Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Wpadł ktoś może na pomysł jak wyłączyć pojawianie się emotek (tych z chatu) w komentarzach? Mój zmysł estetyki jest tak przez to zaburzony, ale jak na razie nie mogę znaleźć żadnej możliwości powrotu do normalnych znaków. Niepotrzebna bzdura, było ładnie, a tak jest rozpierdziel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 13:14, Budep napisał:

Wie ktoś, czy można zmienić i jak, by nie pokazywało się znajomym, że mam urodziny? Bo
kto wie kiedy, ten wie :P


Usuń datę urodzenia z profilu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pewien problem : co bym nie spróbował dodać w moim profilu ,facebook odmawia mi posłuszeństwa . Czy to chodzi o nowy zespół ,którego zacząłem słuchać ,czy film . Akurat tym się tak bardzo nie przejmowałem ,bo zawsze mogłem dodać poprzez "wyszukiwarkę" facebook''ową ,wpisując na górze film/muzykę które chciałem dodać i klikałem "lubię to" . Problem zaczął mi ciążyć ,kiedy chciałem dodać nowe zdjęcie - ni cholery nie chce. Owszem mogę z tych które już mam na facebooku ,ale nie mogę dodać żadnych ,które mam na dysku twardym komputera. Klikając po "dodaj zdjęcie" po prostu nic się nie dzieje . Uprzedzę ewentualne pytanie: korzystam z Google Chrome .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 01:18, Lara_Dorren napisał:

Witam.
/.../

Chrome, z tego co zauważyłem, często się gryzie z facebookiem. Jak mi nie chce się wgrać jakieś zdjęcie z dysku, to zazwyczaj po jakimś czasie jak próbuje ponownie, to wszystko już działa ok. Jak Ci bardzo spieszno, to spróbuj przez inną przeglądarkę. Ew. wyczyść Chrome''a z plików cookie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż fejkbuk nie aktualizuje mi aktywności. Mimo, że mam powiadomienia nie widzę napisanych wiadomości. Czyściłem ciasteczka itp itd. Czasem się pojawiają od razu, czasem po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałbym ustawić opcje prywatności tak by praktycznie nic (żadne zdjęcie prócz profilowego oraz moje aktywności) nie były widoczne dla innych, zwłaszcza obcych. Są opcje prywatności ale skąpo się prezentują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra z większością sobie już poradziłem. Pozostał jeszcze jeden problem. Otóż na osi czasu widać moje stare wpisy które są widoczne dla wszystkich. Czy da się jakoś zrobić aby nie trzeba było ukrywać każdego wpisu pojedynczo? Konto mam od 2010 więc tych wpisów jest trochę ... i strasznie czasochłonne będzie ukrywanie każdego z osobna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam jakiś dziwny problem z "cofaniem się czasu" na fb? Wczoraj dodałem dwóch znajomych, a dzisiaj już ich nie ma. Co ciekawsze, jak chce ich dodać to wyświetla się komunikat: "Jesteś już połączony". Już nie wspominając o wpisach. Raz pojawiają się najnowsze, a raz te sprzed kilku-kilkunastu godzin... Pracują obecnie nad czymś, czy ktoś mi się na konto wbija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mama dziwny problem z facebookiem,otóż strona startowa wczytuje się szybko i bez problemu,ale kiedy chcę się zalogować na swoje konto zaczynają się problemy,strona jakby nie doczytuje się,mimo,że teoretycznie jest już załadowana i wygląda to jak na screenie niżej.Próbowałem logować się przez różne przeglądarki i na 2 różnych komputerach,ale wszędzie jest to samo.Na inne konta mogę się zalogować bez problemu na tych komputerach tylko z moim jest ten problem jeśli ktoś wie jak to naprawić to będę naprawdę wdzięczny.

20121121190120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skasuj ciasteczka, spróbuj uruchomić w innej przeglądarce. Ale to nie jest wina po Twojej stronie, ogólnie portal od jakiegoś czasu ma jakieś odchyły i problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skasowałem wszystko Ccleanerem i próbowałem logować się przez Chromea,Mozille,Operę i IE na 2 komputerach(pod tym samym łączem) i wszędzie efekt był taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 22:01, Dared00 napisał:

> Czyste zło , nie używam.
Hm, ciekawe. Dlaczego uważasz, że to "czyste zło"?


Doskonałe źródło informacji o użytkowniku dostępne dla wszystkich za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 12:01, kerkas napisał:

Doskonałe źródło informacji o użytkowniku dostępne dla wszystkich za darmo.


Po części się z Tobą nie zgodzę, jeśli nie będziesz pilnował swoich danych to owszem są one dostępne dla wszystkich, ale kto każe Tobie podawać wszystkie dane? Bądź ostrożny i podaj jedyne te dane, które są wymagane do zarejestrowania. Ile znam osób, które nie podają swojego prawdziwego nazwiska itp. To zależy od nas samych czy nasze dane w tym portalu są dla wszystkich czy nie. Bądź ostrożny i nie podawaj wszystkich informacji to nie będziesz musiał się obawiać, ze jakieś prywatne dane wyciekną :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 12:29, Isildur napisał:

Po części się z Tobą nie zgodzę, jeśli nie będziesz pilnował swoich danych to owszem
są one dostępne dla wszystkich, ale kto każe Tobie podawać wszystkie dane? Bądź ostrożny
i podaj jedyne te dane, które są wymagane do zarejestrowania. Ile znam osób, które nie
podają swojego prawdziwego nazwiska itp. To zależy od nas samych czy nasze dane w tym
portalu są dla wszystkich czy nie. Bądź ostrożny i nie podawaj wszystkich informacji
to nie będziesz musiał się obawiać, ze jakieś prywatne dane wyciekną :>


Tak jest, dlatego też nie rozumiem ludzi, którzy nie mają facebooka i uważają, że jest zły, czy też bezużyteczny.

Centralne źródło informacji ze wszystkich stron w jednym miejscu. No, ale przecież jak mam konto to dałem moje dane wszystkim za darmo, heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować