Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2011 o 20:57, Dared00 napisał:

To ty decydujesz, co znajdzie się na "twoim" FB. Jeżeli widzisz tylko
> bezwartościowe gówna i bzdury które nikogo nie obchodzą
to jest to tylko twoja wina.


Sorry, ale chyba wina ludzi którzy tylko to postują. Widziałem FB znajomych... I człowieku, jestem zażenowany...
Ogólnie cały Facebook do mnie nie przemawia. Jak dla mnie bzdura, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 20:40, Piterixos napisał:

Nie wiem jak wygląda poziom FB, ale jeśli jest zbliżony do tego co prezentuje NK, to
naprawdę...


Nie wiem, jak w chwili obecnej wygląda poziom NK (a słyszę same pomstowania praktycznie, więc na pewno dobrze nie jest), ale tak czy siak poziom to wina przede wszystkim użytkowników, chociaż twórcy strony również ponoszą winę dodając nowe funkcje, które są do niczego niepotrzebne i sugerując, że oni wiedzą lepiej, co jest dla nas dobre, a co nie. A z tych funkcji użytkownicy robią jeszcze większy szajs. Ot, cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 20:40, Piterixos napisał:

Nie wiem jak wygląda poziom FB, ale jeśli jest zbliżony do tego co prezentuje NK, to
naprawdę...

Inaczej to NK jest zbliżone to FB
Co pojawi się na FB po jakimś czasie jest na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 22:18, Mielcus napisał:

Inaczej to NK jest zbliżone to FB
Co pojawi się na FB po jakimś czasie jest na NK


No wiem, że to NK ściąga od FB, ale chodzi mi o to, że na NK jakiś czas byłem, a na FB nigdy nie miałem konta więc logiczne, że porównuję w tą stronę...zresztą to i tak nie ma większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , może głupie , ale co tam. Jak dodać kierunek studiów? Jak zaznaczam uczelnie to mam do wyboru tylko rok ukończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Sądziłem, że gramsajty działają jak większość blogów, dlatego więc chciałem umieścić w nim "Like Boxa" przenoszącego do strony zespołu w którym gram, jednak gdy próbuję wkleić kod źródłowy we wpisie po jego opublikowaniu nic się nie wyświetla. Wiecie może na czym polega problem? Gramsajty nie są kompatybilne z html5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie posiadam konta na facebooku czy nk i w żadnym wypadku nie czuję abym cokolwiek tracił, wręcz przeciwnie zyskuję prawdziwe relacje między przyjaciółmi. Komunikator i telefon komórkowy w zupełności aż za nadto mi wystarcza. Nie wyobrażam sobie tracenia dziesiątek godzin na facebook''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie profile FB będą po zmianach 30 września wyglądały na nowo, z wielką okładką profilu i timeline bez możliwości wyłączenia i powrotu do starego, prostego wyglądu? Czy będzie to opcjonalne, ten nowy wygląd profilu i będzie można pozostać przy starym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, ale jak mogę poznać/zmienić swoją datę urodzenia? Otóż na swoim fejsbukowym koncie nie podałem prawdziwych danych, data urodzenia też była zmyślona, więc teraz jej nie pamiętam. A potrzebne mi to jest do logowania się z innej lokalizacji. Chyba że da się to jakoś obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć coś z listy ulubionych muzyków, gier, filmów itd? Kiedyś jak dodawałem to pamiętam, że jak kliknąłem na któryś to pojawiał się przycisk "Usuń", teraz go nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 16:31, Azvar napisał:

Jak usunąć coś z listy ulubionych muzyków, gier, filmów itd? Kiedyś jak dodawałem to
pamiętam, że jak kliknąłem na któryś to pojawiał się przycisk "Usuń", teraz go nie ma
:/

Wejdź na daną stronę i powinieneś mieć po lewej opcję "Nie lubię" czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Opinii na temat facebooka wiele, ale tak naprawdę nadal nie wiem, co za tym słowem się kryje. Czy ta internetowa platforma społeczna to kolejny gadżet czy może narzędzie przydatne na co dzień ? Służy do komunikacji ze znajomymi, organizowania wszelkiej maści eventów.. o tym słyszałem, to powszechnie znane elementy.. ale już takie forum.. posiada facebook choćby coś na wzór internetowego forum ? Czy bez ''''sweet foć'''' jest szansa na to, by kogoś poznać, porozmawiać ? Za wszelkie rady będę wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować