Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2012 o 21:10, Dared00 napisał:

Powyłączaj wszystko jeszcze raz.


Wszystko mam odznaczone (żadnych ptaszków i żadnej koperty w widoku "ogólnym" na powiadomienia), mimo to powiadomienia o nowych linkach przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 20:09, Minamir napisał:

> Powyłączaj wszystko jeszcze raz.

Wszystko mam odznaczone (żadnych ptaszków i żadnej koperty w widoku "ogólnym" na powiadomienia),
mimo to powiadomienia o nowych linkach przychodzą.


Oznacz jako spam i będą lądowały w folderze spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 22:21, Daelor napisał:

...ale bez trolli, spamerstwa, ikonek za prawdziwy hajs i innych fotkowych syfów :)

Tak.... wiem. Odpowiadam na post sprzed dwóch lat..... ale z pewnym zamierzeniem.
Czy dalej podtrzymujesz swe zdanie, że nie ma tam trolli i spamerstwa oraz syfu ? :>

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 00:41, Braveheart napisał:

Tak.... wiem. Odpowiadam na post sprzed dwóch lat..... ale z pewnym zamierzeniem.
Czy dalej podtrzymujesz swe zdanie, że nie ma tam trolli i spamerstwa oraz syfu ? :>


Nie wiem, co tam niecnie knujesz, ale podtrzymam swoją opinię :P (sam jestem tam spamerem i trollem, więc się nie liczy, hohoho).
Trolla możesz ukryć, spam na tablicach - również. Syf - wywalasz i blokujesz paroma kliknięciami. Jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 10:53, Daelor napisał:

Nie wiem, co tam niecnie knujesz, ale podtrzymam swoją opinię :P

Nic nie knuje ]:->

Dnia 02.02.2012 o 10:53, Daelor napisał:

(sam jestem tam spamerem i trollem, więc się nie liczy, hohoho).

Chociaż szczery :)

Dnia 02.02.2012 o 10:53, Daelor napisał:

Trolla możesz ukryć, spam na tablicach - również. Syf - wywalasz i blokujesz paroma kliknięciami.
Jest nieźle.

Właśnie... możesz ukryć, możesz zablokować itepe itede ettece. :P
Co nie zmienia jednak faktu, że trolling i spam jest na potęgę i nie bez kozery dali takowe opcje :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 20:17, Sericulum napisał:

Pytanko. Czy jest coś takiego jak na nk, że widzimy kto wchodził na nasz profil?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 20:24, Dared00 napisał:

> Pytanko. Czy jest coś takiego jak na nk, że widzimy kto wchodził na nasz profil?

Nie.


To dobrze, dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Portal fanowski Diablo III zorganizował konkurs, który polega na tym, że trzeba na ich profilu na Facebooku opisać krótko swoją przygodę z tą serią. Jako, że nie używam tego portalu to zrobiłem sobie na tą okazję fikcyjne konto i dodałem posta. Problem w tym, że widzę go tylko ja. Tzn, nie widać go gdy nie jestem zalogowany lub loguję się z konta kolegi. O co chodzi? On tam w końcu jest czy go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z czatem. Widzę wszystkich dostępnych, okienko czatu pokazuje się normalnie bez problemu (poza tym, że zniknęła ikonka ustawień), ale gdy klikam na kogoś aby otworzyć okno rozmowy nic nie wyskakuje. Natomiast kiedy ktoś do mnie pisze, nie dostaje powiadomienia nawet, a słyszę tylko dźwięk przychodzącej wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 10:51, noobie napisał:

Mam problem z czatem. Widzę wszystkich dostępnych, okienko czatu pokazuje się normalnie
bez problemu (poza tym, że zniknęła ikonka ustawień),

A czy ikonki ustawień nie ma przypadkiem na dole? Bo ja raz miałam na górze, teraz na dole...

Dnia 25.02.2012 o 10:51, noobie napisał:

okno rozmowy nic nie wyskakuje.

Mnie się tak dzieje tylko na niektórych kompach. U mnie śmiga, u siostry kaleczy - włącznie z opisanymi przez Ciebie błędami. A dziwne to, bo mamy to samo połączenie internetowe.

Dnia 25.02.2012 o 10:51, noobie napisał:

a słyszę tylko dźwięk przychodzącej wiadomości.

Może masz dźwięk słabo sprzężony z wiadomościami. A jak już dostajesz i ją widzisz to ZAWSZE masz dźwięk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 11:16, Nikodem95 napisał:

> /.../
Teraz każdy ma problemy z facebookiem. Też tak czasami mam, powinno przejść po jakimś
czasie...

Od tygodnia mam ten problem...
Boje się, że to przez wtyczkę ad block do chrome. Zablokowałem nią sobie wykakujące reklamy "emotków" i mniej więcej od tamtej pory mam ten własnie problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2012 o 11:28, Latimeria napisał:

A czy ikonki ustawień nie ma przypadkiem na dole? Bo ja raz miałam na górze, teraz na
dole...

Nie ma w ogóle.

Dnia 25.02.2012 o 11:28, Latimeria napisał:

Mnie się tak dzieje tylko na niektórych kompach. U mnie śmiga, u siostry kaleczy - włącznie
z opisanymi przez Ciebie błędami. A dziwne to, bo mamy to samo połączenie internetowe.

Może i to przez kompa, od 3 lat bez formatu :D

Dnia 25.02.2012 o 11:28, Latimeria napisał:

Może masz dźwięk słabo sprzężony z wiadomościami. A jak już dostajesz i ją widzisz to
ZAWSZE masz dźwięk?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 18:32, Nikodem95 napisał:


> Od tygodnia mam ten problem...
Nie Ty jeden masz od tygodnia problem, a może i dłużej :)

Pozostaje tylko czekać, a jakby tak napisać do obłsugi fejsa czy coś :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: czy ostatecznie wszyscy tak czy siak będą mieli ta linię czasu, czy jak to tam? Bo jest to tak beznadziejne, tak chaotyczne i nieczytelne, że aż nie moge wyjść z podziwu, że ktoś zarządzający tak wielkim portalem w ogóle dopóścił wcielenie tak okropnego projektu w życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 13:54, MKRaven napisał:

Takie pytanko: czy ostatecznie wszyscy tak czy siak będą mieli ta linię czasu, czy jak
to tam?

Tak.

Dnia 26.02.2012 o 13:54, MKRaven napisał:

Bo jest to tak beznadziejne, tak chaotyczne i nieczytelne, że aż nie moge wyjść
z podziwu, że ktoś zarządzający tak wielkim portalem w ogóle dopóścił wcielenie tak okropnego
projektu w życie?

Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś wyłączyć na fejsbuku powiadamianie moich znajomych o każdym moim pierdnięciu? Chodzi mi o to, że ilekroć skomentuję jakieś zdjęcie czy coś (powiedzmy na jakimś fanpage''u), moi znajomi są o tym informowani na swoich tablicach. Nie chcę tego. Wiem, że to działa w drugą stronę (czyli mogę ukryć newsy od konkretnych osób), więc może i w obie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować