Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Znalazłem tylko takie coś, bo na pomocy nic nie było. Na tej stronie facet pokazuje, że można zmienić te ustawienia. Widać to na trzecim screenie. Ale gdy ja klikam na te ikonki to nic mi się nie rozwija. Jest tylko oznaczone kto widział ten post. Może Facebook usunął taką możliwość... sam nie wiem. Chyba jednak się z tym pogodzę. :/

http://artykuly.softonic.pl/jak-pokazywac-i-ukrywac-aktywnosci-w-osi-czasu-na-facebooku/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to poszedłem w tym samym kierunku i też nie mogłem niczego rozwinąć. Więc może to jest związane właśnie z tym ustawieniem odgórnym dotyczącym co widzieć ma ktoś na osi czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu ogarnia największe "tajniki" fb? Z czystej ciekawości zastanawiam się na czym polegają zaczepki. Dlaczego nie mogę ich otrzymywać od obcych osób? Z początku sądziłem, że trzeba mieć ogólny profil z większością rzeczy widocznych dla wszystkich, ale znalazłem kilka osób które maj wszystko ukryte a mimo to mogę im tą dziwną funkcję przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

zaczepki polegają na tym, że osoba przez Ciebie zaczepiana otrzyma komunikat na fb "Nightdew zaczepił(a) Cię)". Tyle w teorii, nie ma to żadnego praktycznego zastosowania, no chyba, że chcesz zwrócić na siebie czyjąś uwagę ;) i zaczepić możesz każdego, ale jak jesteś zablokowany przez kogoś to chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 11:54, Demi23 napisał:

Chyba trochę dziwne pytanie, ale... da się jakoś ukryć zdjęcie na profilu żeby jedna
osoba go nie widziała? :D


Da się. Przy zdjęciu gdzie masz datę zrobienia/dodania zdjęcia jest taki niebieski trójkąt. Po kliknięciu i wejściu w "ustawienia niestandardowe" można wszystko sobie ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 12:39, Evertsen_Dante napisał:

Da się. Przy zdjęciu gdzie masz datę zrobienia/dodania zdjęcia jest taki niebieski trójkąt.
Po kliknięciu i wejściu w "ustawienia niestandardowe" można wszystko sobie ustawić.


To wiem, ale jak odpowiednio to ustawię, to gdy ktoś wejdzie na mój profil to po prostu nie będzie widział zdjęcia? Myślałem że to jest tylko po to, by nie pojawiało się to komuś na tablicy gdy coś wstawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2014 o 13:18, Demi23 napisał:

To wiem, ale jak odpowiednio to ustawię, to gdy ktoś wejdzie na mój profil to po prostu
nie będzie widział zdjęcia?


Raczej tak, bo to czy ktoś zobaczy na swojej tablicy czy nie to już inna sprawa. Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno jest tak, że na tablicach wyskakują tylko niektóre rzeczy, im "bliższy" znajomy tym większa szansa, że nowe posty się pojawią.
Sam się nigdy nie bawiłem w ukrywanie zdjęć ani odszukiwanie zależności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 08:56, zerohunter napisał:

Da się np. zablokować konto na okres miesiąca, ale zostawić messengera?

Nie wydaję mi się. Messenger to część FB, a nie odrębny komunikator. Raczej tworzą całość, no ale niech mnie ktoś poprawi jeśli się myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 09:18, Luk04229 napisał:

> Da się np. zablokować konto na okres miesiąca, ale zostawić messengera?
Nie wydaję mi się. Messenger to część FB, a nie odrębny komunikator. Raczej tworzą całość,
no ale niech mnie ktoś poprawi jeśli się myle.

Już nie można. Kiedyś była aplikacja messengera na pc, gdzie w sumie miałeś tylko komunikator i powiadomienia Ci wyskakiwały (ewentualnie). Ale od dłuższego czasu jest to niewspierane i nie znalazłem żadnej zastępczej aplikacji. A szkoda, bo okienka na fejsiku są dla mnie za małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zawsze spróbować z Raptrem połączyć sobie Facebooka. Problem w tym, że od jakiegoś czasu ten komunikator ma opory z przysyłaniem wiadomości od innych. Zdarza się raz na jakiś czas, ale zawsze to jakieś rozwiązanie zastępcze. A szkoda, bo sam korzystałem z chata na pulpicie i było to dla mnie o wiele wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ukryta ta opcja w której widzimy gdzie i o której oraz z jakiego IP logowano się na nasze konto? Widziałem to ale za moment już tego nie było, to znika? Anybody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie. Było jeszcze coś takiego że się w to klikało i pojawiała się dodatka mała karta w przeglądarce i tam była tabelka z tym co piszę czyli kiedy było to logowanie, ile godzin temu, z jakiego ip, z jakiej przeglądarki. No przecież sobie tego nie wymyśliłem. :D Tylko nie wiem jak teraz to znów znaleźć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować