Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2010 o 20:05, Graszcz napisał:

jak masz zdjecie z fejsbuka, to na podstawie oryginalnej nazwy pliku mozesz namierzyc
profil. bodajze trzecia sekwencja cyfr to ID profilu

z grona ma tą fotkę z tego co się orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poznałem ostatnio taka miłą Włoszkę z Warszawy podała mi imię i nazwisko, niestety kiedy wpisuję je na fejsie wyskakują mi inne, i chodzi mi o to czy nie można w jakiś sposób ograniczyć wyszukiwania osób tylko do Warszawy bo tam właśnie ona mieszka, był bym wdzięczny za pomoc w końcu wiecie jak to jest jak się pozna dziewczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, klikasz po lewej stronie w zakładkę Osoby i po chwili wyskakuje Ci okienko z możliwością wpisania lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 16:11, PJ_MW napisał:

W zakładce Prywatność jest taka możliwość.

Dzięki a mógł byś dać zdjecie albo dokładniej opisać bo ja zielony jeżeli chodzi o facebooka i nie umiem tego za cholerę znaleść był bym niezmiernie wdzięczny :)

Ok już znalazłem dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz dane w pole Szukaj, następnie klikasz na Zobacz więcej wyników i potem na lewo> Osoby i lokalizacja. Jak chcesz to podaj mi jej imię i nazwisko, to od razu prześle Ci link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 21:53, zerohunter napisał:

"właśnie odpowiedział/a na pytanie dotyczące użytkownika"

Da się zablokować pokazywanie mojej osoby w tej aplikacji?


Niestety nie, taki myk zrobili, pisało przecież, że głosowanie jest anonimowe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 21:07, Arclight napisał:


A teraz nie mozna? (nie chce probowac...)
Z tego co slyszalem po kliknieciu "Submit" trzeba wstrzymac sie od logowania i wykonywania jakichkolwiek czynnosci zwiazanych z kontem fb przez 14 dni i konto wraz ze wszystkim co na nim jest jest permanentnie usuwane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy istnieje jakis program(najlepiej pod chrome), którym mógłbym ściągać całe albumy za jednym kliknięciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem kiedy wchodze na fejsika, to wyświetla mi się cała biała strona i mam tylko ten górny panel z "strona główna" "profil" itp. Ktoś wie jak to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj dluzej/odswierz strone (ctrl + F5)/wyczysc cache i cookies przegladarki/zmien przegladarke/kliknij na ktoras strone z gornego panelu, potem wroc (nie backspace''em), klikajac ''facebook'' w lewym gornym rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie takie: czy po zablokowaniu jakiejś osoby może ona odblokować się automatycznie po upływie jakiegoś tam czasu czy nie? Szukałem w necie, ale nic takiego nie znalazłem więc dlatego pytam, może ktoś wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować