Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2012 o 15:29, zerohunter napisał:

Da się zablokować konkretną osobę, bo mi wysyła codziennie zaproszenia na jakieś imprezy;/

Wchodzisz na jej profil, później wchodzisz w opcje (ikonka z kółkiem zębatym) i dajesz "Zablokuj" albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 18:04, Kardithron napisał:

Czy da się jakoś wyłączyć dźwięk wiadomości na Facebooku, ew. zmienić/ściszyć? W opcjach
czatu tego nie widzę.

Opcje -> Dźwięki czatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, gdzie jest (istnieje jeszcze chociaż?) opcja kadrowania profilowego? Kiedyś dało się dowolnie przyciąć zdjęcie, a teraz wydaje mi się, że można jedynie przesuwać zminimalizowaną miniaturkę. Halp :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jest taka możliwość , aby osoba lajkująca mój post , która nie jest moim znajomym , wyświetlało mi się to w powiadomieniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 21:03, Bralo napisał:

Panowie. Jest taka możliwość , aby osoba lajkująca mój post , która nie jest moim znajomym
, wyświetlało mi się to w powiadomieniach ?


Jeśli post dodany był w grupie to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy na facebooku nadal jest pewna ukryta opcja, która "filtruje" zawartość pojawiającą się w aktualnościach? Pamiętam, że kiedyś był taki pstryczek, który odpowiadał za pokazywanie informacji od wąskiego grona znajomych, odrzucając całą resztę. Chciałbym by żadne informacje od mojej małej, ale jakże starannie wyselekcjonowanej grupy znajomków mnie nie omijały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie u znajomych pojawia się dzień urodzin?

Bo paradoks polega na tym, że z ustawień fb (a co za tym idzie - z "osi czasu" także) usunąłem datę urodzin, ale w zakładce "wydarzenia" cały czas widzę w stosownym dniu stosowne święto :-).

I stąd pytanie - czy tylko ja to widzę, czy może trzeba coś jeszcze zmienić, aby nikt nie pożądany o tym nie wiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 21:27, Renzov napisał:

Na jakiej zasadzie u znajomych pojawia się dzień urodzin?

Bo paradoks polega na tym, że z ustawień fb (a co za tym idzie - z "osi czasu" także)
usunąłem datę urodzin, ale w zakładce "wydarzenia" cały czas widzę w stosownym dniu stosowne
święto :-).

I stąd pytanie - czy tylko ja to widzę, czy może trzeba coś jeszcze zmienić, aby nikt
nie pożądany o tym nie wiedział?


W wydarzeniach jest, ale nikt tego nie widzi. Przetestowałem. Bądź spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 23:07, Budep napisał:

W wydarzeniach jest, ale nikt tego nie widzi. Przetestowałem. Bądź spokojny.

Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pochwalić, że około godziny temu pozbyłem się swojego konta na Facebooku.
Stwierdziłem, że zbyt dużo czasu na nim marnuję i ten czas chciałbym poświęcić na robienie czegoś w internecie (prawdopodobnie pisanie bloga i/lub coś na YouTube). Postaram się od dzisiaj pisać krótkie teksty o tym jak się czuję bez "Fejsa". Kiedy skleję to w całość, podeślę tutaj.

Ciekawe czy ktoś odważy się na to samo, choć nie chcę, oczywiście, nikomu narzucać mojego zdania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zawsze zastanawiało i w sumie nadal zastanawia co tam można robić dłużej niż 5 minut ... Komentować kolejne obrazki/filmiki/duperele znajomych, znajomych znajomych, znajomych znajomych znajomych z kwejka/9gaga/demotów czy innych pierdów? Pisać słit komencie pod foteczkami profilowymi?

Nie ogarniam tej kuwety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować