Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2010 o 00:32, Izrafel92 napisał:

Nie mialem takiego konta.

A jak zinterpretowalbys ten dopisek?

standardowe koszty/inne stawki moga byc zastosowane.

xD


No właśnie w tym problem, że nijak, bo nie ogarniam tego ;P. Może to ta godzina :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 00:35, Izrafel92 napisał:

XDD

A jak juz sie cos placi na FB, to jak?


Poważnie Ci mówię, że pierwszy raz słyszę, że coś tam się płaci o.O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 00:40, Izrafel92 napisał:

Aaaa xD Czyli raczej nie ma sie co martwic ? xd

O opłaty? Nie wiem, nie chciałbym Cie wprowadzać w błąd ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 00:48, Starscream napisał:

Facebook jest zajebisty (2 dni temu zalozylem konto dopiero ale nvm:P), poza tym jest
worldwide a nie tylko dla przykrego zadupia jakim jest Polska


No nie wiem, ja tam nie uważam że mieszkam na zadupiu wiec mów za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 01:25, wolverine napisał:

> Facebook jest zajebisty (2 dni temu zalozylem konto dopiero ale nvm:P), poza tym
jest
> worldwide a nie tylko dla przykrego zadupia jakim jest Polska

No nie wiem, ja tam nie uważam że mieszkam na zadupiu wiec mów za siebie...

Mozesz uwazac albo nie uwazac ale taka jest prawda:D Jestesmy zacofani i biedni. W porównaniu do krajów zachodu i stanów wyglądamy jak slumsy. Smutna prawda, i uwierz mi ze mnie to boli bardziej niz pewnie 99% Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 01:54, Starscream napisał:

> > Facebook jest zajebisty (2 dni temu zalozylem konto dopiero ale nvm:P), poza
tym
> jest
> > worldwide a nie tylko dla przykrego zadupia jakim jest Polska
>
> No nie wiem, ja tam nie uważam że mieszkam na zadupiu wiec mów za siebie...
Mozesz uwazac albo nie uwazac ale taka jest prawda:D Jestesmy zacofani i biedni. W porównaniu
do krajów zachodu i stanów wyglądamy jak slumsy. Smutna prawda, i uwierz mi ze mnie to
boli bardziej niz pewnie 99% Polaków


Primo przesadzasz
Sekundo przesadzasz

Po pierwsze wiele pięknych miejsc ma polska to że twoja okolica np tak wygląda nie znaczy że cała polska taka

Po drugie bywam w Niemczech bywam we Włoszech Ameryke znam z opowieści latającej tam siorki i kuzyna (obecnie mieszkającego w Australi) i sorka ale USA to smietnik intelektualny niestety mający swoje wielkie betonowe konstrukcje :)

Aczkolwiek masz rację jesteśmy biedni bo głownie narzekamy :) bo głownie jesteśmy niemiłym nietolerancyjnym narodem któremu wiecznie źle .

Żona kuzyna (australijka ) po kontakcie z Polakami (czyli nami) urzędami w Polsce (nawet i pocztowymi) obsługą klienta w sklepach i wszechobecnym nabijaniem w butelkę wyjechała stąd aż się kurzyło

To się zgodzę ale nigdy że cała polska to slums:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2010 o 02:32, Ponury666 napisał:


Żona kuzyna (australijka ) po kontakcie z Polakami (czyli nami) urzędami w Polsce (nawet
i pocztowymi) obsługą klienta w sklepach i wszechobecnym nabijaniem w butelkę wyjechała
stąd aż się kurzyło

To się zgodzę ale nigdy że cała polska to slums:)

Dobra to nie temat o Polsce tylko o Facebooku:P Wiec lepiej skonczyc OT
BTW Zaspałem do budy:D I jeszze mam kaca na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten serwis jest wygodniejszy i bardziej przejrzysty od Naszej Klasy (co prawda troche to zajeło, ale w końcu się przyzwyczaiłem i opanowałem wszystkie funkcje)... Zauwazyłem nawet że na ten pierwszy serwis przestałem wchodzić ; D Albo jak już to tylko sprawdzam czy jacyś znajomkowie dali jakieś nowe komcie albo zdjątka i odpalam Facebooka i siedzie na nim z 20min ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem stanowczo za Facebookiem. Denerwuje mnie to że Polacy zawsze musza byc "inni", caly swiat uzywa FB ale nie polacy bo mamy przeciez NK, caly swiat uzywa Messengera ale nie Polacy bo mamy te gowniane GG. A potem znajomi Szwedzi mi piszą na jakiej ja to wsi mieszkam ze mam tylko kilku znajomych na FB :D (ta wieś to Katowice :D)

Jak dla mnie mega plusem na FB jest aplikacja o nazwie Farmville ;) Mega wciagajaca, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 09:40, hammerfall87 napisał:

Facebook to jakaś nowa moda :) aż sobie konto założyłem


Fakt. Facebook robi się coraz bardziej ciekawszą opcją dla szarego usera. Aż się skuszę też na założenie konta. Trzeba ogarnąć serwis. Opcjami i tak miażdży i fotkę, i naszą klasę i inne tego typu serwisy.

Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 09:12, Makus89 napisał:

Jak dla mnie mega plusem na FB jest aplikacja o nazwie Farmville ;) Mega wciagajaca,
polecam ;)


To zobacz sobie jeszcze Mafia Wars, Texas Hold''Em Poker i Minekey ;)
No i jest tez sporo fajnych mniejszych gierek we Flashu, sa tez rankingi globalne, wsrod znajomych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2010 o 09:12, Makus89 napisał:

Jak dla mnie mega plusem na FB jest aplikacja o nazwie Farmville ;) Mega wciagajaca,
polecam ;)


Castle Age lepszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Wszystkie te portale społecznościowe to nic innego jak sposób na zarabianie kasy na ludziach, którzy nie mają co robić i nie potrafią sobie zagospodarować czasu to siedzą durnie przed kompem. Konto mam bo oczywiście dostawałem od sporej liczby znajomych zaproszenia, ale nie zmienia to niestety mojego zdania o takich portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie, znam bardzo duzo osob uzaleznionych od roznych portali, w szczegolnosci od FB. Sam kiedys siedzialem co najmniej pol godziny dziennie na Facebook''u, mimo ze mialem malo czasu.. Teraz siedze kilka minut dziennie, chyba ze ktos mnie na czacie zagada, wtedy moze to potrwac dluzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować