Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2012 o 12:29, Isildur napisał:

> Doskonałe źródło informacji o użytkowniku dostępne dla wszystkich za darmo.

Po części się z Tobą nie zgodzę, jeśli nie będziesz pilnował swoich danych to owszem
są one dostępne dla wszystkich, ale kto każe Tobie podawać wszystkie dane? Bądź ostrożny
i podaj jedyne te dane, które są wymagane do zarejestrowania. Ile znam osób, które nie
podają swojego prawdziwego nazwiska itp. To zależy od nas samych czy nasze dane w tym
portalu są dla wszystkich czy nie. Bądź ostrożny i nie podawaj wszystkich informacji
to nie będziesz musiał się obawiać, ze jakieś prywatne dane wyciekną :>


Zgadzam się, aczkolwiek co do tych fałszywych nazwisk to nie jest tak do końca. Mam kumpla, który wpisany był w fb jako "Tomasz Ka". No i znalazła się jakaś nadgorliwa osoba, która zgłosiła jego konto podając w uzasadnieniu iż ma wpisane fikcyjne nazwisko. Sprawa zakończyła się tak iż zablokowali mu konto, a jedynym rozwiązaniem z sytuacji była zmiana na rzeczywiste nazwisko.

Ja fb lubię, jak dla mnie jest to świetne narzędzie marketingowe. 90% zleceń otrzymuję właśnie za jego pomocą :) Nie mam czego ukrywać, nie wstydzę się swojego nazwiska tak więc widzę tylko same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można nie podawać prawdziwych danych, ale przecież nie o to w tym wszystkim chodzi. Szczerość czasami popłaca, jeśli nie jest jej zbyt wiele. Jestem zarejestrowana na fb od dosyć dawna i jakoś problemów z tym nie miewam,ale jedno jest pewne, nie należy wypisywać rzeczy dotyczących naszych prywatnych spraw, bo wiemy,że będą je czytać wszyscy.Piszemy,tylko ogólnie o takich sprawach,wówczas problemy nas dotyczyć nie będą.Nikt niczego nam nie zablokuje, jeśli nie będziemy się mijali z prawdą. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy Facebook prowadzi w ostatnich dniach jakąś akcję blokowania kont czy po prostu miałem pecha? W tym tygodniu poleciały mi 2, jedno podpięte pod Steama z okazji jakiegoś eventu wyprzedażowego, drugie istniejące od 2009 r (lol).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli na nieprawdziwe dane to od dawna blokuja (zreszta google+ chyba podobnie), taka baza uzytkownikow jest tez wiecej warta :D
Ja nie mam w 100% prawdziwych danych (gdzies w 90%, imie troche zmienione) i nie zablokowali (i raczej nie zablokuja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 06:22, kuba9876543210 napisał:

Jesli na nieprawdziwe dane to od dawna blokuja (zreszta google+ chyba podobnie), taka
baza uzytkownikow jest tez wiecej warta :D

Wiem że blokują, ale moje się dość długo trzymały, a w krótkim czasie poszły oba. A to wygodne cholerstwo, bo ma się wszystkie ciekawe eventy na jednej stronie. ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... mam głupie pytanie. Czemu gdy wchodzę na www.facebook.com/borderlandsgame wywala mnie na stronę główną? Wybaczcie za debilizm pytania, ale fb mam dopiero tydzień i wielu rzeczy nie "ogarniam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 23:28, kindziukxxx napisał:

hej, czy jest jakiś program do pobierania całych albumów zdjęć?

Spróbuj JDownloaderem, tylko passy trzeba podać w ustawieniach z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 00:24, Graszcz napisał:

> hej, czy jest jakiś program do pobierania całych albumów zdjęć?
Spróbuj JDownloaderem, tylko passy trzeba podać w ustawieniach z tego co pamiętam

fotobounce działa równie dobrze, ale też wymaga passów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wcześniej miałem oś czasu , teraz nie mam , nie usuwając jej. Wchodząc na oś czasu ( strona ) napisane jest , że już mam ustawione :P. Zrezygnowali z osi >? , czy po prostu coś się z psuło :).
PS. Chociaż wątpię , bo jak wejdę czasami na kogoś profil , to ma włączoną oś czasu.
Da się ją jakoś przywrócić , bo już się do niej przyzwyczaiłem ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że Tobie odpowiadam ale widzę, że jesteś online działa Tobie facebook? Bo u mnie twierdzi, ż eproblem z DNS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 00:05, Isildur napisał:

Sorki, że Tobie odpowiadam ale widzę, że jesteś online działa Tobie facebook? Bo u mnie
twierdzi, ż eproblem z DNS...

Mi też nie działa. A już myślałem, że znów dostałem bana, tym razem z blokadą strony. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 00:09, Kadaj napisał:

Mi też nie działa. A już myślałem, że znów dostałem bana, tym razem z blokadą strony.
xD


Dzięki za info już miałem sprawdzać router, ale jak to nie tylko u mnie czyli serwis padł :)
Dzięki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 00:05, Isildur napisał:

Sorki, że Tobie odpowiadam ale widzę, że jesteś online działa Tobie facebook? Bo u mnie
twierdzi, ż eproblem z DNS...

Również nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 00:31, Traitor napisał:

Dla mnie działa, widocznie tylko elita ma dostęp :)


Mi wyskakuje tego typu błąd: Błąd 105 (net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED): Nie można rozpoznać adresu serwera w systemie DNS. :D

EDIT:

Restart routera wystarczył i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 00:40, Perry_Cox napisał:


Widzieli mój post, więc włączyli. Swoją drogą dzisiaj przez kilka godzin allegro mi nie
działało, dopiero po resecie załapało.


Ja akurat rozmawiałem z dziewczyna na fejsie bo wyjechała do rodziny i nam przerwało :)
Gdybym wiedział, że restart routera pomoże to bym szybko to zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja do wujka z Niemiec pisałem, później okazało się, że wiadomości nie dostał. To jest właśnie niepewne, bo kilka razy się zdarzyło, że ktoś nie dostał ode mnie wiadomości, lub odwrotnie. Później nie wiem, czy wiadomość dotarła, czy ktoś zwyczajnie mnie olewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować