Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2011 o 10:06, foremniaczka napisał:

Witaj!.Ja także nie wchodzę tam, codziennie,chociaż denerwuje mnie jedna rzecz,że ciągle
mam jakieś wiadomości i w sumie nie wiem jak tego się pozbyć,że ktoś kogoś chwali,czy
komuś coś życzy.Dla mnie są ważne informacje które są tylko i wyłącznie dla mnie.Nie
wiem co mam zrobić żeby tych powiadomień mnie nie interesujących się pozbyć.Pozdrawiam.

Strzałka z prawej strony na górze->Ustawienia konta-> Powiadomienia i tam edytujesz sobie, co chcesz, a co nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 23:34, kuba9876543210 napisał:

Wie ktos gdzie mozna zrobic tak, zeby zaden ze znajomych nie widzial jakich mam znajomych
poza np. rodzina i wspolnymi znajomymi?
U kogos to widzialem i chcialbym tez tak sobie zrobic.


Wchodzisz na swój profil i u góry po prawej masz "Edytuj profil". Tam klikasz "Znajomi i rodzina" Teraz możesz zmienić kto widzi Twoich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Z prawej strony miałem taki pasek, gdzie wyświetlały się informacje o tym kto co polubił, jaki komentarz dodał itd. A teraz pasek zniknął, mam tam tylko listę znajomych. Przejrzałem wszystkie ustawienia i normalnie albo jestem ślepy albo jest to tak ukryte że nie mogę znaleźć. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam włączony czat i moge wlaczyc czyjes okienko i wyslac wiadomosc,ale nie dostane odpowiedzi w czacie, a sam musze otworzyc zakładke wiadomosci i tam za chwile sie odswieza i pokazuje odpowiedz od osoby. Nie moge dostac odpowiedzi w okienku czatowym ,a nawet jesli dostane to nie pokazuje mi sie znaczek kopertki czyli ze dostałem wiadomosc,sam musze odwiezac strone na tej stronie,w której pisałbym do kogos nie na czacie a offline. Co robic? To bardzo niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 20:43, WIkitory napisał:

Mam problem. Mam włączony czat i moge wlaczyc czyjes okienko i wyslac wiadomosc,ale nie
dostane odpowiedzi w czacie, a sam musze otworzyc zakładke wiadomosci i tam za chwile
sie odswieza i pokazuje odpowiedz od osoby. Nie moge dostac odpowiedzi w okienku czatowym
,a nawet jesli dostane to nie pokazuje mi sie znaczek kopertki czyli ze dostałem wiadomosc,sam
musze odwiezac strone na tej stronie,w której pisałbym do kogos nie na czacie a offline.
Co robic? To bardzo niewygodne

Mi tak się dzieje przez zmulający net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam pewien problem z owym serwisem. Około 3 dni temu logowałem się na fb i spotkało mnie coś dziwnego, bo ekran wygląda jakby ładowało się jakieś zdjęcie i nic nie można zrobić. Dziś zalogowałem się znów i dalej to samo. Dołączam screena.

20111218220715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na facebooku da się znaleźć kogoś mając tylko nazwisko i miejsce zamieszkania? To znaczy czy w kryteriach wyszukiwania danej osoby da się jakoś ograniczyć je do danego kraju? Jeśli tak to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie. Dzisiaj na fb wyskoczyło mi potwierdzenie tożsamości. Robiłem wszystko co mi kazali, w końcu dotarłem do pkt. wpisania nr telefonu, by zatwierdzić sms tą swoją tożsamość, no to wpisałem ten numer. Tyle, że ten SMS przyszedł mi po 5-10 minutach(a nawet 2), gdy już zamknąłem to cało okno. Teraz gdy chce wpisać jeszcze raz ten numer telefonu, to nie mogę ponieważ wyskakuję mi taki komunikat: "W krótkim czasie przesłałeś(aś) zbyt wiele żądań dotyczących kodu. Spróbuj ponownie później." Odczekałem 3h i dalej nie mogę tego wpisać. No i pytanie się rodzi - Czy ktoś wie po jakim czasie mogę znów wpisać ten numer telefonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograniczyc mozna do miasta, szkoly i pracy.
Sam kraj nie wystarczy, podejrzewam za duzo by bylo wynikow.

@Graszczur

Lamales w jakis sposob regulamin (mi np. usuneli jedno konto za indeksowanie danych objetych ochrona przez robots.txt)? Dane miales prawdziwe (przede wszystkim imie, nazwisko, ew. data urodzenia)? Komus pozyczales konto?
moze probowac pisac na: disabled@facebook.com
z tym ze czas oczekiwania moze wyniesc nawet pare tyg., bo uzytkownikow duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 00:26, kuba9876543210 napisał:

(przede wszystkim imie, nazwisko, ew. data urodzenia)

Właśnie podejrzewam, że to przez nieprawdziwe dane, więc pisanie do supportu chyba nie ma sensu. Trudno, trzeba będzie założyć kolejne na wpół anonimowe konto, bo nadal nie mam zamiaru podawać im swoich prawdziwych danych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecierpiałem niecierpiałem....hmmm nagle większość znajomych już nawet na gg nie siedziała :)
Potem forum uczelniane i wszelka informacja tam się przeniosła. I wczoraj ad2012 padł i mój opór założyłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie w sumie z ciekawości pytanie mam... wie ktoś jak usunąć kogoś z pozycji ''''Osoby które mnie inspirują''''? Bo zauważyłem, można tam przemieszczać, ale nie widzę, żeby dało radę usunąć. oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 13:43, Pablovy napisał:

Takie w sumie z ciekawości pytanie mam... wie ktoś jak usunąć kogoś z pozycji ''''Osoby
które mnie inspirują''''? Bo zauważyłem, można tam przemieszczać, ale nie widzę, żeby
dało radę usunąć. oO

Nacisnąć na ikonkę tej osoby i nacisnąć na klawiaturze delete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować