Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

A dla mnie facebook nie istnieje tak samo jak nasza klasa, fotka i inne temu podobne serwisy [ co prawda te wymienione przeze mnie to oczywiście inny kaliber niż facebook aczkolwiek z grubsza o to samo chodzi ]. Ani mi to do szczęścia niepotrzebne ani tym bardziej niezbędne, ani mi się do niczego nie przyda [ bo niby do czego, hę? ]. Potrzebuję komunikacji z ludźmi? Mam komunikatory / maila / telefon. Potrzebuję info? Mam google + to co wyżej, potrzebuję w coś zagrać? Mam tyle swoich gier że mi facebookowe niepotrzebne, taka prawda. I tak szczerze mówiąc nie mam nic do ludzi którzy mają tam konta [ bo znaleźć teraz kogoś kto NIE MA to niemalże cud ] pomijając jakichś nerdów co się tym jarają strasznie ale z drugiej strony nie rozumiem co tu takiego jest cool ... bo nie powiecie mi chyba że oglądanie tych samych mord co na nk choćby. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to masz lepiej, bo u mnie 90% znajomych powyrzucało komunikatory, lub w ogóle nie wchodzi na nie. Kasy na telefonie ciągle brak, a funduszy na doładowanie też nie widać. Więc praktycznie 0 kontaktu. No i właśnie dlatego założyłem facebooka... Wszyscy siedzą tam 24/7 i jak coś tylko chcę się dowiedzieć/umówić/pożyczyć/zapytać/cokolwiek odpowiedź dostaje w mniej niż 10 minut. Nie używam w sumie fb do niczego innego, czasami tylko gdy ktoś napisze coś ciekawego na "wallu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem Facebook to jeden krok na przód w stosunku komunikatorów i portali społecznościowych... kilka nowych rzeczy, inny image, różne bajery. Tak na serio to nie rozumiem ludzi siedzących tam po 24/7 co tam takiego jest, że można tyle siedzieć?? przecież to wszystko się robi nudne.. przynajmniej dla mnie. Każdy ma swoje zdanie, ale według mnie to jest po prostu denne jak flaki z olejem, ja tam wolę wyjść na dwór niż siedzieć na tym facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 01:08, muniok napisał:

Moim skromnym zdaniem Facebook to jeden krok na przód w stosunku komunikatorów i portali
społecznościowych... kilka nowych rzeczy, inny image, różne bajery. Tak na serio to nie
rozumiem ludzi siedzących tam po 24/7 co tam takiego jest, że można tyle siedzieć?? przecież
to wszystko się robi nudne.. przynajmniej dla mnie. Każdy ma swoje zdanie, ale według
mnie to jest po prostu denne jak flaki z olejem, ja tam wolę wyjść na dwór niż siedzieć
na tym facebooku.



Witam!.Ja z kolei zanim się zarejestrowałam na Facebooku dużo o nim słyszałam,namawiano mnie,ale jakoś nie byłam przekonana,może dlatego,że każdy może przeczytać nasze wpisy.A jednak postanowiłam założyć swoje konto,z początku nawet mnie bawiło,ale z każdym dniem coraz rzadziej tam zaglądałam,teraz tylko wówczas, gdy mam informacje,że coś ktoś do mnie napisał.Wydaje mi się,że nk jest bardziej dyskretniejsza. Oczywiście, zgadzam się z tym,że lepiej wyjść na spacer,niż siedzieć na tym portalu.Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy dodajesz jakiś wpis, możesz kliknąć tam w taki znaczek u góry po prawiej i ustawić widoczność wpisu dla wszystkich/znajomi znajomych/znajomi, a jeśli nawet dla wszystkich znajomych jest za mało dyskretnie, można ustawić tylko wybrane osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie nikt nie przekonuje do facebooka [ bo jeśli już to kiedyś namawiano mnie na nk i farmę [?!]] i tyle.

Dnia 24.10.2011 o 22:29, Nieznajomosc napisał:

Poznałem jak na razie kilka nowych koleżanek :)

A ja o dziwo poznałem kilka przez ... maila. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 22:38, HeadMaaaster napisał:

No to masz lepiej, bo u mnie 90% znajomych powyrzucało komunikatory,

Komunikator to także xf. ;-) Poza tym ciągnąc ich temat ... komunikatory są dobre dopóki nie korzysta się z tego syfiastego gg tylko jakieś alternatywy.
>Kasy na telefonie ciągle brak, a funduszy na doładowanie też nie widać.

Dnia 24.10.2011 o 22:38, HeadMaaaster napisał:

Więc praktycznie 0 kontaktu.

Szczęśliwi ci którzy mogą zarabiać sami na siebie. :-P
>No i właśnie dlatego założyłem facebooka...
A mnie to nadal nie przekonuje, nadal nie mogę czasem zrozumieć co tak ludzi w tym jara no ale to ich banie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra w jakiś dziwny syfny link weszła i teraz ilekroć otworzy sobie okienko z czatem automatycznie jakiś bot wpisuje jej hi i wysyła wiadomość, po hi zdarza mu się wysłać jeszcze zapewne syfniejszy link. Z racji iż nie korzystam z fb ani innych portali społecznościowych, zielonego pojęcia nie mam jak temu zaradzić.
Dobra okazja była to zrobiłem formata, reinstal, zainstalowałem antywira, kazałem się jej zalogować, zmienić hasło, zdezaktywować konto. Po zalogowaniu wciąż to samo ;/ Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 23:03, nightfaler napisał:

Siostra w jakiś dziwny syfny link weszła i teraz ilekroć otworzy sobie okienko z czatem
automatycznie jakiś bot wpisuje jej hi i wysyła wiadomość, po hi zdarza mu się wysłać
jeszcze zapewne syfniejszy link. Z racji iż nie korzystam z fb ani innych portali społecznościowych,
zielonego pojęcia nie mam jak temu zaradzić.
Dobra okazja była to zrobiłem formata, reinstal, zainstalowałem antywira, kazałem się
jej zalogować, zmienić hasło, zdezaktywować konto. Po zalogowaniu wciąż to samo ;/ Any
ideas?

To większości ludzi przychodzi, w tym mi. Znaczy się już przestało, ale w jeden dzień dostałem to od pięciu "znajomych". Najlepiej po prostu nie odpisywać i nie wchodzić w linki. Powinno przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2011 o 23:14, Nikodem95 napisał:

To większości ludzi przychodzi, w tym mi. Znaczy się już przestało, ale w jeden dzień
dostałem to od pięciu "znajomych". Najlepiej po prostu nie odpisywać i nie wchodzić w
linki. Powinno przejść.


Tyle, że ona weszła i sama zaczęła wysyłać. Chyba jasno się wyraziłem w poprzednim poście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

remember the 5th of November :) jeszcze tylko jeden dzień. ciekaw jestem czy uda im się wyłączyć tego facebooka czy też nie? Może gdzieniegdzie będzie jak końcowa scena z filmu surogaci :) co poniektórzy w końcu wyjdą z domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 14:06, PJ_MW napisał:

teraz skupiamy sie na okupowaniu giełd i miast, także nie mamy na to czasu


Czy na każdym kroku musisz spamować? Co ten Twój post ma związanego z tematem tego wątku? Degrad -2. następny degrad będzie równy banowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok? już w porządku? po prostu piszę, dlaczego nie atakujemy facebooka, mamy wieksze priorytety.
we are anonymous. we are legion. we do not forgive. we do not forget. expect us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować