Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

czy facebook ma jakiegos maila na ktory moglbym napisac bo mam pewien problem ktory nie nalezy do ''ogolnych problemow'' ktore sa wyjasnione na pomocy technicznej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby chce konto usunąć, choć nie chcę. Ciekawe kto mi się na nie wrąbał.

Stąd pytanie, da radę hasło zmienić? Jak? Bo nie idzie się połapać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 15:01, Budep napisał:

Niby chce konto usunąć, choć nie chcę. Ciekawe kto mi się na nie wrąbał.

Stąd pytanie, da radę hasło zmienić? Jak? Bo nie idzie się połapać :D

"Strzałka" obok "Strona główna" -> Ustawienia Konta -> Edytuj, przy "Hasło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie taki problem?
"Konto tymczasowo niedostepne

Twoje konto jest tymczasowo niedostępne z powodu wystąpienia problemu na stronie. Spodziewamy się, że problem zostanie wkrótce rozwiązany. Spróbuj ponownie za kilka minut."
Już któryś raz z rzędu to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 17:41, filip29 napisał:

Twoje konto jest tymczasowo niedostępne z powodu wystąpienia problemu na stronie. Spodziewamy
się, że problem zostanie wkrótce rozwiązany. Spróbuj ponownie za kilka minut."
Już któryś raz z rzędu to mam.


U mnie wszystko w porządku jak narazie, strona główna jak i mój profil działają bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć opcję wysyłania powiadomień na mejla? Pomimo, że w ustawieniach w zakładce powiadomienia nie mam nic zaznaczone po raz kolejny zapchało mi całą skrzynkę;/
edit- dodam, że to przychodzi głównie lub może nawet jedynie z grup w których jestem członkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi dodatkami ukazującymi ruch na naszym profilu? Czyli np kto nas odwiedzał. Naprawdę istnieją czy wciąż ściema? Bo tak zastanawiam się czy dalej bez problemu można obczajać ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 21:30, Nightdew napisał:

Jak to jest z tymi dodatkami ukazującymi ruch na naszym profilu? Czyli np kto nas odwiedzał.
Naprawdę istnieją czy wciąż ściema? Bo tak zastanawiam się czy dalej bez problemu można
obczajać ludzi ;)

Ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak większość tego typów głupot. Kiedyś np. był licznik od kiedy jesteś na FB. Ja miałem konto założone od bardzo dawna, a obliczyło tylko od momentu kiedy wrzuciłem swoje pierwsze zdjęcie. Czasami jest sporo tego typu dziadostwa, bo znajomi się lubią bawić takimi bzdetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak.
Facebook bezczelnie nas szpieguje.

Dowód?
Byłem zalogowany na fb (karta zamknięta) i szukałem pewnych butów w google - rzadkie, mało dostępne.
Po następnym zalogowaniu na facebooka po prawo w reklamach sponsorowanych wyświetla się grafika szukanego wcześniej przeze mnie buta oraz reklama jakiegoś serwisu, który je sprzedaje.

Przypadek? Wygląda na to, że podczas zalogowania na facebooku działa coś, co monitoruje każdy nasz ruch w internecie.

Czy jednak się mylę i coś przeoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zalogowany, a karta jest zamknięta to nadal jest zalogowany. Teraz większość serwisów i stron podporządkowuje swoje działanie pod Facebooka, tak abyś mógł nacisnąć głupi przycisk "Lubię To" i mógł zareklamować stronę/ rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 17:43, SongoX napisał:

Jeśli jesteś zalogowany, a karta jest zamknięta to nadal jest zalogowany. Teraz większość
serwisów i stron podporządkowuje swoje działanie pod Facebooka, tak abyś mógł nacisnąć
głupi przycisk "Lubię To" i mógł zareklamować stronę/ rzecz.


Wiem, że jestem zalogowany nawet, gdy karta jest zamknięta ;>
I... nie mówię o przycisku lubię to...
Nie jestem nowym użytkownikiem facebooka i dokładnie wiem jak wszystko działa, dlatego też zauważyłem, że bardzo dziwne jest, gdy pojawia mi się nagle reklama czegoś, czego szukałem w google, a pojawia się tak naprawdę z d*py, ponieważ nie kliknąłem w nic, co mogłoby tak sprawić, no chyba, że (jak postanowiłem zauważyć) facebook nas śledzi - KAŻDY ruch w internecie (czyste przypuszczenia, ale mam ku temu podstawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 17:24, Call_me_Kay napisał:

Przypadek? Wygląda na to, że podczas zalogowania na facebooku działa coś, co monitoruje
każdy nasz ruch w internecie.

Facebook o tym wspomina przy zakladaniu nowego konta i pozwala chyba to wylaczyc. Nie pamietam juz co i jak, ale wiem ze na pewno daja o tym znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da rady jakoś pozbyć się osi czasu . Co prawda nie goszczę tam za często co nie zmienia faktu że ktoś mi to narzucił bo sam takiej opcji nie chciałem .Chyba że coś przypadkowo kliknąłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 09:37, Darnok_Rukia napisał:

Da rady jakoś pozbyć się osi czasu . Co prawda nie goszczę tam za często co nie zmienia
faktu że ktoś mi to narzucił bo sam takiej opcji nie chciałem .Chyba że coś przypadkowo
kliknąłem .

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 10:30, Dared00 napisał:

> Da rady jakoś pozbyć się osi czasu . Co prawda nie goszczę tam za często co nie
zmienia
> faktu że ktoś mi to narzucił bo sam takiej opcji nie chciałem .Chyba że coś przypadkowo

> kliknąłem .
Nie.

Chyba mam jakieś układy z Facebookiem, bo w moim profilu nic się nie zmieniło. Żadnych osi czasu nie zauważyłem u siebie ( u znajomych owszem ). Nie wiem co to : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facebook stopniowo je wprowadza, mialo byc juz dawno dla wszystkich obowiazkowe, teraz slyszalem o dacie 8 sierpnia.

Tak z ciekawosci, ile srednio czasu dziennie/tygodniowo spedzacie na facebooku?
Kiedys spedzalem ok. godziny dziennie, od mniej wiecej pol roku, loguje sie na maks. 30 min ze 2 razy na tydzien. ;) wiecej nie trzeba, wole tel. lub maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2012 o 12:34, kuba9876543210 napisał:


Tak z ciekawosci, ile srednio czasu dziennie/tygodniowo spedzacie na facebooku?
Kiedys spedzalem ok. godziny dziennie, od mniej wiecej pol roku, loguje sie na maks.
30 min ze 2 razy na tydzien. ;) wiecej nie trzeba, wole tel. lub maila.

Wchodzę chyba codziennie. Na chwilę z reguły, ew. dłużej jeśli najdzie się jakaś rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować