Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Wydaje mi sie, ze te spowolnienia (juz kiedys to mialem), spowodowane sa jakimis aktualizacjami. Oni i tak nie robia tego jednoczesnie tylko na przestrzeni dni/tygodni, ale jak widac dalej moze zmulac system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 08:59, Darnok_Rukia napisał:

Czy da się jakoś przyblokować opcje ciągłych aktualizacji info na tablicy przy niektórych
ulubionych rzeczach ?

20120318095330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnoście facebooka.
Otóż chciałem skrócić adres STRONY, aby przypisać mu nazwę, lecz wyświetla mi że nazwa jest niedostępna. Nazwę miałem na prywantnym profilu, lecz zmieniłem, a po wpisywaniu linku z nazwą wyświetla mi, że strona nie została znaleziona. Czy ma ktoś jakiś pomysł jak z tym podziałać? Spełniłem wymagania, odnoście liczby fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebował bym na swojej stronce coś takiego jak ma PlayStation (screen),tylko żeby użytkownicy mogli tam się wpisywać. Taka dodatkowa tablica. Ktoś mógłby mnie nakierować jak takie coś zrobić, ewentualnie gdzie to znaleźć?

20120330204526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak na przedstawionym obrazku ponizej
chcialbym zeby wszystkie smieci ktore wyskakuja na glownej tablicy, zamiast wyskakiwac na glownej tablicy - wyskakiwaly w utworzonej grupie ''OTHER''

czy istnieje taka mozliwosc?

nie chcialbym ''nie lubic'' tych stron poniewaz czasem fajne rzeczy wyskakuja, ale jak ma sie tego duzo to potem tablica jest nieprzejrzysta.

20120403151639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 23:48, zerohunter napisał:

OMG, da się zrobić ten chat z jednej strony, a nie jakiś rozwalony po obu stronach?

U mnie jest z jednej strony. Zrobiłbyś screena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 23:48, zerohunter napisał:

OMG, da się zrobić ten chat z jednej strony, a nie jakiś rozwalony po obu stronach?


Podbijam, zrób screena. Jeśli to, o czym myślę, to raczej będę mógł Ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie obczajam też, po co mi lista z prawej osób, z którymi praktycznie nigdy słowa przez fb nie zamieniłem, da się tam wstawić tylko dostępnych online?

20120503071540

20120503071546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam problem z fejsem. Mianowicie, zdjęcia, które dodam wyświetlają się tylko w moim profilu. Nie widać ich na stronie głównej, tak żeby widzieli je znajomi. Wszystko mam ustawione na publiczne, lub tylko dla znajomych, każdy album, każde zdjęcie, więc nie mam pojęcia dlaczego tak mi się dzieje. Proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło Wam się kiedykolwiek, żeby wiadomość wysłana do znajomego do niego w ogóle nie doszła? Tzn. wiem, że sam czat potrafi mieć kaprysy, ale chodzi mi akurat o wiadomość wysłaną, gdy znajomy jest offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzylo mi sie jak mialem problemy z internetem i pokazywalo mi w okienku, ze doszla, a pozniej okazalo sie, ze jednak nie doszla, wejdz w wiadomosci i ostatnia konwersacje z danym znajomym zobacz, jesli tam nie ma znaczy ze nie doszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 18:44, kuba9876543210 napisał:

Zdarzylo mi sie jak mialem problemy z internetem i pokazywalo mi w okienku, ze doszla,
a pozniej okazalo sie, ze jednak nie doszla, wejdz w wiadomosci i ostatnia konwersacje
z danym znajomym zobacz, jesli tam nie ma znaczy ze nie doszla.


No właśnie tam mam. Tyle, że ostatnio na fb wprowadzili coś takiego, że widzę jeżeli ta osoba odczyta moją wiadomość. No i właśnie już kilkakrotnie widziałem osobę, do której pisałem jako aktywną a wiadomość jak nie była odczytana, tak jest i dalej... Z resztą mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mi już nie raz uciekła wiadomość z fb, więc czasami nie wiem, czy znów fb strzelił na mnie focha, czy może rozmówca ma na mnie wy.. walone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 18:24, Call_me_Kay napisał:

Czy zdarzyło Wam się kiedykolwiek, żeby wiadomość wysłana do znajomego do niego w ogóle
nie doszła? Tzn. wiem, że sam czat potrafi mieć kaprysy, ale chodzi mi akurat o wiadomość
wysłaną, gdy znajomy jest offline.


No mi się pojawiała ikonka taka trójkątna że niedoszła za każdym razem i treść się robiła szara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 20:42, Albii napisał:

Da się usunąć konto na FB, czy można tylko dezaktywować ?


http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account
(musisz byc zalogowanym zeby tam wejsc)

Po tym, nie probuj logowac sie przez 14 dni inaczej bedziesz musial od nowa usuwac.
Jakbys maila wyslal na privacy@facebook.com, support@facebook.com, info@facebook.com tez pewnie by sie dalo usunac, ale raczej bedzie to trwalo dluzej.

Ale nie mysl sobie, ze Twoje dane nie znikna z Sieci, nie mowiac o ich bazach danych (no, akamai, ale to bez znaczenia). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 21:16, kuba9876543210 napisał:

Ale nie mysl sobie, ze Twoje dane nie znikna z Sieci, nie mowiac o ich bazach danych (no, akamai, ale to bez znaczenia). ;)

O tym dobrze wiem i liczę się z tym. Dzięki wielkie, tej dezaktywacji konta się naszukałem tyle czasu, że opcji usunięcia to chyba w ogóle bym nie dał rady znaleźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować