Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2012 o 00:05, Isildur napisał:

Sorki, że Tobie odpowiadam ale widzę, że jesteś online działa Tobie facebook? Bo u mnie
twierdzi, ż eproblem z DNS...

akurat pokazało aktywność sprzed wyłączenia :), no ale odpowiedź dostałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/zuckerberg-wygral-beda-kontrowersyjne-zmiany-w-facebooku,293813,s.html

Ludzie rozklejający idiotyczne łańcuszki po całym Facebooku zamiast zagłosować w ankiecie, która faktycznie mogła coś zmienić, mogą być z siebie dumni - głosu przeciw kontrowersyjnym zmianom nie oddało nawet 1% społeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi strona nie działała. Próbowałem wielokrotnie.

Jestem ciekaw ile % społeczności to konta nieaktywne od 3 miesięcy, bądź konta fikcyjne/multikonta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 15:32, Akoss-94 napisał:

Mi strona nie działała. Próbowałem wielokrotnie.

Jestem ciekaw ile % społeczności to konta nieaktywne od 3 miesięcy, bądź konta fikcyjne/multikonta...


Malo :)

http://files.shareholder.com/downloads/AMDA-NJ5DZ/2215711578x0x607740/407ad1fe-c938-4838-9de9-1bed32ea5d96/FacebookReportsThirdQuarter2012Results.pdf

W ciagu miesiaca aktywnych jest wiecej niz miliard, w ciagu dnia prawie 600 milionow (pierwsza strona sprawozdania)

http://investor.fb.com/secfiling.cfm?filingID=1326801-12-6&CIK=1326801

Strony 20-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska administracja fb to chyba jakieś zakompleksione barany. Jak można dać bana za nazwanie kogoś ''katolem''? Widać że to banda modlących fanatyków, bo miałem już wcześniej dwa bany za podobne sytuacje. Nie pisałbym o tym gdyby nie to, że kiedy chcę się odpłacić i zgłosić posty atakujące w większym stopniu jakieś ateistyczne strony, to zgłoszenia są olewane, ale jeśli obrazisz katolstwo od razu masz bana na tydzień, gdzie tu jakakolwiek sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 16:33, PanSzpieg napisał:

Polska administracja fb to chyba jakieś zakompleksione barany. Jak można dać bana za
nazwanie kogoś ''katolem''? Widać że to banda modlących fanatyków, bo miałem już wcześniej
dwa bany za podobne sytuacje. Nie pisałbym o tym gdyby nie to, że kiedy chcę się odpłacić
i zgłosić posty atakujące w większym stopniu jakieś ateistyczne strony, to zgłoszenia
są olewane, ale jeśli obrazisz katolstwo od razu masz bana na tydzień, gdzie tu jakakolwiek
sprawiedliwość?

Banują, jeśli dużo ludzi zgłosi post, niezależnie od jego zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 15:28, Rzygthul napisał:

> Ty nie istniejesz! O_o
Tylko gimbus mógł to powiedzieć.

Tylko gimbus mógł nie zrozumieć żartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 15:55, Henrar napisał:

Tak, bo wchodzenie w temat Facebooka i pisanie, że się nie posiada tam konta jest takie
dojrzałe... :D


Tak, bo wchodzenie w internecie w jakąkolwiek polemike jest szczytem głupoty, zapomniałem więc już się zmywam droga szlachto... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 15:28, Rzygthul napisał:

> Ty nie istniejesz! O_o

Tylko gimbus mógł to powiedzieć.


Ostrzeżenie za obrażanie innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 15:43, Dared00 napisał:

Tylko gimbus mógł nie zrozumieć żartu.


Ostrzeżenie za obrażanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że szwankuje u Ciebie rozpoznanie ironii i sarkazmu.

"Tak, bo wchodzenie w internecie w jakąkolwiek polemike jest szczytem głupoty, zapomniałem więc już się zmywam droga szlachto... :D" - To po co pisać na forum? Forum na tym polega, aby dyskutować, wymieniać poglądy. Jeżeli uważasz, że w internecie się nie da rozmawiać, to co Ty tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować