Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2013 o 16:54, Pernia napisał:

[M - H], fejs się trochę zmienił ostatnio ( nie wszystkim, mi się włączyła nowa wersja
z czatem po lewej etc ) i mam pytanko, da się tą operację cofnąć?


Nie da sie ja mam tylko nowe wyglady profilow ale nie mam nowego news feeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może opiszę trochę problem:
Potrzebuje znaleźć ID konta, które prawdopodobnie już nie istnieje. Użytkownik tego ID został skazany i w obecnej chwili toczy się przeciw niemu postępowanie karne. Po wystosowaniu prośby do FB o udostępnienie numeru IP danej osoby, która rzekomo wypisywała treści na jednym z profilów za które została oskarżona, dostaliśmy odpowiedź iż należy podać ID konta, gdyż użytkowników o tym samym imieniu i nazwisku jest za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 12:00, ArkStorm napisał:

Może opiszę trochę problem:
Potrzebuje znaleźć ID konta, które prawdopodobnie już nie istnieje. Użytkownik tego ID
został skazany i w obecnej chwili toczy się przeciw niemu postępowanie karne. Po wystosowaniu
prośby do FB o udostępnienie numeru IP danej osoby, która rzekomo wypisywała treści na
jednym z profilów za które została oskarżona, dostaliśmy odpowiedź iż należy podać ID
konta, gdyż użytkowników o tym samym imieniu i nazwisku jest za dużo.



Sprobuj wejsc tu
http://graph.facebook.com/
i po ukosniku wpisac dokladne dane tej osoby, jesli miala link skrocony do profilu (''facebook.com/nazwaprofilu'' to wpisz ''nazwaprofilu'')

pojawi sie cos +/- takiego:

{
"id": "tu bedzie id",
"name": "imie",
"first_name": "pierwsze imie",
"last_name": "ostatnie imie",
"username": "nazwaprofilu",
"gender": "xxx",
"locale": "zzz"
}

Jesli masz dostep do historii przegladania osoby, ktora odwiedzala profil tej osoby i moze tam bedzie, jak nie to moze jesli dana osoba odwiedzala URL z jakims zdjeciem wstawionym przez te osobe (w URL moze byc id), albo jesli ktores ze zdjec z konta tej osoby bylo sciagane (w nazwie zdjecia moze byc id).

Jesli by to nie pomoglo to sprobuj podac jakies dane o tej osobie, ktore tylko z ta osoba mozna powiazac, moze im to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2013 o 16:38, kuba9876543210 napisał:

Jesli by to nie pomoglo to sprobuj podac jakies dane o tej osobie, ktore tylko z ta osoba
mozna powiazac, moze im to wystarczy.


Dzięki wielkie :) w poniedziałek będę w pracy to popróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam ten sam identyczny problem, czekam już 2 dni a komunikat nie znika.. czytalam na innych forach że trzeba napisać do fb lub czekać.. pytanie ILE? ;/ inni mówią, że czekają juz ponad miesiąc i nic.. porażka .Łączmy się w bólu.. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować