Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Strzeżcie się! Asasyni w kolektywie!

18 postów w tym temacie

Miło że w kolektywie dali strone o Assasin''s Creed. Nie będę musiała przeszukiwać całych googli w poszukiwaniu informacji o tej grze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko przydałby się kanał RSS do aktualności z Polskiego Centrum Assassin''s Creed...
Popracujcie nad tym to bedzie git...!!! A co do srronki to super jest!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanem Assassin''s Creed nie jestem, lecz z uwagą przyglądam się wszelkim nowym serwisom poświęconym tematyce gier. Z reguły kończy się crapem, choćby na przykładzie wielu stron w Kolektywie i ich "otoczki".

Wizualnie serwis OK (kilka rzeczy do poprawy), ale trochę dziwi mnie fusion na serwerach gramu :). Raz nie podoba wam się forum dyskusyjne w kolektywie, a innym razem obcy CMS (zapewne bez licencji komercyjnej). Ech gram gram, nic się nie zmienił :D. Niestety, na ten moment kilka serwisów w kolektywie istnieje tylko po to, by zajmować atrakcyjną domenę w sieci, a z kolei serwisy gier ciągle żywych i wręcz uniwersalnych jak Neverwinter Nights szybciutko znikają.

Mimo wszystko - powodzenia !

edit: mój błąd, chyba rzeczywiście ze "stopką" nie trzeba licencji komercyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko wersja kinowa z napisami byla, bo wtedy napewno kupie.

Niee no, napewno kupie i z dubbingiem. Nawet z lektorem xD Ale jak bedzie z dubbingiem to bede tylko klikal [skip], [skip]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować