Widzialem niedawno stronke z demami na PSP i bylo juz wyswietlone demo GoW ale jeszcze niedostepne do pobrania.Mysle ze trzeba poczekac kilka/nascie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 18:23, Klimos napisał:

> GTA: Vice City Stories(przeszedłem po tygodniu NAPRAWDĘ intensywnej gry),

Tylko tydzień ??
Mnie przejście poprzedniej części, czyli LCS na 100% zajęło przynajmniej miesiąc po jakieś
2-3 godziny dziennie minimum. Zegar w statystykach gry wskazywał coś około 60h gry non-stop.
A trzeba wziąć pod uwagę, że nie bierze on pod uwagę sytuacji gdy odczytujesz stan gry.

Przejście gry mi zajęło 20 godzin - teraz przechodzę na 100%, VC przeszedłem, więc tradycja zobowiązuje ^^

Ale 60h zajęło ci przejście gry, czy zdobycie 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 18:30, jackass napisał:

na oficjalnej stronie nie ma zadnych info .Widzialem niedawno stronke z demami na PSP i bylo
juz wyswietlone demo GoW ale jeszcze niedostepne do pobrania.Mysle ze trzeba poczekac kilka/nascie
dni


A pamiętasz adres tej stronki? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 18:39, bojanzaw napisał:

> na oficjalnej stronie nie ma zadnych info .Widzialem niedawno stronke z demami na PSP
i bylo
> juz wyswietlone demo GoW ale jeszcze niedostepne do pobrania.Mysle ze trzeba poczekac
kilka/nascie
> dni

A pamiętasz adres tej stronki? ;>

http://www.pspdemocenter.com/game/demos_official.html ale jakoś już nie ma wpisu z GoW ;|

A ma ktoś już demo GoW? O ile w ogóle wyszło z tłoczni już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 18:39, bojanzaw napisał:

> na oficjalnej stronie nie ma zadnych info .Widzialem niedawno stronke z demami na PSP
i bylo
> juz wyswietlone demo GoW ale jeszcze niedostepne do pobrania.Mysle ze trzeba poczekac
kilka/nascie
> dni

A pamiętasz adres tej stronki? ;>

Nie nei pamietam ale wlasnie przeczytalem na http://www.pspfanboy.com/2007/09/11/kratos-fights-persian-king-in-brutal-new-video/ ze demo nie ma jeszcze potwierdzonej daty wydania ale wiadomo ze bedzie i bedzie oferowac to samo co na UMD.Po linkem ktory dalem jest video z gry ktore powalilo mnie.Ta gra bedzie wielka i bedzie system sellerem i pozycja obowiazkowa dla posiadaczy PSP.Wystarczy zobaczyc na ta animacje i walke.Tymbardziej dla mnie to obowiazek kuienia bo pisze mature o zaczerpnieciach mitologicznych w grach komputerowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 13:25, Inferno PL napisał:

sorry, ale czy LocoRoco to naprawdę taka super gra???? bo mi juz na pierwszy żut oka się niespodobała


wole DragonBalla czy tekena ale locoroco nigdy bym niepomyślał


Dla mnie akurat Dragon Ball to syf (sorry :P), a loco roco jest fajne i wracam do niego, by przejść wszystko na 100% Bo mi akurat duża frajdę sprawia odkrywanie wszystkich ukrytych rzeczy. Pomyśleć że mam 35 h gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jemu chyba chodziło o 40% gry czyli wątek główny. Ja sam w 55h mam 92.8 % Bo mi intensywny tydzień zajęło przejscie watku głównego (czyt. miałem remont w domu i siedziałem w jednym i tak zawalony rzeczami pokoju :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 18:45, jackass napisał:

Nie nei pamietam ale wlasnie przeczytalem na http://www.pspfanboy.com/2007/09/11/kratos-fights-persian-king-in-brutal-new-video/
ze demo nie ma jeszcze potwierdzonej daty wydania ale wiadomo ze bedzie i bedzie oferowac to
samo co na UMD.


Ciekawe ile będzie ważyć -_-''

Dnia 30.09.2007 o 18:45, jackass napisał:

Po linkem ktory dalem jest video z gry ktore powalilo mnie.Ta gra bedzie wielka
i bedzie system sellerem i pozycja obowiazkowa dla posiadaczy PSP.Wystarczy zobaczyc na ta
animacje i walke.


Zobacz sobie na http://www.gamespot.com, 2 wywiady z twórcami. To cię dopiero powalą te filmiki... Grafika cud miód, animacja (jak wspomniałeś) i idealnie zrobiona klawiszologia.

Dnia 30.09.2007 o 18:45, jackass napisał:

Tymbardziej dla mnie to obowiazek kuienia bo pisze mature o zaczerpnieciach
mitologicznych w grach komputerowych :)


To takie coś można? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 19:00, bojanzaw napisał:

> Tymbardziej dla mnie to obowiazek kuienia bo pisze mature o zaczerpnieciach
> mitologicznych w grach komputerowych :)

To takie coś można? xD

A mozna ,mozna ale nie tylko w samych grach ale jeszcze w literaturze.To oczywiscie temat prezentacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 18:50, gogiell napisał:

Dla mnie akurat Dragon Ball to syf (sorry :P), a loco roco jest fajne i wracam do niego, by
przejść wszystko na 100% Bo mi akurat duża frajdę sprawia odkrywanie wszystkich ukrytych rzeczy.
Pomyśleć że mam 35 h gry...


wiesz zależy od gustu, a ja nawet niegrałem w LocoRoco widziałem tylko u kolegi i nieprzypadło mi do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie- mam nagrany filmik w formacie mp3 (nie znam się na tym, jak coś palnąłem to się nie śmiejcie :D) co mam zrobić żeby moje PSP go odtwarzało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 20:36, Madoc napisał:

ja mam pytanie- mam nagrany filmik w formacie mp3 (nie znam się na tym, jak coś palnąłem to
się nie śmiejcie :D) co mam zrobić żeby moje PSP go odtwarzało??

Raczej chodzi ci o MP4 :P Jak masz nowszy soft, to wrzuć do ms0:/Video, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 20:36, Madoc napisał:

ja mam pytanie- mam nagrany filmik w formacie mp3 (nie znam się na tym, jak coś palnąłem to
się nie śmiejcie :D) co mam zrobić żeby moje PSP go odtwarzało??


nawet jeżeli masz filmik w formacie mp4 to PSP czasem ma z tym problemy...
Najprostszym sposobem jest użycie programy PSP movie video, który elegancko przekonwertuje twoje filmiki i nawet przerzuci je do psp.
Jedyna jego wada to to, że jest płatny, lecz wersję sherware''ową mozna wypróbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować