Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 21:47, Mc Verti napisał:

Może to być spowodowane błędami we Flashu podczas upgradów lub downgradów. Tak więc jak masz
CF to wejdź w Recovery Mode i sformatuj Flash0. Powinno pomóc :)


A właśnie. Czy format flash0 coś może pousuwać? Czy wszystko zostanie cacy jak było na początku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:52, bojanzaw napisał:

A właśnie. Czy format flash0 coś może pousuwać? Czy wszystko zostanie cacy jak było na początku?
;)

Nic szczególnego, tylko zniszczysz sobie konsolkę. :) LUUUUDZIE, formatuje się flash1, NIE flash0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:54, Cmq napisał:

> A właśnie. Czy format flash0 coś może pousuwać? Czy wszystko zostanie cacy jak było na
początku?
> ;)
Nic szczególnego, tylko zniszczysz sobie konsolkę. :) LUUUUDZIE, formatuje się flash1, NIE
flash0...


:P No to to samo pytanie, tylko dotyczące flash1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:55, bojanzaw napisał:

:P No to to samo pytanie, tylko dotyczące flash1 :P

Format flash1 jest całkowicie bezpieczny, konsolka potrafi stworzyć go od nowa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:57, Cmq napisał:

> :P No to to samo pytanie, tylko dotyczące flash1 :P
Format flash1 jest całkowicie bezpieczny, konsolka potrafi stworzyć go od nowa. ;)


Ale podczas niego wrócą jakieś stare ustawienia czy jak? Wytłumacz mi to proszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:41, bojanzaw napisał:

> > :P No to to samo pytanie, tylko dotyczące flash1 :P
> Format flash1 jest całkowicie bezpieczny, konsolka potrafi stworzyć go od nowa. ;)

Ale podczas niego wrócą jakieś stare ustawienia czy jak? Wytłumacz mi to proszę :P

flash1 to bzdury typu zakładka z ustawieniami w PSP. Po prostu wszystko będziesz musiał ustawić od nowa, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakies aplikacje/sposoby dzieki ktorym mozna naprawic dead pixele ? Zaznaczam ze mam oficjalny fw wiec homebrew nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 23:37, jackass napisał:

Znacie jakies aplikacje/sposoby dzieki ktorym mozna naprawic dead pixele ? Zaznaczam ze mam
oficjalny fw wiec homebrew nie wchodzi w gre.

No to w takim razie hombrew odpada. Nie mam pojęcia, czy istnieję jakieś programy, które pod podłączeniu do USB to robią, ale wątpię, zęby istniały. Możesz jeszcze oddać go do gwarancji - zawsze możesz powiedzieć, że wada była o kupienia konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 08:17, bartek_kawa napisał:

> Znacie jakies aplikacje/sposoby dzieki ktorym mozna naprawic dead pixele ? Zaznaczam ze
mam
> oficjalny fw wiec homebrew nie wchodzi w gre.
No to w takim razie hombrew odpada. Nie mam pojęcia, czy istnieję jakieś programy, które pod
podłączeniu do USB to robią, ale wątpię, zęby istniały. Możesz jeszcze oddać go do gwarancji
- zawsze możesz powiedzieć, że wada była o kupienia konsoli.

gwarancja nie zdziala nic bo w punkcie sprzedazy powiedzieli mi ze normy Sony to 3 pixele na cm szescienny.Inaczje nie przyjma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... zastanawiam się nad zakupem tej konsolki, powiedzcie mi czy często i mniej więcej po jakim czasie te martwe piksele się "robią" bo ja mam monitor samsunga od 3 lat, używany SUPER często i nie mam ani jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<przepraszam za drugi post, ale opcja edytuj mi "wyparowała" z wiadomych przyczyn czasowych, a chcę zapytać jeszcze o jedną rzecz>

Czy da się zgrywać jakieś gry z komputeraz na PSP? Pytam bo kompletnie nic nie wiem o niej, a z tego co wyczytałem w sieci podobno istnieje taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:18, struksik napisał:

Hmmm... zastanawiam się nad zakupem tej konsolki, powiedzcie mi czy często i mniej więcej po
jakim czasie te martwe piksele się "robią" bo ja mam monitor samsunga od 3 lat, używany SUPER
często i nie mam ani jednego...


PSP mam już rok, bez miesiąca. Używane dość często, obecnie przynajmniej godzinka dziennie, a za czasów nowości i 5-6 się zdarzało. Martwego piksela nie mam żadnego. Nie wiem jak z subpikselami, bo kiedyś wydawało mi się, że jeden świeci cały czas na niebiesko, ale na przykład teraz nie jestem w stanie go znaleźć. Kilka pikseli wygląda jakby świeciło nieco jaśniej od innych, ale w zupełności nie przeszkadza to w graniu, a widoczne jest jedynie w specyficznych warunkach oświetleniowych - ciemno w pokoju (PSP jedynym źródłem światła) i ciemna lokacja w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:18, struksik napisał:

Hmmm... zastanawiam się nad zakupem tej konsolki, powiedzcie mi czy często i mniej więcej po
jakim czasie te martwe piksele się "robią" bo ja mam monitor samsunga od 3 lat, używany SUPER
często i nie mam ani jednego...

Ja mam nowego PSP slim ,jeszcze niecaly miesiac i po uzywaniu go ok 2h pojawil sie jeden dead.Po wyjeciu konsoli z pudelka nie bylo zadnego.Powiem Ci ze tez sie ich balem ale teraz nie rpzeszkadza mi ,Nie zwracam na niego uwgai bo jest malutki,w nicyzm nie rpzeszkadza,a jak trzymasz kosnolke daleko to go nie widzisz.Jendym wskoczy po roku,innym po godzinie ,innym wogole.Sony uwzglednia reklamacje gdy sa 3 na cm szescienny.Ale wieszkosc mozna naprawic poprzez specjalne programiki ,ktore wyswietlaja obraz na pikselu i samoistnie sie on naprawia .Jedyne co to trzeba miec nieoficjalnego softa.P{ropo zgrywania gier na PSP.Na oficjalnym sofcie mozna zgrywac wersje demo gier .Obecnie dostepnych jest kilkanascie dem ,sam gram dosc czesto w kilka i ma sie ochote do nich wracac.Przy nieoficjalnym sofcie mozesz wgrywac na PSP pelne wersje gier,obrazy plyt ale to juz jest piractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. A propos dem. Niektóre są takie, że można w nie grać ciągle ;P Np. Teraz ciągle się zagrywam w World Tour Soccera 2 demo i Smash Court Tennis 3 demo (gdyby nie to, ze strasznie trudno dostać w Polsce, bym kupił z chęcią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 08:51, bartek_kawa napisał:

No właśnie. A propos dem. Niektóre są takie, że można w nie grać ciągle


Zgadzam się. Pamiętam jak zagrywałem się w demko RidgeRacera2 i mimo iż byla tylko jedna trasa i jeden samochód to bawiłem się świetnie :-)
I drugie demko w które świetnie mi się grało, to gra której tytułu mnie pamiętam ale biegaliśmy na około i rozwalaliśmy z bazooki i miecza roboty. Trzeba było rozwalić 99 przeciwników i bossa i się wygrało demko. Też zaje fajnie się bawiłem. Mógłby ktoś dobry przypomnieć mi tytuł tej gry, bo nie pamiętam...? :> Byłbym wdzięczny. :]

Ps. Czy samo posiadanie Custom Firmware jest legalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I drugie demko w które świetnie mi się grało, to gra której tytułu mnie pamiętam ale biegaliśmy

Dnia 03.11.2007 o 21:39, Mc Verti napisał:

na około i rozwalaliśmy z bazooki i miecza roboty. Trzeba było rozwalić 99 przeciwników i bossa
i się wygrało demko. Też zaje fajnie się bawiłem. Mógłby ktoś dobry przypomnieć mi tytuł tej
gry, bo nie pamiętam...? :> Byłbym wdzięczny. :]


Nie jestem pewny, ale bodajże Bounty Hounds jest o podobnej tematyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 09:44, bartek_kawa napisał:

Nie jestem pewny, ale bodajże Bounty Hounds jest o podobnej tematyce



Ooo! To jest to :) Dzięki Ci.

Pozdrawiam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 21:39, Mc Verti napisał:

Ps. Czy samo posiadanie Custom Firmware jest legalne?

Yup, ale podobno tym samym rezygnujesz z gwarancji. Ale nie wiem jak to się sprawdza, gdyż i tak po uszkodzeniu naprawiają konsolki z CF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować