Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2010 o 19:01, Maciej2194 napisał:

Wiecie może co oznacza ten ''półksiężyc'' w statusie w chacie?


Ze dana osoba jest zalogowana, ale jest z dala od komputera/robi cos niezwiazanego z fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 19:04, kuba9876543210 napisał:

> Wiecie może co oznacza ten ''półksiężyc'' w statusie w chacie?

Ze dana osoba jest zalogowana, ale jest z dala od komputera/robi cos niezwiazanego z
fb.


Aha czyli takie jestem ale nic nie robie. Wielkie dzięki bo było to moją zagadką od sierpnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 18:49, kuba9876543210 napisał:

Laczyl ktos profil last.fm z kontem facebooka? Od dzisiaj nie wyswietla mi scrobllow
i innych danych na koncie fb z lasta :C Nie moge tez zobaczyc co scrobbluja znajomi z
lasta przez fb...


Cóż, dotychczas wszytko działało, a kiedy dziś chciałem sprawdzić, to już nie.

EDIT.:Dowiedziałem się, ze likwidowane są zakładki i że teraz aplikacje będą po lewej...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 19:01, Maciej2194 napisał:

Wiecie może co oznacza ten ''półksiężyc'' w statusie w chacie?


Użytkownik jest zajęty wprowadzaniem dżihadu w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założyłem konto na facebook''u, nie wiem nawet jak do tego doszedłem ( znajomi mnie namówili), i mam takie małe pytanko: czy musi być widoczny adres e-mai,l lepiej by było gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 22:53, sliski_wojtas napisał:

Dzisiaj założyłem konto na facebook''u, nie wiem nawet jak do tego doszedłem ( znajomi
mnie namówili), i mam takie małe pytanko: czy musi być widoczny adres e-mai,l lepiej
by było gg.


Poszperałem w opcjach i nie widzę możliwości ukrycia adresu email, więc chyba się nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 22:57, Isildur napisał:

> Dzisiaj założyłem konto na facebook''u, nie wiem nawet jak do tego doszedłem ( znajomi

> mnie namówili), i mam takie małe pytanko: czy musi być widoczny adres e-mai,l lepiej

> by było gg.

Poszperałem w opcjach i nie widzę możliwości ukrycia adresu email, więc chyba się nie
da ;)


Szkoda, wole jednak jak ludziska na gadu piszą, a nie na maila. No cóż trzeba będzie się z tym pogodzić, póki co zbieramy znajomych ;] Dzięki za pomoc ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Account - Privacy Settings - Custom (Customize Settings) -> Contact Information - Twój adres mailowy - [Only me]

Nie wiem jak jest po polsku, nie chce mi się ani tłumaczyć, ani zmieniać języka.

Isildur - jak widać się da, wystarczy dobrze poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 23:11, Wilkv napisał:

Isildur - jak widać się da, wystarczy dobrze poszukać.


Przeszperałem wszystkie opcje a tego nie znalazłem, dzięki też ukryje w takim razie ;)

@sliski_wojtas
- Sorry za wprowadzenie w błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie:w profilu po lewej stronie mamy pokazanych znajomych,liste tego co lubimy czy linki ktore udostepnialismy.Moj kolega przypadkiem usunal sobie ta liste linkow i nie bardzo wiemy jak to przywrocic,wie ktos moze jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę w imieniu kumpla bo cholernie mu zależy, czy ktoś mógłby mu pomóc znaleźć pewną dziewczynę na fejsie ?? wiem tylko że ma na imię Angela i mieszka w Wawie, dołączam zdjęcie, nie wiem co on chce ale mu zależy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 14:37, filip1-1 napisał:

Witam, piszę w imieniu kumpla bo cholernie mu zależy, czy ktoś mógłby mu pomóc znaleźć
pewną dziewczynę na fejsie ?? wiem tylko że ma na imię Angela i mieszka w Wawie, dołączam
zdjęcie, nie wiem co on chce ale mu zależy ;p


oj zdjęcia zapomniałem, jak ktoś znajdzie to niech da linka czy coś, wiem że na 100% ma fejsa

[Zdjęcie usunięte przez Moderatora Isildura]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 14:37, filip1-1 napisał:

> Witam, piszę w imieniu kumpla bo cholernie mu zależy, czy ktoś mógłby mu pomóc znaleźć

> pewną dziewczynę na fejsie ?? wiem tylko że ma na imię Angela i mieszka w Wawie,
dołączam
> zdjęcie, nie wiem co on chce ale mu zależy ;p

oj zdjęcia zapomniałem, jak ktoś znajdzie to niech da linka czy coś, wiem że na 100%
ma fejsa


Domyślam się, że nie macie zgody tej dziewczyny na publikację jej zdjęcia na gram.pl dlatego chyba w tej chwili łamiecie prawo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 14:37, filip1-1 napisał:

oj zdjęcia zapomniałem, jak ktoś znajdzie to niech da linka czy coś, wiem że na 100%
ma fejsa

[Zdjęcie usunięte przez Moderatora Isildura]


Ale proszę nie zamieszczać zdjęć osób, których na to zgody nie mamy. Zdjęcie usuwam, i zarazem upominam, następnym razem nie skończy się na upomnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować