Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2011 o 12:49, Budo napisał:

Gdzie mogę wyłączyć maile spamujące mi skrzynkę, jak tylko mój znajomy podrapie się po
tyłku i napisze o tym na fejsie?

Konto - Ustawienia konta - Powiadomienia

Swoją drogą, twoi znajomi mają ciekawe życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 16:01, Net_com napisał:

Eh jestem kompletnie zielony w tym portalu. Czy jest jakaś możliwość , że na tablicy
nie wyświetli się każda najmniejsza zmiana jakiej dokonałem ?


Tak, musisz pogrzebać w ustawieniach prywatności. Albo przynajmniej ustawić, że określone informacje widzisz tylko ty.

@Puszkin
Jak oni mogli sprawdzić nieprawdziwość daty urodzenia? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i pytam.. czy CIA jest za powstaniem tego jakże prężnie rozwijającego się forum i grona społecznościowego ? Co na ten temat myślicie ? Może to chory wymysł ? Temat ten został poruszony w bodaj pierwszym numerze pewnego czasopisma popularno - naukowego, który to niedawno pojawił się na naszym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się napisać prywatną wiadomość do wszystkich znajomych, żebym nie musiał dodawać po jednym do odbiorców? Chcę napisać wszystkim, żeby przestali spamować tymi bluzami, bo i tak dostaną tylko zdjęcie bluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 21:34, Demagol napisał:

Facebook to źródło informacji dla naszej policji i agencji detektywistycznych, ale to
bardzo oczywiste źródło.

Tak jak wszystkie portale społecznościowe... i nie tylko społecznościowe ;)
tak naprawde jakikolwiek portal, który przechowuje jakieś dane o użytkownikach (czyli każdy) na polecenie policji może je jej udostępnić. Cena Internetu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facebook jest nawet, nawet. Fajne gierki tam są. Chociaż wkurzają, mnie zaproszenia do imprez typu : " Jeżeli będzie nas 10.000 to będę dłuższe wakacje ".
Wiadomo, że i tak nie będzie, a większość wysyła to do wszystkich, bo myśli, że to prawda.
Podobno dużo ludzi włamuję się do kont. U mojego znajomego ktoś się włamał i wysyła innym wirusy.
Na Nk też mam konto i nie zdarzyło mi się [ ani moim znajomym ], żeby ktoś się włamał. Ale i tak wolę Facebook''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 16:33, Skaterka885 napisał:

Jest możliwość zmiany imienia i nazwiska? A jeżeli jest możliwa to gdzie to się robi?



Konto >> Ustawienia konta >> Imię i nazwisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi jak zmienić położenie chatu ? Od jakiegoś czasu, osoby, które są dostępne na liście nie pokazują mi się po prawej stronie, tylko u samej góry ( przed stroną główną ). Nic nie zmieniałem, a to an prawdę jest uciążliwe. Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 18:24, Jammin69 napisał:

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi jak zmienić położenie chatu ? Od jakiegoś czasu,
osoby, które są dostępne na liście nie pokazują mi się po prawej stronie, tylko u samej
góry ( przed stroną główną ). Nic nie zmieniałem, a to an prawdę jest uciążliwe. Z góry
dzięki ;)


Parę tygodni temu został zmieniony czat na fb i teraz jak widać jest straszna lipa. Z resztą chyba nie ma osoby, której by się ten nowy czat spodobał, no ale cóż z tym zrobić. Zmienić tego się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:12, emo89 napisał:

właśnie, na jakies zasadzie teraz działa w ogóle ten czat? ;D ni cholery się nie mogę
w nim połapać ;d

Fakt jest do niczego, na szczęście łatwo można go wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na stronie nie widzę swojego czatu, znajomych, a także gdy widzę ilość nowych komentarzy i klikam na nie to nie przenosi mnie to komentarzy i nadal widnieje ta sama liczba komentarz - wiecie może o co chodzi ? Proszę o pomoc ;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 21:32, sliski_wojtas napisał:

Mam problem na stronie nie widzę swojego czatu, znajomych, a także gdy widzę ilość nowych
komentarzy i klikam na nie to nie przenosi mnie to komentarzy i nadal widnieje ta sama
liczba komentarz - wiecie może o co chodzi ? Proszę o pomoc ;p pozdrawiam

Może to wina przeglądarki, jakiej używasz? Ja mam FF i żadnych problemów nie doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować