Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 20:13, lancuch napisał:

ja mam pytanko wie ktos kiedy bedzie FINAL FANTASY na PSP ???

ja wiem :) Final Fantasy Crisis Core juz jest ;P w KKW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos FIFe 2006 edycje germany mistrzostwa swiata czy jakies tam i PES 5 ? Ktora gra lepsza grafika/grywalnosc ?Wiem ze PES bardziej symulacyjny ale mam okazje kupic Fife za 50zl i nie wiem czy warto czy lepiej dolozyc do PESa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 16:38, jackass napisał:

/.../


Nie liczyłbym na obiektywną ocenę w tej kwestii. Nie znam nikogo, kto zachwycałby się obiema grami a zazwyczaj opinia danej osoby o Fifie jest skrajnie różna od tej o PESie. W skrócie: albo lubisz jedno albo drugie. I to raczej sam musisz zdecydować, która gra Ci bardziej do gustu przypadła. Mnie osobiście zawsze lepiej leżała FIFA, za wyjątkiem części 2003 i 2004, kiedy to w PESa 2 i 3 mi się lepiej grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie to bardziej lubie PESa ale nie gralem w niego na PSP.Gralem za to w FIFe i jest calkiem fajna ale chodzi o to ze moge ja od kumpla kupic za 5 dych a PES kosztuje kolo 70zl na allegro.Nie jestem fanem pilki ,lubie tylko pograc w pilke na konsoli dlatego chce jakas na PSP.Nie bede napewno szlifowal wynikow ,wygrywal kazdym zesplem mistrzostw ale gral okazyjnie meczyk w pociagu .Tylko PES czy FIFa hmmm.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oka mam mały problem, czy ktos wie jak nazywa sie typ kart dodawanych do telefonow sony erricson? Jestem pewien, ze istnieje przejsciowka umozliwiajaca podlaczenie tych kart do PSP jako MMS Pro. Ostatnio kupiłem PSP i sporym zaskoczeniem był dla mnie brak możliwości save''owania. Okazuje się, że pamięc wew. PSP jest przeznaczona tylko dla update''ów OS''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:26, bartek_kawa napisał:

Savy zapisuje się na karcie pamięci Memory Stick Duo - jeżeli masz jakiś mniejszy typ MS to
na allegro zapewne są jakieś adaptery na MSD


Pro Duo. To chyba różnica ;> Najlepiej sobie kupić Sandiska. Zawsze jest MagicGate Supported, co oznacza, że nie będzie problemów z zapisywaniem itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo! mam zamiar kupić PSP ale mam kilka pytań czy na psp można odtwarzać muzyke ,jak wyglądaja filmy i gry i czy ogólnie sa jakieś ciekawe tytuły dla których warto kupić ta konsolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:30, Steel Dogg napisał:

elo! mam zamiar kupić PSP

Na pewno będziesz zadowolony ;)

Dnia 13.10.2007 o 16:30, Steel Dogg napisał:

ale mam kilka pytań czy na psp można odtwarzać muzyke ,

Tak

Dnia 13.10.2007 o 16:30, Steel Dogg napisał:

jak wyglądaja filmy

Całkiem przyzwoicie. Jakość można porównać z DVD, aczkolwiek tylko dzięki wyświetlaczowi o mniejszej rozdzielczości. Ten sam film puszczony na telewizorze będzie wyglądał już gorzej.

Dnia 13.10.2007 o 16:30, Steel Dogg napisał:

i gry

Mimo mniejszym możliwości technicznych, wygląd gier można porównać do PS2. Podobnie jak w poprzednim przypadku wszystko dzięki mniejszej rozdzielczości ekranu PSP niż rozdzielczość telewizora.

Dnia 13.10.2007 o 16:30, Steel Dogg napisał:

i czy ogólnie sa jakieś ciekawe tytuły dla których warto kupić ta konsolke

Zależy jakie gry lubisz. Generalnie tytuły typu "musiszmieć", to Tekken: Dark Ressurection, GTA: Liberty City Stories i Vice City Stories, Wipeot Pure, Burnout Legends, Metal Gear Solid: Portable Operations i pewnie coś jeszcze pominąłem. Poza tym masz gwarancję, że co roku będziesz dostawał FIFĘ, PESa, NFSa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to że ta konsolka robi wszystko co jest mi potrzebne do szczęsicia :D
ale mam jeszcze jedno pytanie czy ma ona pamieć własna a jeśli tak to czy można ja powiększać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:57, Steel Dogg napisał:

wychodzi na to że ta konsolka robi wszystko co jest mi potrzebne do szczęsicia :D
ale mam jeszcze jedno pytanie czy ma ona pamieć własna a jeśli tak to czy można ja powiększać


Pamięć własna jakaś tam jest, ale nie możesz jej wykorzystać, bo służy jedynie do przechowywania wewnętrznego oprogramowania konsoli (tzw. firmware). Aby móc zapisywać stany gry, słuchać muzyki czy oglądać filmy, należy zaopatrzyć się w kartę pamięci Memory Stick Pro Duo - cena ok. 200 złotych za 2GB. Większe/mniejsze odpowiednio drożej/taniej, jednak 2GB jest chyba najbardziej typową i wystarczającą do wszystkiego pojemnością. Same zapisy spokojnie mieszczą się na karcie 32MB, zwykle zajmują kilkaset kilobajtów, więc spokojnie starcza na kilkadziesiąt gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze? na razie nie mam zamiaru kupować psp.... dlaczego? bo zakupiłem dvd przenośne a to mi w każdym razie na rok wyżywania się w podrózy wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:37, Steel Dogg napisał:

chwile bo chyba nie wszystko rozumiem czyli musze dokupić karte pamieci żeby zapisywać stan
gry aha i czy naprzykład filmy moge zrzucić na ta karte pamieci


Żeby zapisywać stany gier musisz mieć kartę pamięci. Do samych zapisów wystarczy mała karta (nawet 32MB). Jeżeli chcesz natomiast oglądać filmy i słuchać muzyki (oba można odtwarzać z Memory Sticka), wypadałoby zaopatrzyć się w jakąś większą (minimum 1GB a najlepiej 2GB).

@ Kacpi:
PSP nie jest wyłącznie odtwarzaczem filmów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:18, shinian napisał:

/../


Bo to się chyba nazywa Memory Stick Pro Duo i pewnie Ci wcześniej złą nazwę podali. Podana w adresie karta spokojnie wystarczy dla samych zapisów gier. Jeden zajmuje zwykle kilkaset kilobajtów, bardzo rzadko powyżej megabajta, zatem spokojnie kilkadziesiąt save''ów zmieścisz. Będzie zbyt mało jakbyś miał zamiar skorzystać z dodatkowych możliwości oferowanych przez PSP: muzyka i filmy raczej się nie zmieszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować