Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Chyba złapałem jakiegoś wirusa facebookowego. Może ktoś będzie mi wstanie pomóc. W trakcie 3 dni 2-krotnie zmieniło mi się zdjęcie na miniaturce. Ale jest one widoczne tylko dla mnie, wszyscy znajomi widzą klasyczne, takie jakie ustawiłem już kawał czasu temu. Co ciekawe, widzę je tylko na górnym pasku niebieskim przy imieniu, jak i po lewej stronie nad narzędziem "Edytuj profil". W przypadku kiedy chcę dodać jakiś komentarz widzę już swój, wybrany przeze mnie awatar. Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym? Na pewno nie jest to coś zwyczajnego i normalnego.

ps. tak abstrahując, pisząc na klawiaturze robią mi się często jakieś odstępy bądź bardziej uściśla tekst. Nawet nie tylko pisząc, ale ogólnie tekst jaki wyświetla ekran jest czasem w taki sposób zmieniony. Czego może to być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem o zdjęciach dejam

na jednym jak to "a" z "s" się dziwnie uściśliły. (jeden z wielu przypadków)
kolejne zdjęcia to z tym problemem z awatarem. Przy komentarzach jest normalnie, a tak to jakiś rocki czy inne badziewie.

ps. widzę te nowe awatary jeszcze przy każdym umieszczonym przeze mnie poście, ale nie w komentarzach.

20141012150621

20141012150627

20141012150630

20141012150636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 14:10, Ecko09 napisał:

Gdzie jest opcja, żeby ukryć swoją datę urodzenia?

Twój profil - Informacje - Dane kontaktowe i podstawowe informacje, i klikasz Edytuj przy dacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, da się coś zrobić, żeby moi znajomi nie widzieli jakich mają wspólnych znajomych ze mną? Kiedyś chyba była taka opcja a teraz przy zaznaczeniu "tylko ja" obok jest wiadomość że znajomi dalej widzą wspólnych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 22:53, parowuz napisał:

Ustaw prywatność na "only me".

eeee przecież napisałem, że przy zaznaczeniu "tylko ja" = "only me" znajomi dalej widzą wspólnych znajomych, tego chcę uniknąć. Chyba, że ta opcja powinna działać inaczej niż działa u mnie (może mi się coś "zbugowało"...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujący problem. Od jakiegoś czasu na stronach wielojęzycznych pojawiają mi się treści tylko po Polsku pomimo tego, że w znanych językach mam tylko angielski, FB i nawet system też mam po angielsku. Da się coś zrobić, by ponownie wyświetlały się treści w innych językach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2014 o 11:39, K_ard napisał:

Masz dodane miejsce zamieszkania? Znajomy dodał sobie miejsce zamieszkania w Rosji i
wyświetlało mu reklamy w cyrylicy ;)

Problem w tym, że wcześniej stronki wyświetlały zarówno artykuły po Polsku jak i po Angielsku. Obecnie tylko po Polsku. A nic z miejscem zamieszkania nie zmieniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 00:06, Isildur napisał:

Wam też otwiera pustą stronę?

Yup...Facebook is very dead riht now ;P
Ciekawe jak bardzo teraz wzrosła liczba ''normalnych'' i staromodnych kontaktów międzyludzkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 00:16, Graffis napisał:

Yup...Facebook is very dead riht now ;P
Ciekawe jak bardzo teraz wzrosła liczba ''normalnych'' i staromodnych kontaktów międzyludzkich
;)


Ja akurat z dziewczyna pisałem ;/
Dzięki za odpowiedź, zawsze padnie kiedy nie trzeba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się coś zrobić, żeby podczas przeglądania nie otwierały się automatycznie filmiki, które ktoś zamieści? Irytujące to. Dobrze, że chociaż bez dźwięku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 20:49, 8bit napisał:

Da się coś zrobić, żeby podczas przeglądania nie otwierały się automatycznie filmiki,
które ktoś zamieści? Irytujące to. Dobrze, że chociaż bez dźwięku...

Ustawienia - Filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować