Zaloguj się, aby obserwować  
Despeir

Jakich gier nalezy unikac? - poradnia forumowiczow

30 postów w tym temacie

Witam!

Jest juz temat/poradnia z grami, w ktore warto zagrac i je kupic. Ja natomiast chcialbym, aby ten temat byl poradnia jakich gier NIE NALEZY KUPOWAC. Wpisujcie tutaj wszystkie gry, z ktorymi mieliscie nieprzyjemnosc sie zetknac. Kazdy wybor nalezy oczywiscie umotywowac.

Niech bedzie to przestroga dla innych graczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radzę nie wypisywać gier cd-projektu ;]
No ale moim zdaniem Fable. Dałem dyche w biedronce i żałuję nawet 1h nie mam rozegrane takie nudne oO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postal

Popieram, Postal - gra dla maniaków filmów w stylu PIŁA:D
Na takich grach chodują się mordercy;p ( jak coś to jest moje zdanie i nikomu nic nie sugeruje żeby nie było ).
Tibia - także Runescape i kurde HICIOR w dziedzinie beznadziejności Metin 2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-9.99zł. -

i taniej.
Hmmmm...ja bym raczej uważał na ceny. W empiku na necie widziałem MOHEA za 200zł? Co mnie przeraziło, po czym w salonie kupiłem za 80zł. Więc raczej troszke internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowego TERMINATORA i to unikać szerokim łukiem :) Mimo ze grafa w miarę to sama rozgrywka prowadzi Cie po jednej możliwej linii bez żadnej możliwości zboczenia ze ścieżki (z invisible wallami włącznie) raz znalazłem taką ( cudem chyba zapomnieli walla podłożyć to mi napis wyskoczył: You are leaving combat i zaciemnienie ekranu :D)
Poza tym taka kasa za 4 godziny gry ( tyle potrzeba na jej spokojne ukończenie nigdzie się nie spiesząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:34, Akoss-94 napisał:

radzę nie wypisywać gier cd-projektu ;]
No ale moim zdaniem Fable. Dałem dyche w biedronce i żałuję nawet 1h nie mam rozegrane
takie nudne oO....



Kwestia gustu. Mi Fable się bardzo podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:18, Despeir napisał:

Ja natomiast chcialbym, aby ten temat byl poradnia jakich gier NIE NALEZY KUPOWAC.


To jest niesamowite, ale dzisiaj myślałem o takim temacie, kiedy siedziałem w wątku o Empire:Total War.
I nie żartuję.
A z gier, których nie polecam... W tej chwili niewarte kupienia jest właśnie E:TW.
Nie kupiłbym też raczej Dyplomacji (ale ją dostałem w prezencie kiedyś).
Generalnie - większość gier, które posiadam jest na poziomie od "wyżej niż przeciętny" do "bardzo dobry". Może dlatego, że zazwyczaj najpierw czytam opinie i recenzje zanim grę kupię.
Niestety, reklama E:TW to propaganda, której nie powstydziłby się dr Goebbels ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:34, Akoss-94 napisał:

radzę nie wypisywać gier cd-projektu ;]
No ale moim zdaniem Fable. Dałem dyche w biedronce i żałuję nawet 1h nie mam rozegrane
takie nudne oO....

Przeginasz :)
Fable nie jest kiepskie ale o gustach się nie rozmawia.

Crash Time 2 jest cienkie i lepiej tego nie kupować .Kolejna kaszanka od CI.
Sega Rally też nie należy kupować bo ma kiepskie sterowanie i nie da się zmienić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider - The Angel of Darkness i wszystkie poprzednie tytuły (może poza jedynką - urok pierwszej części). Katastrofalne sterowanie. Można stracić zaufanie do klawiatury jako kontrolera gier.

Jeżeli ktoś kocha prawdziwe samochody, a nie bambetle a''la operacja plastyczna Pameli Anderson, powinien trzymać się z daleka od Need for Speedów: Underground i późniejszych. Przeraża mnie to, w jakim kierunku poszła ta gra po wspaniałym Porsche 2000...

Jeśli ktoś zagrałby w symulator maszynisty, nie polecam serii Trainz, której główną atrakcją jest budowanie i ozdabianie makiet. Po prawdziwą symulację maszynisty odsyłam do darmowych gierek i stareńkiego, ale wspaniałego Train Simulatora.

EDIT: No i oczywiście wszelkich gier używających DRM-ów i SECURomów. Jeśli komuś tak bardzo zależało, aby uniemożliwić legalne granie, no to nie będziemy robić mu na złość ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować