Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2011 o 18:01, Nikodem95 napisał:

Jak wejdę w jakąś aniketę, to mam biały ekran + ramka z tytułem ankiety. Co z tym zrobić,
żeby działało ( jak było wcześniej)?

Już sobie poradziłem. Otworzyłem raz w nowym oknie i teraz działa już normalnie na wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 15:18, PJ_MW napisał:

wszystko ok? już w porządku? po prostu piszę, dlaczego nie atakujemy facebooka, mamy
wieksze priorytety.
we are anonymous. we are legion. we do not forgive. we do not forget. expect us

Ahahaha, wielki z ciebie Anonymous. 4chana odkrył i myśli, że jest wielki. Skończ najpierw szkołę i przestań używać przekleństw jako przecinków, to może dorośniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. co to jest 4chan(jakis skrot od fortuny po angielsku?)
2. skonczylem juz politechnike wroclawska 4 lata temu, ty natomiast zapewne juz 5 rok konczysz druga klase gimnazjum
3. gdzie niby uzywam przeklenstw jako przecinkow(albo w ogole ich uzywam)
przepraszam, ale wydaje mi sie, ze jestes pod wplywem srodkow odurzajacych(to tlumaczy twoje zachowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 18:22, PJ_MW napisał:

1. co to jest 4chan(jakis skrot od fortuny po angielsku?)
2. skonczylem juz politechnike wroclawska 4 lata temu, ty natomiast zapewne juz 5 rok
konczysz druga klase gimnazjum
3. gdzie niby uzywam przeklenstw jako przecinkow(albo w ogole ich uzywam)
przepraszam, ale wydaje mi sie, ze jestes pod wplywem srodkow odurzajacych(to tlumaczy
twoje zachowanie)


Albo panowie wrócicie do tematu tego wątku, albo zaraz posypią się nagrody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 18:34, Dominik000 napisał:

Ja mam małe pytanko. Jak dodać ankietę na facebooku??


Klikasz zadaj pytanie, znajdujące się nad miejscem w którym wpisujesz swój status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo dużo mówiło się,że 5 listopad będzie końcem Facebooka,straszą ludzi,uważam niepotrzebnie.Jest już 6 listopad i na całe szczęście Facebook działa normalnie.Pozdrawiam fanów tego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 11:52, foremniaczka napisał:

Ostatnio bardzo dużo mówiło się,że 5 listopad będzie końcem Facebooka


Miał być atak 5 listopada i pewnie był ale nieudany. Zamierzała go wykonać tylko nieliczna część (większość Anonów nie popierała tego) grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że anoni wypowiadali się już długo przed 5 listopada, że nie mają w planach niszczenia facebooka (chyba na twitterze). Głupia plotka a już użytkownicy internetu zrobili swoje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to szkoda, że ten atak nie miał miejsca. Osobiście nie lubię tego, że cały świat zwariował na punkcie tego portalu, wszędzie można coś "polubić", wszystkie pierdoły do gier itp dostajemy po polubieniu jakiegoś konta na FB i tak dalej. Jak dla mnie mogłoby tego dziadostwa w ogóle nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 20:38, Hartus napisał:

A to szkoda, że ten atak nie miał miejsca. Osobiście nie lubię tego, że cały świat zwariował
na punkcie tego portalu, wszędzie można coś "polubić", wszystkie pierdoły do gier itp
dostajemy po polubieniu jakiegoś konta na FB i tak dalej. Jak dla mnie mogłoby tego
dziadostwa w ogóle nie być.


<piątka>
Szkoda, że nie było ataku, szkoda że ci goście nie zorganizują się na poważnie i tego nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 20:42, Outlander-pro napisał:

Nie rozumiem was, nic wam ten portal nie przeszkadza, życia nie utrudnia i chcielibyście
by został zniszczony. Co to za logika?

Ano taka, że gdy chcę np zdobyć klucz beta do jakiejś nowej gry to muszę polubić kanał producenta na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 20:38, Hartus napisał:

Osobiście nie lubię tego, że cały świat zwariował
na punkcie tego portalu, wszędzie można coś "polubić", wszystkie pierdoły do gier itp
dostajemy po polubieniu jakiegoś konta na FB i tak dalej.

Tu się akurat zgodę, że faza na facebooka jest aż nadto widoczna. Ale ktoś podobno zgłosił jakąś stację radiową za to, że odsyłała w czasie audycji do swojego konta po informacje (których nie można uzyskać w inny sposób!), także może przynajmniej w PL zostanie to utemperowane. Niemniej jednak moje zdanie o facebooku nie jest negatywne. Dzięki niemu odnowiłam znajomość z dawnym bliskim znajomym nie widzianym od 4ech lat (!!!). W innej sytuacji nie byłoby to możliwe (chyba, że przypadkowe spotkanie na ulicy). Inna sprawa to dostęp do unikatowych zdjęć np "polubianego" sportowca czy muzyka (a zaznaczenie w opcjach, że go lubisz to żadna ujma przecież). Także masz trochę racji, ale w 100% nie moge sie z Tobą zgodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że Facebook jest złą rzeczą. Tak jak mówisz można tam znaleźć wiele niepublikowanych nigdzie indziej materiałów, nawiązać znajomości. Nie podoba mi się tylko ta cała otoczka, zachęcanie do polubienia każdej pierdoły, wymaganie posiadania konta na FB aby dostać coś co normalnie można by było udostępnić na oficjalnej stronie i tak dalej. Czasami czuję się jak jaskiniowiec gdy widzę jak wszyscy się jarają tym portalem, ale mi się bez niego dobrze żyje. Niech sobie jest, ale dlaczego musi się wpierdzielać w moje życie nawet gdy nie chcę się tam rejestrować? Ja wiem, że jest na to moda, ale niech dadzą spokój tym, których to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 20:42, Outlander-pro napisał:

Nie rozumiem was, nic wam ten portal nie przeszkadza, życia nie utrudnia i chcielibyście
by został zniszczony. Co to za logika?


Owszem, przeszkadza. Irytująco stara się wszędzie wciskać. Nie tylko w necie, to co ta strona (między innymi) zrobiła z dzisiejszą młodzieżą jest co najmniej obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 21:08, Hartus napisał:

Ja wiem, że jest na to moda, ale
niech dadzą spokój tym, których to nie interesuje.

Dokładnie. Też uważam, że facebook jest aż nadto propagowany. Ja korzystam z niego celem komunikacji ze znajomymi (nie każdy dziś ma gg i z niektórymi po prostu ciężko się porozumieć) no i czasami oglądam zdjęcia np. ulubionych sportowców czy muzyków. Uważam, że zdrowe korzystanie z tego typu portali nie jest złe, czasem wręcz pomocne. No i mamy swoją grupę na roku na studiach i tam sporo newsów jest podawanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 21:21, Skazeusz napisał:

Owszem, przeszkadza. Irytująco stara się wszędzie wciskać. Nie tylko w necie, to co ta
strona (między innymi) zrobiła z dzisiejszą młodzieżą jest co najmniej obrzydliwe.

Możesz wyjaśnić? Jak dla mnie, to nie Facebook jest źródłem problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować