Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2014 o 15:27, Budep napisał:


Nie, chodzi mi o te miniatury profilowych zdjęć z lewej strony, których u mnie obecnie
nie ma.

Mi także zniknęły, ale i tak od dawna korzystałem z tych po prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 15:34, Nikodem95 napisał:


>
> Nie, chodzi mi o te miniatury profilowych zdjęć z lewej strony, których u mnie obecnie

> nie ma.
Mi także zniknęły, ale i tak od dawna korzystałem z tych po prawej.


Ja zawsze wolałem te z lewej strony, no ale cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 15:47, Budep napisał:

Ja zawsze wolałem te z lewej strony, no ale cóż..

Ja też jakoś przyzwyczaiłem się do miniatur. Jakoś szybciej mi się ogarniało kto jest online :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 19:18, Traitor napisał:

> wygooglowany screen?
z google, po lewej:

Pierwszy raz widzę coś takiego na oczy. Może dlatego, że tak jak wyłączyłem czat 3 lata temu, tak do dzisiaj go nie włączyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 19:18, Traitor napisał:

> wygooglowany screen?
z google, po lewej:


Ło matko, coś takiego to ja miałem, ale jakieś dwa lata temu...
Na początku też mnie irytowało, gdy to zniknęło, ale obecnie czat pełni jakby tą samą funkcję i widzę kto na jakim jest/był sprzęcie ostatnio aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 21:35, Barnette napisał:

Ło matko, coś takiego to ja miałem, ale jakieś dwa lata temu...

A ja do przedwczoraj żyłem z takim "ułatwieniem". Ale do szczęścia mi to aż tak nie potrzebne, przeżyję bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poza mną ma problem z wysyłaniem wiadomości? Cały dział nie chce się załadować, a nawet jeżeli już się uda to wiadomości i tak nie dochodzą, bo pojawia się czerwony error. Może od pół godziny coś takiego mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 22:52, Sandro napisał:

Czy ktoś poza mną ma problem z wysyłaniem wiadomości? Cały dział nie chce się załadować,
a nawet jeżeli już się uda to wiadomości i tak nie dochodzą, bo pojawia się czerwony
error. Może od pół godziny coś takiego mam.


Przed chwilą dosłownie ten błąd u mnie wystąpił, więc nie jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 22:54, Phenom napisał:

Przed chwilą dosłownie ten błąd u mnie wystąpił, więc nie jesteś sam.

No to mi ulżyło :) Pozostaje tylko czekać aż to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na FB nie była kiedyś sekcja gier (i nie chodzi mi tutaj o listę minigier z fb, tylko coś podobnego do sekcji książek i muzyki) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 21:20, Boguslav4 napisał:

Czy na FB nie była kiedyś sekcja gier (i nie chodzi mi tutaj o listę minigier z fb, tylko
coś podobnego do sekcji książek i muzyki) ?


W sensie to co jest w profilu?
Chyba byla taka sekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 21:20, Boguslav4 napisał:

Czy na FB nie była kiedyś sekcja gier (i nie chodzi mi tutaj o listę minigier z fb, tylko
coś podobnego do sekcji książek i muzyki) ?

Była i jest, w dziale "Apps & Games", w zakładce "Likes". U mnie pod muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 22:08, Dared00 napisał:

> /.../


Nie pokazuje ona tylko gier z FB? Zaraz spr.
Edit. Ilość jakichkolwiek opcji personalizacji jest minimalna- uruchomiłem jedną grę z FB dla spr. i nawet po jej usunięciu sekcja gier przestała wyświetlać polubione gry, czego oczywiście zminienić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edit2. Po usunięciu gry z FB niewyświetla mi się ta sekcja już całkowicie. Lepszą pomoc techniczną dostanę tutaj, bo FB chyba nie istnieje realnie (kontakt przekierowuje zgłoszenia do dev/null :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.spidersweb.pl/2014/05/wirus-na-facebooku.html
http://www.bleepingcomputer.com/forums/t/525240/facebook-virus-warning-and-please-help/
http://www.javaprogrammingforums.com/totally-off-topic/35620-jar-file-circulating-facebook-like-virus-any-insight-appreciated.html

Spotkaliście się z tym?

Dostałem dzisiaj taki plik od znajomego i niestety, odruchowo zrobiłem double-clicka. Natychmiast wylogowałem się z komputera i zalogowałem ponownie, by zrobić restart procesów.
Artykuł sugeruje, że wirus powinien rozesłać podobne wiadomości do moich znajomych. Nic takiego się nie stało (ostatnią wiadomością w skrzynce nadawczej jest to, co faktycznie wysyłałem parę godzin temu, nikt też się nie skarży na rozsyłanie wirusów). Właśnie przeprowadzam skanowanie komputera. Zmieniłem również hasło dostępu do konta FB.
"Moc obliczeniowa komputera będzie wykorzystywana przez atakujące osoby do kopania Bitcoinów na ich konto." - nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba ktoś tym dostał i nawet nie zdziwiłbym się jeśli to właśnie o tym pisał Ichibanboshi na fb... ale nie, ja się osobiście z tym nie spotkałem. Natomiast kilka razy mi ktoś coś wysyłał, ale to były zwykłe linki.

Natomiast co do koparek Bitcoinów to polecam zapoznać się z tym: http://bitcoin.pl/mining

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować